Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wiecie jaka ja głupia jestem ?

Jakąś godzinkę temu zaczęłam wszędzie szukać Kasieńki, już miałam obłęd w oczach jak pomyślałam że popatrzę gdzie poszła z balkonu w jej sypialni.

A ona grzecznie lula. :szydera:

Zmylił mnie włączony telewizor i nie zamknięte drzwi.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

A wiecie jaka ja głupia jestem ?

Jakąś godzinkę temu zaczęłam wszędzie szukać Kasieńki, już miałam obłęd w oczach jak pomyślałam że popatrzę gdzie poszła z balkonu w jej sypialni.

A ona grzecznie lula. :szydera:

Zmylił mnie włączony telewizor i nie zamknięte drzwi.

Czyli jest szansa, że w nocy nie będzie buszować...stosunkowo późno jest jak na nią...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jakie przyspieszenie z tym mrożeniem...:szydera:

Bo Ewunia potłucze flaszeczkę ...połamie wódkowe kosteczki i będzie se ssać ..ciućkać ...ciumciać ....mlaskać ...lizać . No ...napawać się wódecznością ....będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Poczekamy parę dni i zobaczymy, czy u ciebie nie będzie się dublować...:szydera:

Nie sądzę:)Nie mam wiatraczka ani lampionów:)he he Ciuchów mam full bo podostawałam zza płota:)W czwartek się bedę pakować dopiero.

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Nie sądzę:(Nie mam wiatraczka ani lampionów:)he he Ciuchów mam full bo podostawałam zza płota:)W czwartek się bedę pakować dopiero.

Wiatraczek i lampiony to pikuś...:haha: Ale te emocje przed powrotem, przed kosteczkami mrożonymi, przed atrakcjami inszymi...:szydera: Nie mów, że cię nie rusza...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Wiatraczek i lampiony to pikuś...:haha: Ale te emocje przed powrotem, przed kosteczkami mrożonymi, przed atrakcjami inszymi...:szydera: Nie mów, że cię nie rusza...:haha:

Kosteczki mrożone to nie ,ale juz mojego uprzedziłam,że ma się oszczędzać,ha ha ha .Wpadam do domku na trzy dni tylko,wykorzystam,zmolestuję do imętu i jadę dalej:)hi hi hi

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, foczka63 napisał:

Nie sądzę:)Nie mam wiatraczka ani lampionów:)he he Ciuchów mam full bo podostawałam zza płota:)W czwartek się bedę pakować dopiero.

Mnie przybyło włóczek, trochę ciuchów ale jutro jadę do miasta więc pewnie jeszcze jedną torbę będę musiała dokupić. Jeszcze trzy tygodnie. Zakupów. :szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

Kosteczki mrożone to nie ,ale juz mojego uprzedziłam,że ma się oszczędzać,ha ha ha .Wpadam do domku na trzy dni tylko,wykorzystam,zmolestuję do imętu i jadę dalej:)hi hi hi

To się będą łapki trzęsły...tylko trzy dni...na inszości...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, foczka63 napisał:

Kosteczki mrożone to nie ,ale juz mojego uprzedziłam,że ma się oszczędzać,ha ha ha .Wpadam do domku na trzy dni tylko,wykorzystam,zmolestuję do imętu i jadę dalej:)hi hi hi

Molestować biednych ..schorowanych kuracjuszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Czy na pewno " b" w tym rozbuchała miało być ?

Tak...przeczytałaś ze zrozumieniem...:szydera: Ponieważ panowie poznikali, nasza Harpia, czyli @Maria Jolanta musi zadowolić się rozbuchaniem zakupowym...:haha: Nawet @LACH się przestraszył...a taki był dzielny...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Tak...przeczytałaś ze zrozumieniem...:szydera: Ponieważ panowie poznikali, nasza Harpia, czyli @Maria Jolanta musi zadowolić się rozbuchaniem zakupowym...:haha: Nawet @LACH się przestraszył...a taki był dzielny...:szydera: 

To po cholerę go straszyła , że go odwiedzi , czy coś na podób ? ....Mogła mu zrobić niespodziankę ...zaczaić się i...... a kuku ...mam cię !

A co do " b " w wyrazie rozbuchała ...Myslałam , że literówka , że chciałaś pojechać staropolszczyzną i miało być " r " ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...