Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Hmmmm....sama nie wiem, czy ciebie żałować :haha: Przecież Kasieńka jest taaaaaka fajna :szydera:

Nooo...tak jak Anielica janiołkiem jest ...i wiele , wiele innych PDP -ch na adresach , którymi zachwycamy się , ba , nawet zazdraszczamy ich  czasem ....kuźwa do czasu !   :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joy napisał:

@foczka63  tak czasami jest,że człowiekowi rozum odbiera :( 

no...tak bywa calkowicie z toba sie zgadzam...jakas pustka w glowie przeciagi i brak jasnych i logocznych mysli

ja wprawdzie nie przy blendrze ale tez sobe reke porzadnie pocielam jak pestek z awokado wyciagalam....zamiast w pestek to walnelam nozem...w dlon i sie krew polala....zla na siebie bylam goilo sie dluuugo i szrama przypomina mi jak nalezy z awokado sie obchodzic :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

no...tak bywa calkowicie z toba sie zgadzam...jakas pustka w glowie przeciagi i brak jasnych i logocznych mysli

ja wprawdzie nie przy blendrze ale tez sobe reke porzadnie pocielam jak pestek z awokado wyciagalam....zamiast w pestek to walnelam nozem...w dlon i sie krew polala....zla na siebie bylam goilo sie dluuugo i szrama przypomina mi jak nalezy z awokado sie obchodzic :haha:

Raz może się przydarzyć ....też mi się tydzień temu nieszczęście przydarzyło , ale przynajmniej wiem , że moje ceramiczne noże mają bardzo ostre szpicki . Wymsknął mi się taki jeden z ręki i spadając dziabnął mnie pierdzielony w stopę . Ranka niby nie była duża , ale krwi upuściłam trochę . Tej złej krwi ...dobra została w stopie  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoznione dzien dobry a moze dobry wieczor:cześć:..leniwie odprezajaco...nie rowerowo ale spacerowo...pieszkom zlazilam cale nascie kiloskow.....kolanka czuje a  jutro bede pewnie je czuc jeszcze bardziej...chyba jednak wole rower...

w miescie wiosna mozna powiedziec w pelni paki zielone na krzakach a trawniki kolorowe od krokusow.....slicznie ...sloneczko sie tez pojawilo tylko wiatr ziiiimny ale...odwiedzilam piekarnie zaliczylam kawe rumkugla i spalilam te psyznosci rzucajac miesem pod nosem jak mi autobus...spierdo...l...weszlam do domu majac wrazenie ze jestem kilka centymetrow nizsza:haha:

pozarlam zielone zdzwiona ze szogun rowniez jakies co nie co z patelni wciagnal...to chyba byla desperacja...:haha:bo przeciez zielony to kolor trucizny jak mawia w chwili kiedy probuje mu do obiadu zaserwowac dla tzw deko odrobine zielonego np...czastke brokula :szydera:

pozytyw....moja dzidzia znow jako tako do formy wrocila..jezeli mozna to forma nazwac..jest odprezona i spokojna....

czyli milego wieczoru zycze foremkom

do spisania kolejnom razom

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Raz może się przydarzyć ....też mi się tydzień temu nieszczęście przydarzyło , ale przynajmniej wiem , że moje ceramiczne noże mają bardzo ostre szpicki . Wymsknął mi się taki jeden z ręki i spadając dziabnął mnie pierdzielony w stopę . Ranka niby nie była duża , ale krwi upuściłam trochę . Tej złej krwi ...dobra została w stopie  :haha:

no co za cham.....zes ty go nie nauczyl ze reki ktora karmi sie nie tyka:haha:

a ja sie wscieklam..no moze za ostro powiedziane ale wkurw...m sie bo syn moj mnie moj noz ukochany verbotonowy do uzywania przez niego wsadzil byl do zmwarki i....dooopa ..po nozu no zeszszszs...kupe kasy zaplacilam i wie ze nie ma sie nim bawic to se przypomnial ze mam taki jeden cudny samosieostrzacyitd...i se dziecko wyciaglo z pochwy (nie kojarz prosze) i...se cebulke posiekal qwa..wrrrr:przekleństwa: i do mycia zapakowal

tak a pro po..nozy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, BabaJagusia napisał:

Witam w środku dnia z kawcią w garści. Śpię tutaj jak niemowlę, po 9 godzin. Szczerze mówiąc bardzo współczuję tym, którzy mają problemy ze snem. 

Słońca w serduchach:cmok:

Koleżance Ewie życzę miękkiego lądowania. 

 

 

:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...