Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiedzę, albo pośpię bo już zaliczyłam Aldiego i sklep Caritasu... Obiecałam sobie, że już absolutnie nic kupować nie będę, a tylko oddam kwity, na rzeczy które wzięłam do przymiarki, a były dobre :haha:, ale jakoś tak, zupełnie niechcący, stalam się bogatsza o sweterek z Vero Moda Jeans, sukienke od Oliver i spódnicę do kostek (nad nią się jeszcze zastanowię) . I trzeba zaś oddać kwity..., chyba z zamkniętymi oczami :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, NNNdanuta napisał:

U mnie też już czas narcyzów :d Własciwie chyba żonkili, bo narcyzami nazywało się u mnie te z białymi płatkami :d

To nie tak...

Żonkil jest narcyzem ale nie każdy narcyz jest żonkilem. Jednak często te nazwy używane są zamiennie.

Tak samo jak mówimy o kwitnących bzach mając na myśli lilaki a bzy to zupełnie inne krzewy. Takich błędów jest więcej ale są tak popularne że nikt nie zwraca na nie uwagi.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BabaJagusia napisał:

Pdp. w wyrku chrapie. Kończę jeść obiad i pewnie zostanę w chałupie. Znowu tak wali, że szok:(

U mnie też zajeżdżało kilka dni, ale tak do wytrzymania... bo to Much, w którym jestem to prawie miasto (chyba gmina O.o), no... mamy sklepy, banki, apteki, przychodnie zdrowia, kościoły i szkoły,  i takie tam, ale praw miejskich to  nie ma. I jak wali to tak jakby z daleka :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BabaJagusia napisał:

Pdp. w wyrku chrapie. Kończę jeść obiad i pewnie zostanę w chałupie. Znowu tak wali, że szok:(

Może jakieś świnie się pasą :haha:w okolicy Zresztą nie wiem co świnie robią O.oczy się pasą czycos:szok::szydera: a zwłaszcza niemieckie i dlatego tak śmierdzi:szok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, 1bozka napisał:

Może jakieś świnie się pasą :haha:w okolicy Zresztą nie wiem co świnie robią O.oczy się pasą czycos:szok::szydera: a zwłaszcza niemieckie i dlatego tak śmierdzi:szok:

Nie pasą się. W Niemczech można wylewać gnojówkę na pola uprawne. Jest na to jakiś określony czas w roku. Jeżdżą takie mega wypasione traktory z cysternami oplecionymi wężami i leją i leją i śmierdzi okrutnie, ale szybko wietrzeje :szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ała,ała auuuuu  :(  strasznie mnie boli :(  Tylko nie wiem co bardziej,pociachany palec czy moja głupota :( 

Chciałam wyczyścić blender i pociachało mi palucha,bo nie wyciągnęłam wtyczki z kontaktu.A nie wyciągnęłam bo się spieszyłam na cugaska :( No i mam za swoje  :( boli jak olera jasna i jeszcze bardziej :( 

Pocieszyłabym się tym,że do wesela się zagoi ale to już było :( Pozostało mi tylko jęczeć i marudzić:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BabaJagusia napisał:

Koleżanka zrobiła i wstawiła cudne krokusy. Też tak chcę ale... Czy jak zrobię fotkę tabletem to jak ją wstawić tu? I wcale nie wstydzę się tego pytania. 

Ja telefonem robie ,tabletem to niestety nie wiem jak:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Joy napisał:

Ała,ała auuuuu  :(  strasznie mnie boli :(  Tylko nie wiem co bardziej,pociachany palec czy moja głupota :( 

Chciałam wyczyścić blender i pociachało mi palucha,bo nie wyciągnęłam wtyczki z kontaktu.A nie wyciągnęłam bo się spieszyłam na cugaska :( No i mam za swoje  :( boli jak olera jasna i jeszcze bardziej :( 

Pocieszyłabym się tym,że do wesela się zagoi ale to już było :( Pozostało mi tylko jęczeć i marudzić:tak2:

Może opatrz go bidulo:szok:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...