Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ......

Odespałam marną , poprzednią noc i ....gitarra . Teraz kawa , tv szemrze , papieros czeka na podpalenie ....długo nie będzie czekał , bo już sięgam po  zapalniczkę ...i pomału budzę się do życia ....niczym jakiś kwiat....lelija jakby :szydera:

Miłej , spokojnej soboty :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ......

Odespałam marną , poprzednią noc i ....gitarra . Teraz kawa , tv szemrze , papieros czeka na podpalenie ....długo nie będzie czekał , bo już sięgam po  zapalniczkę ...i pomału budzę się do życia ....niczym jakiś kwiat....lelija jakby :szydera:

Miłej , spokojnej soboty :cmok:

Kwiat jednej nocy....:trele:

Goscie juz pojechali ? 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Też mi się marzył taki kombajn i kupiłam sobie. Używany jest zazwyczaj co kilka miesięcy. Szkoda kasy i miejsca. :haha:

Masz racje. Ja takiego to nawet ,gdzie trzymac bym nie miala. Moja pdp-na miejsce ma,ale jak pisalam ,ona zarobkowo szyla. Sukienki slubne tez,wiec jej jak najbardziej sie przydal.

Mowila mi,ze  nocami szyla,a w salonie domowym ,to gosciem byla,bo miala tyle zlecen.

Zamowilam sobie ta maszyne z linka . Taka bede miala ,gdzie upchac. Juz sie ciesze,bo na Allegro ogladalam ladne materialy,takie wiosenne motywy. 

Czyms sie chociaz  w domu zajme,a nie tylko Tv-jedzenie (gotowanie) jedzenie-Tv  ;)))))

No dobra. Teraz ogrodek dojdzie,to troche  inaczej bedzie :-)))

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Andreaa napisał:

Masz racje. Ja takiego to nawet ,gdzie trzymac bym nie miala. Moja pdp-na miejsce ma,ale jak pisalam ,ona zarobkowo szyla. Sukienki slubne tez,wiec jej jak najbardziej sie przydal.

Mowila mi,ze  nocami szyla,a w salonie domowym ,to gosciem byla,bo miala tyle zlecen.

Zamowilam sobie ta maszyne z linka . Taka bede miala ,gdzie upchac. Juz sie ciesze,bo na Allegro ogladalam ladne materialy,takie wiosenne motywy. 

Czyms sie chociaz  w domu zajme,a nie tylko Tv-jedzenie (gotowanie) jedzenie-Tv  ;)))))

No dobra. Teraz ogrodek dojdzie,to troche  inaczej bedzie :-)))

Ta maszyna na niemiecki adres przyjdzie? Szkoda, że nie mam możliwości zakupu. Trochę za dużo do targania :(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry deszczowe.:cześć2:

A mnie się marzy lato, słoneczne, pachnące truskawkami i młodymi ziemniakami z koperkiem.:haha:

Tak mnie naszło na lato od rana, kiedy po podciągnięciu rolet zobaczyłam szare, zapłakane niebo.

Zatem zaczynamy kolejny dzień, zawsze to jeden mniej do powrotu do domu, choć u mnie ten powrót to bardzo odległa przyszłość. Miłego, spokojnego dnia dla Wszystkich.:kawa2:

 

Edytowane przez ewa14
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:d Też się zameldowywuje xd Na tarasie tylko +6, więc można spokojnie powrócić do kozaczków i zimowego płaszczyka :haha: Płaszczyk to mój udany zakup, wyglądam w nim dobrze i czuję się w nim dobrze to "se" jeszcze w nim pochodzę xd Zaraz pędze na jakieś zakupy bo lodówka pusta, może jakiś pomysł mi zaświta w sprawie jutrzejszego obiadu O.o,

No.., miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Kwiat jednej nocy....:trele:

Goscie juz pojechali ? 

Wieczorem odwieźliśmy Ankę do Łodzi ....dołączyła do " swoich " . Chwilę pobawiłam się z Marynią , wypiliśmy herbatę , zjadłam kawałek jeszcze ciepławego sernika , jednego faworka i .....śledzia z jabłkiem i cebulką w śmietanie ...i powrót do domku :haha:...Zobaczę się z nimi jeszcze w poniedziałek , kiedy będziemy załatwiać ważne , " służbowe sprawy " , później  spędzimy razem kilka godzin ...młodzi zaprosili nas , obie matki na obiad gdzieś w jakiejś restauracji ....po pańsku będzie :szydera:...No i pod wieczór pożegnam się z nimi , bo w środę już lecą do siebie ....i tyle . Wszystko w prawie biegu ...zaplanowane ...zapinane na ostatnie guziki . Dobrze , że chociaż w międzyczasie mieli /mają chwilkę na spotkania z przyjaciółmi ....ich częścią przynajmniej ... Córka wpadnie na kilka dni do Polski w maju ...mnie najprawdopodobniej wtedy nie będzie , więc chociaż jedna do spotkania jej odpadnie :tak2:...Ja wybieram się do nich w lipcu ...wtedy naprawdę będę mogła się nimi nacieszyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MeryKy napisał:

Ta maszyna na niemiecki adres przyjdzie? Szkoda, że nie mam możliwości zakupu. Trochę za dużo do targania :(

Tak. Do 5 dni. Wazy ok 6kg. Ja mam bank niemiecki,to na rachunek do 2 tyg. mam czas na przelanie kasy.

W Pl banku tez mozna,ale nie wiem jak.

Jak ktos chce miec ja bardzoo... bardzoo.... to moze z rodzina pdp dogadac sie,ze ba do reki kase,a ten ktos oplaci ze swojego konta. Taka mozliwosc tez jest.

Jak nie mialam konta  w De,to tez tak z jakas rzecza zrobilam.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ewa14 napisał:

Dzień dobry deszczowe.:cześć2:

A mnie się marzy lato, słoneczne, pachnące truskawkami i młodymi ziemniakami z koperkiem.:haha:

Tak mnie naszło na lato od rana, kiedy po podciągnięciu rolet zobaczyłam szare, zapłakane niebo.

Zatem zaczynamy kolejny dzień, zawsze to jeden mniej do powrotu do domu, choć u mnie ten powrót to bardzo odległa przyszłość. Miłego, spokojnego dnia dla Wszystkich.:kawa2:

 

Chyba mamy takie same marzenia. Zobaczylam juz w Polsce mloda kapuste(nie wiem skad importowana), wiec wczoraj u mnie obiad komunijny byl. Mniam:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten poniedziałek jest Rosenmontag. Wątpię by na tej wsi była jakaś impreza ale jak ktoś przebywa bliżej cywilizacji to polecam. Rok temu widziałam zabawę tego dnia. Może niewielką ale i tak było fajnie.

Mam nadzieję że ktoś będzie na większej imprezie i porobi trochę zdjęć.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

W ten poniedziałek jest Rosenmontag. Wątpię by na tej wsi była jakaś impreza ale jak ktoś przebywa bliżej cywilizacji to polecam. Rok temu widziałam zabawę tego dnia. Może niewielką ale i tak było fajnie.

Mam nadzieję że ktoś będzie na większej imprezie i porobi trochę zdjęć.

 

Też polecam, w ubiegłym roku spędziłam ten dzień w Dusseldorfie, było z rozmachem i fajosko. Po całym dniu chciały mi tylko nogi do doopy wleź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Maria Jolanta napisał:

W ten poniedziałek jest Rosenmontag. Wątpię by na tej wsi była jakaś impreza ale jak ktoś przebywa bliżej cywilizacji to polecam. Rok temu widziałam zabawę tego dnia. Może niewielką ale i tak było fajnie.

Mam nadzieję że ktoś będzie na większej imprezie i porobi trochę zdjęć.

 

 

47 minut temu, Afryka napisał:

Też polecam, w ubiegłym roku spędziłam ten dzień w Dusseldorfie, było z rozmachem i fajosko. Po całym dniu chciały mi tylko nogi do doopy wleź. 

A ja chciałam tylko dodać , że w poniedziałek mają być wichury :haha:ale też polecam , bo takiego widowiska w naszym kraju nie widzimy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...