Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....Nie wyspałam się , bo po pierwsze nie jestem u siebie ...po drugie poszłyśmy do łóżek ( z moją siostrą ) przed godziną 3 ...po trzecie spałam z moją córką i uroczyście stwierdzam , że to żmija a nie córka ! Tyle razy co byłam wybudzana szturchnieciem i rzucanymi hasłami w stylu " mama ...nie chrap !"to cierpliwego , najspokojniejszego człowieka ( no ! ) na nogi by postawiło ...W związku , że nim , tym niespotykanie , spokojnym człowiekiem jestem to już siedzę po cichutku w kuchni ...kawę siorbie ...cugasek na ware zarzucony i w myślach sobie bluzgam ....ostro ! Wredna żmija i @ jedna jak śmiała ....przecież ja w ogóle nie chrapie ! .....Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Ja tez myślałam, że nie chrapię.....jak mnie córka nagrała to i tak nie uwierzyłam....:d noszsz qźwa to nie ja...:szydera:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry deszczowy, choć ciepło 10stopni.

Dziadek osłabiony jeszcze, do niedzieli ma antybiotyk. Niech już mi zdrowieje, bo ileż można. Córka dziadka pracuje w biurze,zbiera dla niego koperty że znaczkami, i raczy go kilka razy w roku po ok. 1000szt.Dziadek ma zajęcie, ostatnio też przyniosła. Wziął się bidulek za pracę, siedzi segreguje na kupki, duże kaperty, małe, znaczki na kopertach duże, małe i końca nie widać. Mówię mu, daj to pomogę w pół godziny będzie zrobione. On nie, bo ty się nie znasz :haha:Później wycinanie znaczków, moczenie w wodzie, suszenie. Może do Bożego Narodzenia skończy. Ale on się nie spieszy, ma czas. 

Miłego dnia. 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, awe59 napisał:

Ja tez myślałam, że nie chrapię.....jak mnie córka nagrała to i tak nie uwierzyłam....:d noszsz qźwa to nie ja...:szydera:

Ja też nie wierzyłam ale kilka razy zdarzyło mi się że jak zasypiałam to sama siebie usłyszałam. To dopiero jest sztuka. :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja też nie wierzyłam ale kilka razy zdarzyło mi się że jak zasypiałam to sama siebie usłyszałam. To dopiero jest sztuka. :szydera:

Mnie to nawet moje przeciągłe chrapnięcie potrafi wybudzić... wszystkim się zdawało, że to "Wojski" gra jeszcze, a to echo grało :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Po wczorajszym zwariowanym , myślałam , że zaznam dzisiaj trochę spokoju , a tu doopa O.o Lodówka sie pochorowała , albo zdechła . Za chwilkę zacznę wydzwaniać po rodzinie i zobaczę co dalej . Najgorsze , że mam tam tyle żarcia , które chyba będę zmuszona wyrzucić .

Spokojnego dzionka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Po wczorajszym zwariowanym , myślałam , że zaznam dzisiaj trochę spokoju , a tu doopa O.o Lodówka sie pochorowała , albo zdechła . Za chwilkę zacznę wydzwaniać po rodzinie i zobaczę co dalej . Najgorsze , że mam tam tyle żarcia , które chyba będę zmuszona wyrzucić .

Spokojnego dzionka .

:szok:... A tu kuźwa jak na złość, jak to drzewiej bywało, że przyzwoity mróz w marcu trzymał i można by żarełko na balkon wyciepnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, awe59 napisał:

Ja tez myślałam, że nie chrapię.....jak mnie córka nagrała to i tak nie uwierzyłam....:d noszsz qźwa to nie ja...:szydera:

Kiedyś jak byłam na szkoleniu miałam pokój z taką koleżanką no ta dawała ostro, mówię do niej że chyba zmienię pokój bo się nie wysypiam a ona że to niemożliwe bo nie chrapie, nagrałam na drugi dzień odtwarzam i pytam,wiesz co to za odgłosy,a ona że jakieś zwierzę, mówię no tak zwierzę ,to Ty dopiero uwierzyła

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...