Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Retro czwartek w Aldiku zaliczyłam :haha: Kosze na śmieci rozczarowały mnie , bo mimo , że były też w męskich barwach , to niestety plastik beznadziejny  i wykonanie   też  najniższych lotów :( ale nabyłam fajną retro tablicę i elektryczny czajnik w kremowym kolorze , oczywiście też retro look :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mam stres....busiarnia nie podała jeszcze godziny odbioru w dniu jutrzejszym >:( Pocieszają mnie koleżanki, że to "normalne"...ale czy to jest normalne? Nie mam doświadczenia z busikami i denerwuję się....:(

Do mnie zadzwonili kiedyś o 22.30 . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mam stres....busiarnia nie podała jeszcze godziny odbioru w dniu jutrzejszym >:( Pocieszają mnie koleżanki, że to "normalne"...ale czy to jest normalne? Nie mam doświadczenia z busikami i denerwuję się....:(

Masz tel do kierowcy-z jaką busiarnia jedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Do Niemiec jeżdżę swoim autkiem, ale do Helwecji już niekoniecznie :haha:

Ja też zdecydowałam że jednak wolę swój samolot niż busa. Ryanar to Ryanair:haha:bida z nędzą ale nie muszę wydzwaniać do pilotów o której godzinie :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wczoraj powiedział, że dzisiaj da znać. Napisałam koło 16-tej sms z pytaniem co i jak...i nic >:( Family Trans z Chojnic.

Mhm...tej nie znam.Ja jeżdżę od lat EKOBUSEM No to dzwoń.Masz nr alarmowy do firmy?Dziwne postępowanie:(Moi sami smsa przysyłają ,zeby im adres w D podać i pisza potem o której będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Ja też zdecydowałam że jednak wolę swój samolot niż busa. Ryanar to Ryanair:haha:bida z nędzą ale nie muszę wydzwaniać do pilotów o której godzinie :szydera:

Też bym nie dzwoniła... bo jak tu gadać z automatycznym pilotem, w dodatku pewnie po angielsku, a ten język jest mi rejczel  obcy. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Mhm...tej nie znam.Ja jeżdżę od lat EKOBUSEM No to dzwoń.Masz nr alarmowy do firmy?Dziwne postępowanie:(Moi sami smsa przysyłają ,zeby im adres w D podać i pisza potem o której będą.

Raz byłam z Eko-Bus'em. @lucyna.beata jeździ z nimi i też czasami późno dają info o godzinie wyjazdu. Niestety Eko-Bus nie jeździ w te rejony. Nie miałam wyboru i stąd ta firma, a nie inna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Raz byłam z Eko-Bus'em. @lucyna.beata jeździ z nimi i też czasami późno dają info o godzinie wyjazdu. Niestety Eko-Bus nie jeździ w te rejony. Nie miałam wyboru i stąd ta firma, a nie inna :(

No tak:(Do CH to już lepiej Sindbadem.Albo samolotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

No tak:(Do CH to już lepiej Sindbadem.Albo samolotem.

Niby tak. Ale ja nie jadę z powrotem do Polski, tylko do Niemiec. No i wleczenie się z bagażami przez pół miasta na przystanek nie należy do przyjemności. A tu nie ma nikogo, kto by mnie zawiózł. Jedynym rozwiązaniem był busik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Niby tak. Ale ja nie jadę z powrotem do Polski, tylko do Niemiec. No i wleczenie się z bagażami przez pół miasta na przystanek nie należy do przyjemności. A tu nie ma nikogo, kto by mnie zawiózł. Jedynym rozwiązaniem był busik.

W tym przypadku to jest dobre rozwiązanie.Drzwi do drzwi i jesteś.Nue wiem jak w Twojej busiarni ale w mojej dzwonili w dzień wyjazdu i tylko orientacyjny odjazd między np 18 a 23 .Taki przedział 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...