Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Basiaim napisał:

Kurde, "problem" mam na własne życzenie.

 

Ze względu na różne swoje plany (które mi się trochę pogmatwały, przez co muszę kombinować teraz) krótko po zjeździe stąd muszę znów jechać do pracy, by na połowę czerwca być w Pl.

Wici już porozpuszczałam po agencjach różnych.

Dziś dostałam ofertę, którą wstępnie zaakceptowałam, profil mój poszedł do akceptacji.

Również dziś była dopiero okazja, by pogadać z decydującymi na temat zmian, powrotów tutaj, gdzie jestem.

No i tak chcą mnie z powrotem, że mogą przystać na moje warunki terminowe tzn. będą opiniować o kogoś na krótkie zastępstwo, bym tu przyjechała znów w połowie kwietnia.

Nie wiadomo, czy tak się da, czy kogoś agencja znajdzie.

Na razie więc konkretów nie ma, a ja w kropce- co zrobić z tamtym zleceniem, które być może przejdzie z tej innej agencji?

Wiem, umowa nie podpisana, to nie umowa.Jak im odmówić, by nie palić mostów?  bo możliwe, że kiedyś będę chciała z nimi wyjechać.

No i niezręcznie mi rezygnować, gdy machina już ruszyła.

Odmówić?, a jak tu nie wyjdzie tak, jak planuję? Zostanę na lodzie?

 

Basiu podobne numery wykręcałem kiedyś.Jeżeli nie chcesz mostów palić musisz dyplomatycznie to załatwić.Agencji jest po kokardy.Nikt się nie obrazi jeśli zrezygnujesz.A czy wypali czy nie to ciężko wyczuć.Coś musisz postanowić.Dobrego wyboru życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Basiaim napisał:

Kurde, "problem" mam na własne życzenie.

 

Ze względu na różne swoje plany (które mi się trochę pogmatwały, przez co muszę kombinować teraz) krótko po zjeździe stąd muszę znów jechać do pracy, by na połowę czerwca być w Pl.

Wici już porozpuszczałam po agencjach różnych.

Dziś dostałam ofertę, którą wstępnie zaakceptowałam, profil mój poszedł do akceptacji.

Również dziś była dopiero okazja, by pogadać z decydującymi na temat zmian, powrotów tutaj, gdzie jestem.

No i tak chcą mnie z powrotem, że mogą przystać na moje warunki terminowe tzn. będą opiniować o kogoś na krótkie zastępstwo, bym tu przyjechała znów w połowie kwietnia.

Nie wiadomo, czy tak się da, czy kogoś agencja znajdzie.

Na razie więc konkretów nie ma, a ja w kropce- co zrobić z tamtym zleceniem, które być może przejdzie z tej innej agencji?

Wiem, umowa nie podpisana, to nie umowa.Jak im odmówić, by nie palić mostów?  bo możliwe, że kiedyś będę chciała z nimi wyjechać.

No i niezręcznie mi rezygnować, gdy machina już ruszyła.

Odmówić?, a jak tu nie wyjdzie tak, jak planuję? Zostanę na lodzie?

 

Jak najszybciej dzwoń do tej firmy i powiedz że rodzinie zależy byś wróciła i dopasują się do Twoich terminów, że to dobre miejsce. Przeproś i powiedz żeby nowa agencja miała Cię w pamięci.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z koncertu. Kto może to niech się też wybierze, koniec maja do pierwszego czerwca Andre Rieu da trzy koncerty w Polsce.

Kurczaczek, jak fajnie było. :oklaski:Siedziałam wysoko i nie było jak nawet wstać więc nie pobalowałam ale za to w drodze powrotnej sobie ponuciłam i szłam tanecznym krokiem. Nie ja jedna. :szydera:

Nakręciłam filmików od groma, jutro zobaczę czy mi coś z tego wyszło bo z komórki umiem tylko dzwonić a i to nie zawsze. :haha:

Jestem szczęśliwa. Dobranoc :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Wróciłam z koncertu. Kto może to niech się też wybierze, koniec maja do pierwszego czerwca Andre Rieu da trzy koncerty w Polsce.

Kurczaczek, jak fajnie było. :oklaski:Siedziałam wysoko i nie było jak nawet wstać więc nie pobalowałam ale za to w drodze powrotnej sobie ponuciłam i szłam tanecznym krokiem. Nie ja jedna. :szydera:

Nakręciłam filmików od groma, jutro zobaczę czy mi coś z tego wyszło bo z komórki umiem tylko dzwonić a i to nie zawsze. :haha:

Jestem szczęśliwa. Dobranoc :cmok:

cala zdrowa w jednym kawalku i odprezona

odsypiaj jak sie da

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałoby się zanucić...

Chciałoby się zanucić, ale się nie da :szydera: To tak nieludzka godzina, że aż w lustro spojrzałam, czy aby zombi nie jestem :haha: Nie...nie jestem :haha: Chociaż podkład pod oczy przydałby się :szydera: Zaraz poskaczę sobie wirtualnie, to może się uruchomię :haha: W planie na dzisiejsze popołudnie przewiduję drzemkę :oklaski: Ale do tej drzemki jeszcze czasu od groma :haha: Tymczasem pozwolę sobie życzyć wszystkim miłego, leniwego, wspaniałego dnia...i mam nadzieję, że mój też taki będzie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Chciałoby się zanucić...

Chciałoby się zanucić, ale się nie da :szydera: To tak nieludzka godzina, że aż w lustro spojrzałam, czy aby zombi nie jestem :haha: Nie...nie jestem :haha: Chociaż podkład pod oczy przydałby się :szydera: Zaraz poskaczę sobie wirtualnie, to może się uruchomię :haha: W planie na dzisiejsze popołudnie przewiduję drzemkę :oklaski: Ale do tej drzemki jeszcze czasu od groma :haha: Tymczasem pozwolę sobie życzyć wszystkim miłego, leniwego, wspaniałego dnia...i mam nadzieję, że mój też taki będzie :oklaski:

dziecko..ty juz na nogach?????!!!:kopara:no aile jak sie za nascie godzin do domku jedzie moge to zrozumiec...zycze wiec milego dnia i....duuuuuuzo cierpliwosci, lacze sie z toba w tym trzymaniu emocji na wodzy

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lucyna.beata napisał:

dziecko..ty juz na nogach?????!!!:kopara:no aile jak sie za nascie godzin do domku jedzie moge to zrozumiec...zycze wiec milego dnia i....duuuuuuzo cierpliwosci, lacze sie z toba w tym trzymaniu emocji na wodzy

Nie do domku...do rodziny, ale też dobrze :oklaski: Smycz, tfu...wodze mam przygotowane...ale nie dają rady :haha:J-23 już nadaje :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lucyna.beata napisał:

a tak wogole to dawaj na fajke...wez kubel w reke i spadamy jarac ...moze na poprawe humorku i podniesienie cisnienia ..chociaz tobie to chyba w tej chwili nie potrzebne :haha:jakies ziolo??

kto sie przylaczy???guggy.gif

Kawę już siorbię :oklaski: Fajeczkę jaram :oklaski: I tylko zioła mi brakuje :haha: Meliskę sobie zapodam jako ersatz :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Nie do domku...do rodziny, ale też dobrze :oklaski: Smycz, tfu...wodze mam przygotowane...ale nie dają rady :haha:J-23 już nadaje :szydera:

te....niewazne dokad...w nowe miejsce 

ta ksywa kojarzy mi sie ze wsia zolwiem itd...ale moze byc ..w koncu to narodowy bohater co nie?

narka

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde u mnie punkt szósta przemarsz orkiestry dętej

Zaczynaja swiętowac, obudzili mnie PDP

O zwiadzie terenowym dzisiaj nie było mowy

Sklepy na deptaku dzisiaj pozamykane i tak bedzie do wtorku

Hałas jak diabli, pierdolca można dostać

Witam Was lekko wk........ny i życze wam spokojnego dnia

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, salazar napisał:

:szydera:Dzień dobry Opiekunkowo :)!

Szczęśliwie zbliżamy się do końca tygodnia, atak wiosny ma niestety od jutra zelżeć (dziś +18), dziewczyny powyżej od rana palą trawę (i nie jest to nielegalne wypalanie łąk), ptaszyska drą się jak opętane, przed 6 zaczyna robić się odrobinę widniej, a robota wzywa :|.

 

Na dobry początek dnia samozwańcze studio poezji forumowej zaprasza oraz życzy przyjemnego czwartku :d

 

Ptak

Autorem utworu jest Julian Tuwim

Na ga­łąz­ce usiadł ptak: 
Za­szcze­bio­tał, za­trze­po­tał 
Ostry dzió­bek w piór­ka otarł, 
Roz­ko­ły­sał cały krzak. 

Po­tem z świ­stem fru­nął w lot! 
A ga­łąz­ka roz­huś­ta­na 
Je­scze drży, ura­do­wa­na, 
Że ją tak roz­plą­sał trzpiot

dwa-ptaszki-31389579.jpg

 

:szydera: Ciekawam, czy to choć samiczka na tej "gałązce" przycupnęła ???xd

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, geronimo napisał:

 

Hałas jak diabli, pierdolca można dostać

Witam Was lekko wk........ny i życze wam spokojnego dnia

Geronimo, szczególnie Ty, jako nacjonalistycznie ukierunkowany (hmmm) członek naszego forum będącego obrazem polskiego społeczeństwa (myśl made in @fioletowa.mysz) nie powinieneś sarkać na kultywowanie rodzimych, głęboko zakorzenionych w tradycji i chrześcijańskiej religii, obrzędów :).

Życzę spokoju narodowościowego ducha i uśmiechu :).

Zjedz pączka może? Oni też jedzą :).

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...