Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Od poniedziałku zaczynam nowe zlecenie. Będę waletować u rodziny od piątku, ale 12-go kwietnia zjeżdżam na urlop :oklaski: Do miasta Łodzi przybędę 4-5 maja, bo moja ciocia kończy 100-ne urodziny i będziemy świętować :oklaski: Jeśli będziesz w PL, to na 101 % się zobaczymy :oklaski: I @Andreaa namówimy też...prośbami gorącymi :ostrzegam::ostrzegam: :ostrzegam::szydera: I jeszcze zmolesuję @Baśka powtarzająca się...a co :oklaski: No, chyba, że ucieknie przede mną na zachód :haha:

 

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Szkoda :smutek: A miało być tak pięknie :smutek: Tak sobie ślicznie poukładałam, że zrobię rajzę do Łodzi i Zgierza, potem nawiedzę Łask, a w drodze powrotnej na Kwidzyn...:tak2: Może następnym razem się uda.....:oklaski:

nie mamrotaj..spotkasz inne towarzystwo...swoja kolezanke z okolic :szydera:a co sie odwlecze..to nie uciecze

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaliczylam dzisiaj kawe paczka i rower.....niby cieplo ale jednak jeszcze sie czuje zimny wiatr.....ludziska wylegli jak tylko prace skonczyli...promenada zawalona...dzieci staruszkow sporo i rowerzysci.....chyba troche ciasno.....na haveli kajakaowo sie robi nawoluja i smigaja ....

oby tak juz do zjazdu w kwietniu bylo....

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

zajezdzajcie do gdanska..tlumu jeszcze nie ma a i tak pogoda cudna..wiecie ..wiosna zawsze cudnie brzmi i wyglada..obojetnie gdzie 

Troche daleko a ja to bede miala troche latania no i swieta. Nie daruja mi. Musze je zrobic:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Busika mam zamówionego :oklaski: I tak sobie pojadę polskim busikiem z Helwecji do Niemiec :oklaski:Nie muszę się tłuc środkami komunikacji miejskiej na Sindbada, czy Flixbusa przez pół miasta i jeszcze kawałek :oklaski: Spod drzwi, do drzwi....bosko :oklaski: Rodzina już czeka, chlebem i solą przyjmie :haha: Obym ja tą solą...w oku im nie była :haha:A w sobotę uderzę do takiego sklepu, gdzie mają najlepsze krówki na świecie i zakupię wszystkie kawowe :oklaski: No co? :haha: Na głodzie jestem :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Barbara48 napisał:

Od dwóch dni mam huśtawkę nastroju, smutek bo moja Przyjaciółka zaginęła w Hagen, a jednocześnie radość bo mój mąż jutro w końcu do mnie przyjedzie. 

Czytam twoje posty o zaginieciu twojej przyjaciolki i  nie wiem co napisac. Bardzo ciezka sytuacja.

Moge cie jedynie przytulic i modlic sie ,zeby sie odnalazla cala i zdrowa Basienko.

:serce:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MeryKy napisał:

Mój fundusz jest nieograniczony. Muszę nad sobą popracować. Mam zawsze kartę ze sobą i kupuję co chcę i kiedy chcę. Siedzę tu długo to sobie osładzam te chwile na wygnaniu. I do tego wszelkiego rodzaju sklepy mam blisko:(

Skąd ja to znam. Nie  można siedzieć 10 miesięcy i się umartwiać wiecznym oszczędzaniem. Nie wyobrażam sobie np. nie iść do fryzjera. A fryzjer to droga impreza. W moim przypadku 120 euro. Poza tym nie kupić sobie loda, nie iść na kawę, o basenie nie wspominając? Niemożliwe. Poza tym ciuchy, buty, skarpetki, gacie. Przecież nie będę z tym czekać aż zjadę do kraju i to w dodatku tylko na pięć tygodni. W pl to lekarz, dentysta, badania, odwiedziny u rodziny, znajomych, wyjazd na wczasy, a nie zakupy. Wszystko co potrzebuję na grzbiet kupuję tutaj, a jak bagaż nadmiernie się rozrasta to w paczkach jedzie do domu.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, "problem" mam na własne życzenie.

 

Ze względu na różne swoje plany (które mi się trochę pogmatwały, przez co muszę kombinować teraz) krótko po zjeździe stąd muszę znów jechać do pracy, by na połowę czerwca być w Pl.

Wici już porozpuszczałam po agencjach różnych.

Dziś dostałam ofertę, którą wstępnie zaakceptowałam, profil mój poszedł do akceptacji.

Również dziś była dopiero okazja, by pogadać z decydującymi na temat zmian, powrotów tutaj, gdzie jestem.

No i tak chcą mnie z powrotem, że mogą przystać na moje warunki terminowe tzn. będą opiniować o kogoś na krótkie zastępstwo, bym tu przyjechała znów w połowie kwietnia.

Nie wiadomo, czy tak się da, czy kogoś agencja znajdzie.

Na razie więc konkretów nie ma, a ja w kropce- co zrobić z tamtym zleceniem, które być może przejdzie z tej innej agencji?

Wiem, umowa nie podpisana, to nie umowa.Jak im odmówić, by nie palić mostów?  bo możliwe, że kiedyś będę chciała z nimi wyjechać.

No i niezręcznie mi rezygnować, gdy machina już ruszyła.

Odmówić?, a jak tu nie wyjdzie tak, jak planuję? Zostanę na lodzie?

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Basiaim napisał:

Kurde, "problem" mam na własne życzenie.

 

Ze względu na różne swoje plany (które mi się trochę pogmatwały, przez co muszę kombinować teraz) krótko po zjeździe stąd muszę znów jechać do pracy, by na połowę czerwca być w Pl.

Wici już porozpuszczałam po agencjach różnych.

Dziś dostałam ofertę, którą wstępnie zaakceptowałam, profil mój poszedł do akceptacji.

Również dziś była dopiero okazja, by pogadać z decydującymi na temat zmian, powrotów tutaj, gdzie jestem.

No i tak chcą mnie z powrotem, że mogą przystać na moje warunki terminowe tzn. będą opiniować o kogoś na krótkie zastępstwo, bym tu przyjechała znów w połowie kwietnia.

Nie wiadomo, czy tak się da, czy kogoś agencja znajdzie.

Na razie więc konkretów nie ma, a ja w kropce- co zrobić z tamtym zleceniem, które być może przejdzie z tej innej agencji?

Wiem, umowa nie podpisana, to nie umowa.Jak im odmówić, by nie palić mostów?  bo możliwe, że kiedyś będę chciała z nimi wyjechać.

No i niezręcznie mi rezygnować, gdy machina już ruszyła.

Odmówić?, a jak tu nie wyjdzie tak, jak planuję? Zostanę na lodzie?

 

Ale się porobiło :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...