Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dla ciebie może tak , ale przy nas ...młódkach wymięka :szydera:

basiu ,ze mnie możesz sobie robić  jaja i jest ok,ja sie nie obrażam bo także sobie pozwalam na różne posty,ale prosze nie tykac mojej żony,bo ja też nie mówię o o rodzinie moich kolezanek  z forum

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

basiu ,ze mnie możesz sobie robić  jaja i jest ok,ja sie nie obrażam bo także sobie pozwalam na różne posty,ale prosze nie tykac mojej żony,bo ja też nie mówię o o rodzinie moich kolezanek  z forum

Wiesz cooo...jeśli ja nie życzę sobie tykania mojej rodziny ( bo nie życzę sobie tego ! ) to po prostu o nich nie piszę i już ! Ok...już nie tykam ani twojej żony ani ciebie . Nie znasz się na żartach ...widocznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

ale napisałeś:( I to nie jest żaden potoczny zwrot:(To bardzo brzydki zwrot:(

Co będziesz tłumaczyć ? ...Widzę , że szkoda słów , bo kolega jakoś dziwnie wrażliwy się zrobił ....na mnie chyba czas omijania jak opiekuna na najwyższą , naszą ocenę ...nadszedł ...czyli na piątkę ...Już mam wk..nerwa :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Co będziesz tłumaczyć ? ...Widzę , że szkoda słów , bo kolega jakoś dziwnie wrażliwy się zrobił ....na mnie chyba czas omijania jak opiekuna na najwyższą , naszą ocenę ...nadszedł ...czyli na piątkę ...Już mam wk..nerwa :tak2:

@Baśka powtarzająca się

jezyk.jpg

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja M. za 4 godziny będzie na granicy, potem jeszcze wiele godzin i w Kielcach wsiada w samochód.

o 12 wytyczy kierunek i jedziemy tam - gdzie chce. te kilka dni razem

Mam 7 dni urlopu, żeby poświęcić Mojej, zawiozę ją na koniec świata

Tak bardzo czekam jutra - godziny 12

 

 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Darekr napisał:

Moja M. za 4 godziny będzie na granicy, potem jeszcze wiele godzin i w Kielcach wsiada w samochód.

o 12 wytyczy kierunek i jedziemy tam - gdzie chce. te kilka dni razem

Mam 7 dni urlopu, żeby poświęcić Mojej, zawiozę ją na koniec świata

Tak bardzo czekam jutra - godziny 12

 

 

Czekamy na relację ,gdzie to Cie Martusia wywiozła na ten koniec światai czy niespodzianka była udana:)Szerokości:)

ps.chata ogarnięta?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Czekamy na relację ,gdzie to Cie Martusia wywiozła na ten koniec światai czy niespodzianka była udana:)Szerokości:)

ps.chata ogarnięta?

Wątpie o relacji.  nie sądzę, że czas będzie pisać, choć człowiek nie jest maszyną więc może,

Jeszcze 13 godzin. 

Trudna to będzie noc, trudne chwile,

Marzenia, tęsknoty, pragnienia i świadomość,że w koncu razem.

Chwile, które mineły, chwile które nastąpią- wspólne chwile  - to już tak blisko (zaraz berlin),

a od jutra - spełnianie marzeń, chwil tych które nastąpią, tych upragnionych, tycz oczekiwanych.

jeszcze 13 gogzin i odpłyunę z Moją w świat niebytu, w świat abstrakcyjny, w świat nierealny

realni będziemy tylko Ona i ja , poza tym nic się nie liczy,

dwie osoby, dwa byty, dwoje razem, razem jedno, jeszcz13 godzin,

ponosi mnie już

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MeryKy napisał:

Od jakiegoś czasu mam problemy z zalogowaniem się na pocztę w Interii. To jest mail służbowy. W banku podałam itd.

Mam taki komunikat jak wchodze na poczte:"Ta witryna jest nieosiągalna Nie udało się znaleźć adresu IP serwera ze stroną poczta.interia.pl. "

Tylko ta strona mi nie działa. Ktoś coś? Chyba mnie trafi. :(

Mój Mąż ma konto na Interii.  Na telefonie jest ok, a na lapku ma to samo co ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyłam przywitać się bladym świtem :oklaski: Już półtorej godziny buszuję w internecie, ale nie chciałam was budzić :haha: Teraz już mogę? 1736829216_dziedobrymiesznastopa.gif.34cdcc023f4db810d0419cbdbb8e7d12.gif No...to ok...nikt na mnie nie krzyczy :haha: Podniosło mnie o nieludzkiej godzinie :( A mam dzisiaj dzień wolny, ostatni na tym zleceniu i chciałam go pogenisować radośnie :haha: A będę genisować sennie :haha: Pokulam się w miasto, potem pojadę na spotkanie plotkujące, odwiedzę parę sklepów celem uszczuplenia portfela i może dam radę do wieczora wytrzymać :haha:Nic to...ten dzień będzie cudny...wiem to na pewno, czego wam i sobie życzę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo i Tobie Mirelko  strasząca bladym świtem :D!

Co za okropny mem wynalazłaś! Od razu wzrok mi się ze strachu wyostrzył, mózg też usiłował, bo trzeba było rozgryźć, kto na mnie łypie i szczerzy zębiska, ale efekt był taki, że chciałam tylko uciekać z powrotem pod kołdrę i zamknąć oczy..

U mnie dziś bardzo pracowity dzień, jutro i pojutrze też, więc chociaż Wy cieszcie się słońcem, wypatrujcie wiosny i leniwie wystawiajcie twarze do słońca . I jeszcze pozostańcie obuci :D.dzie%C5%84-dobry-wtorek-72957333.jpg

Edytowane przez salazar
Link nie wszedł
  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...