Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Ojezus, no przecież nie będzie wychodziła za mąż za kamienicę tylko za sprawcę polędwiczek własnoręcznie wędzonych, a te nie tylko dotyka, ale i je, jak mniemam :d Kobieto małej wiary :d :d :d . Jak mówi, że ma 3 piętrowy dom, to ma i szlus :d .

Zwłaszcza to szlus. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@foczka63 sam w domu sprząta, a dom ma wielki 3 piętra, więc jest co robić, sam gotuje, polędwiczka jest na skuszenie mnie chyba:szydera:

a tam sprząta,jak jest sam to trzech pięter aż tak nie zafajda:)Chyba:)hi hi hi

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Barbara48 napisał:

Jestem w rozpaczy, w Hagen zaginęła moja Przyjaciółka i jednocześnie moja przyszywana Córeczka Marlenka, 30 lat. 

Poszukuje ją siostra Basia i ja też.

Ostatnio mialam z nia kontakt 29 stycznia :rozpacz:

Ja udostępniłam już.:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@foczka63 muszę  sprawdzić na co się zdecyduję, do domu zawsze zdążę wrócić, ja nie powiedziałam że u niego zostanę, mam ochotę sprawdzić co nieco:tak2:

Sprawdzaj ,ale rozsądnie,zostaw komuś namiary,adres,dane itp..

Czytałąś wyżej o zaginięciu.Może uczciwy chłop ,a my zbyt podejrzliwe ,ale na zimne dobrze podmuchać,dla bezpieczności.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sayonara 52 napisał:

@violkapokaz co jeszcze z ozdob nabylas.

Nic więcej z ozdób nie nabyłam , bo piergolca dostaję tylko przed BN , choć nie obiecuję , że jak znowu coś mnie zachwyci , to tego nie przechwycę  :haha: ale dostałam za to1288219413_WhatsAppImage2019-02-23at09_27_40.thumb.jpeg.722941722c94961947e2e628a192539d.jpeg śliczny retro wózyczek :d

 

WhatsApp Image 2019-02-23 at 09.27.40.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Sprawdzaj ,ale rozsądnie,zostaw komuś namiary,adres,dane itp..

Czytałąś wyżej o zaginięciu.Może uczciwy chłop ,a my zbyt podejrzliwe ,ale na zimne dobrze podmuchać,dla bezpieczności.

Podmuchać na zimne ....zanim wydmucha :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...