Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałam , że w tym tygodniu w Aldi Sud , mają być ładne retro kosze na śmieci . Znalałam na angeboty  w internecie , ale nic takiego nie zauważyłam . Jeżeli ktoś ma gazetkę w domu , to bardzo ładnie prosiłabym o zajrzenie i potwierdzenie , czy te cudeńka faktycznie będą w Aldi . Z góry ślicznie dziękuję :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, lucyna.beata napisał:

ujme to dyplomatycznie.....skoro lekarz na te dolegliwosc...polecil....wazeline typowo zwierzyc tluszcz...czy musze cos wiecej mowic?

na jej rumien wedrujacy nie poradzila nic poza antybiotykiem...sama zaczelam jej ograniczac codzienie wycieranie myjka...rumien zniknal jak reka odjal..prawie rok...doszlismy do przecierania jej raz w tygodniu kremowania raz w tygodniu poza pachami i pod biustem no i dlonie - tam poci sie wiecej wiec raz dziennie plus raz w miesiacu rozpierd...l znaczy sie kapiel w wannie ...glowa co dwa tygodnie..

odczekam z eucerinem bo eksperymentowac na niej to tak troche nie teges...

Całe zacytowałam bo nie wiem czy dobrze odczytałąm-pod biustem nigdy się nie kremuje!Te miejsca gdzie się poci to tylko talk najzwyklejszy.Tu miałąm tak,że początkowo Kulka siama siama i se pod biustem załatwiła na cacy ,w dodatku śmierdziało paskudnie.Zarządziłam talk i teraz sama się domaga.tak samo wszelkie fałdki brzuszne i pachwiny.Wyłaćznie talk.Najlepiej taki z olejkiem z drzewa herbacianego bo jest bakteriobójczy,nie wiem czy tu do kupienia.W PL kupuje taki do stóp i się sprawdza na całe ciało.Kremy tylko tam gdzie powietrze dociera.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Całe zacytowałam bo nie wiem czy dobrze odczytałąm-pod biustem nigdy się nie kremuje!Te miejsca gdzie się poci to tylko talk najzwyklejszy.Tu miałąm tak,że początkowo Kulka siama siama i se pod biustem załatwiła na cacy ,w dodatku śmierdziało paskudnie.Zarządziłam talk i teraz sama się domaga.tak samo wszelkie fałdki brzuszne i pachwiny.Wyłaćznie talk.Najlepiej taki z olejkiem z drzewa herbacianego bo jest bakteriobójczy,nie wiem czy tu do kupienia.W PL kupuje taki do stóp i się sprawdza na całe ciało.Kremy tylko tam gdzie powietrze dociera.

Olejek z drzewa herbacianego to super środek. Pod biustem i pod brzuchem sprawdza się też Sudocrem.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, lucyna.beata napisał:

ujme to dyplomatycznie

no tak,niemeickie doktory to jakiejś innej medycyny sie uczą:(

A jeszcze doczytałąm,że Twoja PDP leżąca jest.Teraz to nie wiem czy da radę ,ale skoro leży to trzeba i pościel częściej zmienaić i wietrzyc jak najwięcej bo raczej mało powietrza jej do skóry dociera:(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Słyszałam , że w tym tygodniu w Aldi Sud , mają być ładne retro kosze na śmieci . Znalałam na angeboty  w internecie , ale nic takiego nie zauważyłam . Jeżeli ktoś ma gazetkę w domu , to bardzo ładnie prosiłabym o zajrzenie i potwierdzenie , czy te cudeńka faktycznie będą w Aldi . Z góry ślicznie dziękuję :cmok:

Nawet gazetki nie zobaczyłam. Tu pani Putzfrau robi porządki i wszelkie gazetki usuwa do niebieskiej tony z prędkością światła. :(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MeryKy napisał:

Olejek z drzewa herbacianego to super środek. Pod biustem i pod brzuchem sprawdza się też Sudocrem.

Jestem absolutną przeciwniczką kremów ,włąsnie Sudocremem sam sobie gnoju pod biustem narobiłam strasznego.To z braku laku nawet mąka ziemniaczana lepsza.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

Jestem absolutną przeciwniczką kremów ,włąsnie Sudocremem sam sobie gnoju pod biustem narobiłam strasznego.To z braku laku nawet mąka ziemniaczana lepsza.

Ja wypróbowałam już na pacjentkach i pomagało. Jak nie pomaga to znaczy, że to nie odparzenie a już grzybica i wtedy inne środki oczywiście.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja tak jeździłam i sobie chwaliłam. Teraz jeżdżę do Kasieńki na 12-15 tygodni i przerwa. Jak przerwa dłuższa niż miesiąc to jednak wyskakuję na krótko w inne miejsce by zarobić i głowę przewietrzyć.

Bo ty jesteś masochistka :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

:rozpacz:

A byłam wczoraj koło Aldika ale do niego nie weszłam. Trochę za mało czasu miałam. Robię taki spacer dla kilometrów w nogach jest obok Kika. Połaziłam po Kiku ale nic nie kupiłam. W tygodniu zrobię rundę do Aldi zobaczymy co tam ciekawego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, foczka63 napisał:

Od czwartku są RETRO ABFALL SAMMLER-ale to takie maluchy:wys.55cmśrednica 32cm.Różowe z napisem CAKE BAKERY SHOP-w ALDI SUD.,po 12,99

Dziękuję ślicznie :cmok: gdybyś tak jeszcze zdjęcie mogła pokazać , to byłabym dozgonnie wdzięczna :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Dopiero teraz zauważyłam . Dzięki :cmok: Mam nadzieję , że będą jeszcze inne kolory , bo chciałabym kupić synowi do pokoju , a ten różowy to taki trochę gender :haha:

Wyłamujesz się ? Teraz wszędzie i dla wszystkich  jest gender :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...