Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Basiaim napisał:

Abstrahując od niszczącego aspektu, to te wszystkie "upiększenia" nie zdają egzaminu przy naszym trybie życia, no chyba że krótkie wyjazdy lub w De kontynuujemy zabiegi.

Pamiętam, jak kiedyś robiłam rzęsy. Było ok, gdy wyjeżdżałam miesiąc/miesiąc. Potem nagle wyjechałam na 3 m-ce, nie pomyślałam żeby je zdjąć przed wyjazdem i potem straszyłam nierównymi rzęsami.

Przed randką doklejałam takie  z dm xd

Z rzęsami to problem faktycznie.., ale na hybrydowe odrosty mam metodę. Malowane mam, że przy skórkach mam przezroczystą hybrydę i cieniowane w górę do koloru białego i tych odrostów prawie nie widać w miarę rośnięcia paznokcia bo zlewa się z przezroczystą hybrydą.., a resztę powoli spiłowuję...))))

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, awe59 napisał:

Masz rację....przy naszym trybie życia wszelkie hybrydy i rzęsy nie zdają egzaminu. Ja jestem tylko zadowolona z makijażu permanentnego brwi....nawet bardzo zadowolona. Na usta się nie zdecydowałam bo podobno jest to bolesny zabieg i najlepiej zrobić w znieczuleniu stomatologicznym. Ale może się złamie i zrobię bo jest to bardzo wygodne.

Brwi to rozumiem , ale po kiego Ci Ewuniu wargi sobie robić ....?:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, awe59 napisał:

Masz rację....przy naszym trybie życia wszelkie hybrydy i rzęsy nie zdają egzaminu. Ja jestem tylko zadowolona z makijażu permanentnego brwi....nawet bardzo zadowolona. Na usta się nie zdecydowałam bo podobno jest to bolesny zabieg i najlepiej zrobić w znieczuleniu stomatologicznym. Ale może się złamie i zrobię bo jest to bardzo wygodne.

Mam brwi i kreski na górnej powiece permanentne... Brwi już poprawiałam bo szybko wyblakły, a kreski dobrze się trzymają choć minęło już trzy, a nawet cztery lata... Nie wiem czy te kreski powtórzę bo nie było to tak bolesne jak, cholera, potwornie nieprzyjemne :(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Brwi to rozumiem , ale po kiego Ci Ewuniu wargi sobie robić ....?:d

Po to, ze jest to bardzo wygodne....budzisz się i widzisz w lustrze twarz....no i jak się ktoś obok mnie budzi to też widzi twarz....I dyla nie daje :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

Masz rację....przy naszym trybie życia wszelkie hybrydy i rzęsy nie zdają egzaminu. Ja jestem tylko zadowolona z makijażu permanentnego brwi....nawet bardzo zadowolona. Na usta się nie zdecydowałam bo podobno jest to bolesny zabieg i najlepiej zrobić w znieczuleniu stomatologicznym. Ale może się złamie i zrobię bo jest to bardzo wygodne.

potwierdzam, praktycznie zawsze jestem..."zrobiona" wprawdzie to tylko kreski na powiekach gora i dol ale..to oko i spojrzenie :haha:

brwi jakos mi nie leza...usta ...no zrobilam podejscie ale kosmetyczka zrobila mi tylko kontur i...poleglam..wsiadalam do auta i wygladalam jak....z ulicy wary napuchniete jak po "ciezkiej pracy"...maskara:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Z rzęsami to problem faktycznie.., ale na hybrydowe odrosty mam metodę. Malowane mam, że przy skórkach mam przezroczystą hybrydę i cieniowane w górę do koloru białego i tych odrostów prawie nie widać w miarę rośnięcia paznokcia bo zlewa się z przezroczystą hybrydą.., a resztę powoli spiłowuję...))))

czasu na to nie mam..poza tym tu przy opiece paznokcie krotkie zdaja egzamin dlugimi moglabym zadrapac albo cos...poza tym wydaje mi sie maz pdp zwrocilby uwage ze przy takich zabegach jakie tu sa ...dlugie pazury nie pasuja..wczesnie owszem bawilam sie w to ale odhodowanie paznokci troche trwalo potem

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

potwierdzam, praktycznie zawsze jestem..."zrobiona" wprawdzie to tylko kreski na powiekach gora i dol ale..to oko i spojrzenie :haha:

brwi jakos mi nie leza...usta ...no zrobilam podejscie ale kosmetyczka zrobila mi tylko kontur i...poleglam..wsiadalam do auta i wygladalam jak....z ulicy wary napuchniete jak po "ciezkiej pracy"...maskara:szydera:

Ja może coś bym tam sobie poprawiła na dłużej , ale na widok igły jestem bliska omdlenia :$ więc zostanę tak jak mnie Bozia stworzyła i grawitacja doprawiła :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

dostałąm jeszcze jeden z Pro S..s....Wakacje się zaczęły i chętnych do roboty mniej.

prose...a dzwonila do mnie wczoraj od razu podziekwoalam mily pan pyta a czemu a ja ze...nie jestem zainteresowana wspopraca z nimi i sie rozlaczylam:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Ja może coś bym tam sobie poprawiła na dłużej , ale na widok igły jestem bliska omdlenia :$ więc zostanę tak jak mnie Bozia stworzyła i grawitacja doprawiła :haha:

balam sie tatuazy ale jak mnie kiedys moj eks wkur..l to pojechalam do znajomego i mowie "zrob mi cos na stopie tak zebym uwage skupila na czyms innym".. i..skutecznie to zrobil...bolalo...a potem nastepny i w 2007 kolejny..teraz musze myslec zeby je poprawic...odswiezyc...moze na urlopie...sie obaczy...ale sa na tyle dyskretne ze nie kolidowaly ani z moja poprzednia praca ani z obecna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

balam sie tatuazy ale jak mnie kiedys moj eks wkur..l to pojechalam do znajomego i mowie "zrob mi cos na stopie tak zebym uwage skupila na czyms innym".. i..skutecznie to zrobil...bolalo...a potem nastepny i w 2007 kolejny..teraz musze myslec zeby je poprawic...odswiezyc...moze na urlopie...sie obaczy...ale sa na tyle dyskretne ze nie kolidowaly ani z moja poprzednia praca ani z obecna

Nie chcę tu siać reklamy :haha: ale córcia naszej koleżanki ma  salon z takimi bolesnymi ozdóbkami :d jest całkiem bliziutko Twojego miejsca zamieszkania :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Nie chcę tu siać reklamy :haha: ale córcia naszej koleżanki ma  salon z takimi bolesnymi ozdóbkami :d jest całkiem bliziutko Twojego miejsca zamieszkania :d

ale ja to wiem kochana wiem..z cora gadalam tylko czas musze znalezc no i miec tzw wolne srodki bo to zabieg dosc kosztowny a mam az trzy do odswiezenia...:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lucyna.beata napisał:

czasu na to nie mam..poza tym tu przy opiece paznokcie krotkie zdaja egzamin dlugimi moglabym zadrapac albo cos...poza tym wydaje mi sie maz pdp zwrocilby uwage ze przy takich zabegach jakie tu sa ...dlugie pazury nie pasuja..wczesnie owszem bawilam sie w to ale odhodowanie paznokci troche trwalo potem

Ja nie mam tipsów tylko lakier hybrydowy... Pazurki na krótko, równo z opuszkami i nie dopuszczam żeby mi dłuższe wyrosły....))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, NNNdanuta napisał:

Ja nie mam tipsów tylko lakier hybrydowy... Pazurki na krótko, równo z opuszkami i nie dopuszczam żeby mi dłuższe wyrosły....))))

mnie nawet pomadka drazni...jezeli juz mam wyjscie z gala itd no to sie upieksze...ale cieprie meki z pomadka na ustach....blyszczyk...owszem jakos trawie...ech...a gdzie te czasy kiedy zaczynalam dzien od kremu, zielonej bazy rozswietlacza i tak dalej...chyba pesel mnie..."posunal"...:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

za leniwa jestem...i zawsze jak mam cokolwiek na pazurach to mam wrzenie ze...sie dusze...O.o

Ja o ręce i paznokcie zaczęłam dbać "na starość".... Wcześniej jakoś tak, z różnych powodów, się nie składało. Dłonie mam dość zniszczone i hybryda poprawia ich wygląd.))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NNNdanuta napisał:

Ja o ręce i paznokcie zaczęłam dbać "na starość".... Wcześniej jakoś tak, z różnych powodów, się nie składało. Dłonie mam dość zniszczone i hybryda poprawia ich wygląd.))))

ja na rece nie narzekam..jeszcze sie 'trzymaja" chociaz tez oralam na trzech etatach plus dom i dwoch synow..ale sie udalo ...cycki wprawdzie w dol ciagna z wiekiem i jakies zmarchy na licu sie pojawialy ale...raczeta jeszcze jako tako..paluchy i tak mam dluuuuugie paznokcie tez wiec optycznie jest ok:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

mnie nawet pomadka drazni...jezeli juz mam wyjscie z gala itd no to sie upieksze...ale cieprie meki z pomadka na ustach....blyszczyk...owszem jakos trawie...ech...a gdzie te czasy kiedy zaczynalam dzien od kremu, zielonej bazy rozswietlacza i tak dalej...chyba pesel mnie..."posunal"...:haha:

Pomadka mnie nie drażni, ale już wszelkie pudry i te inne (nawet nie umiem tego nazwać :haha::$)  to tak... Z pudrem czuję się ... brudna na twarzy :$ Chyba za mało kobiety we mnie. :$

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...