Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Tobie będę musiała :lanie: bo wykrakałaś wczoraj to i owo...czarny scenariusz, pisany przez ciebie, prawie się spełnił...:haha: 

ja to znam z autopsji tak by było na ostatnim zleceniu.Ale sie zorientowałam ze chcą mnie zostawić dłużej na zleceniu i w ostatniej chwili złożyłam wypowiedzenie i wracałam juz nie jako ich pracownik

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

SMS dostałam o takiej oto treści:

"Przejdź do Me......e docenimy to!100euro premii za zmianę agencji!Zarobki do 1500 i nawet 300 euro za wakacje"....Jawne przekupstwo:)Musi kłopot z opiekunkami mają ,skoro takie chwyty "marketingowe" stosują,ha ha ha 

Ja też dostałam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tu u mnie na wsi...takie male co nie co...diadem sie nazywa...wlascicielka sama piecze ciasta sama smazy placki ziemniaczane i za 4sztuki placisz 2 euro...no dobra lodow sama nie robi ale jest tam tak kameralnie ze az sie chce przyjsc napic kawy za cale 1,5 i zezrec kawal pysznego ciacha...to cos w stylu hann munden gdzie dylizans parkuje mirelko:szydera:

dzisiaj po rowerowym spalaniu sadla podjechalam zaparkowalam i...wychleptalam kubel kawy zagryzajac go pysznym jeszcze cieplym kawlakiem serniczka...mialam troche wyrzuty sumienia ale potem ....smak slodycz...rozkosz na podniebieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

...natomiast pazurki poczekają, bo lenia mam...:oklaski:

Na takiego lenia to znalazłam metodę  jakiś czas temu :haha:Chodzę na hybrydę (tylko ręce) tuż przed wyjazdem (delikatna) i zaraz po przyjeździe (mniej delikatna) :d Już dzisiaj jestem umówiona na 7.08 bo później to może nie być terminu ... I sobie w tym gabinecie siedzę, a później trochę leżę i wiem, że wreszcie jestem w domu ... :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, NNNdanuta napisał:

Na takiego lenia to znalazłam metodę  jakiś czas temu :haha:Chodzę na hybrydę (tylko ręce) tuż przed wyjazdem (delikatna) i zaraz po przyjeździe (mniej delikatna) :d Już dzisiaj jestem umówiona na 7.08 bo później to może nie być terminu ... I sobie w tym gabinecie siedzę, a później trochę leżę i wiem, że wreszcie jestem w domu ... :d

A ja zrobiłam przed wyjazdem hybryde na paznokciach u nóg i po miesiącu miałam odrosty i to mnie tak denerwowało, ze sama tę hybryde usunęlam i pomalowalam paznokcie normalnym lakierem. I nikt mi nie powie, ze hybryda nie niszczy paznokci....nawet najlepiej zrobiona niszczy.....teraz kupiłam sobie olejek i staram się doprowadzić moje paznokcie do zdrowego wyglądu.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, awe59 napisał:

A ja zrobiłam przed wyjazdem hybryde na paznokciach u nóg i po miesiącu miałam odrosty i to mnie tak denerwowało, ze sama tę hybryde usunęlam i pomalowalam paznokcie normalnym lakierem. I nikt mi nie powie, ze hybryda nie niszczy paznokci....nawet najlepiej zrobiona niszczy.....teraz kupiłam sobie olejek i staram się doprowadzić moje paznokcie do zdrowego wyglądu.

Ja nie robiłam i nie robię,mam swoje ok,ale jak tu koleżanka przyjechała i jej odrosły to wygląd okropny szukała w dm czegoś żeby to zmyć,a teraz nie może ich doprowadzić do normalności,niszczy bardzo

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, awe59 napisał:

A ja zrobiłam przed wyjazdem hybryde na paznokciach u nóg i po miesiącu miałam odrosty i to mnie tak denerwowało, ze sama tę hybryde usunęlam i pomalowalam paznokcie normalnym lakierem. I nikt mi nie powie, ze hybryda nie niszczy paznokci....nawet najlepiej zrobiona niszczy.....teraz kupiłam sobie olejek i staram się doprowadzić moje paznokcie do zdrowego wyglądu.

Nic im nie będzie, tym paznokciom, tylko z hybrydy trzeba przejść na hybrydę :haha: Inaczej faktycznie robi złe wrażenie...  Też raz sama ściągałam i później tęsknie czekałam aż mi odrosną... :d Teraz mam je gdzieś :haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Malina 1 napisał:

koleżanka przyjechała i jej odrosły to wygląd okropny szukała w dm czegoś żeby to zmyć

Abstrahując od niszczącego aspektu, to te wszystkie "upiększenia" nie zdają egzaminu przy naszym trybie życia, no chyba że krótkie wyjazdy lub w De kontynuujemy zabiegi.

Pamiętam, jak kiedyś robiłam rzęsy. Było ok, gdy wyjeżdżałam miesiąc/miesiąc. Potem nagle wyjechałam na 3 m-ce, nie pomyślałam żeby je zdjąć przed wyjazdem i potem straszyłam nierównymi rzęsami.

Przed randką doklejałam takie  z dm xd

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Basiaim napisał:

Abstrahując od niszczącego aspektu, to te wszystkie "upiększenia" nie zdają egzaminu przy naszym trybie życia, no chyba że krótkie wyjazdy lub w De kontynuujemy zabiegi.

Pamiętam, jak kiedyś robiłam rzęsy. Było ok, gdy wyjeżdżałam miesiąc/miesiąc. Potem nagle wyjechałam na 3 m-ce, nie pomyślałam żeby je zdjąć przed wyjazdem i potem straszyłam nierównymi rzęsami.

Przed randką doklejałam takie  z dm xd

Masz rację....przy naszym trybie życia wszelkie hybrydy i rzęsy nie zdają egzaminu. Ja jestem tylko zadowolona z makijażu permanentnego brwi....nawet bardzo zadowolona. Na usta się nie zdecydowałam bo podobno jest to bolesny zabieg i najlepiej zrobić w znieczuleniu stomatologicznym. Ale może się złamie i zrobię bo jest to bardzo wygodne.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...