Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MeryKy napisał:

Ja nigdy nie daję rady nadrobić. Jak raz próbowałam to się w całkiem innym topiku przywitałam :haha:

Dziołchy tak namiętnie klepią, że nadrabianie staje się trudne. Zresztą afer nie ma :szydera: więc można spokojnie z boku wskoczyć w dyskusje. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

Lepiej późno niż wcale.

 

Szwungu do roboty dziś dostałam.

Poodkurzane,pomyte, łazienki wypucowane.

Piszecie o rowerach. Mam na adresie, ale strach tu jeździć.

Moja ulica (hmmmm...ulica :haha:) kończy się niedaleko domu. W drugą stronę drogi przejezdne, ale wąziutkie, bez pobocza, a tym bardziej drogi rowerowej. Auta śmigają mimo ograniczenia prędkości.

Pisałam już, ze nawet przejście z przystanku (ponad 1 km) to tylko w kamizelce odblaskowej.

 

Nie ma miejsc idealnych.... :/ 

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Barbara48 napisał:

Mnie się chyba udzieliło od @Afryka, jakiegos kopa dostałam po tym krotkim wekendzie:haha:.

,,Chałpe" już dzisiaj wysprzątałam , obiad przygotowany, toż to szok :szok:.

Nawet się porządnie wyspałam :szok:

Tak to jest jak się chłopa "wekendowo" zobaczy :) 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Barbara48 napisał:

Mnie się chyba udzieliło od @Afryka, jakiegos kopa dostałam po tym krotkim wekendzie:haha:.

,,Chałpe" już dzisiaj wysprzątałam , obiad przygotowany, toż to szok :szok:.

Nawet się porządnie wyspałam :szok:

Efekt weekendowego zastrzyku jeszcze trzyma:):):):)ha ha ha 

Musi to była blokada na lenistwo:):):)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam jakąś dawkę energii nie wiadomo skąd....:d wyprasowalam wszystko, wysprzatalam, pranie włożyłam do pralki a pozniej do suszarki, obiad przygotowalam, nawet udało mi się babcię z łóżka wyciągnąć....ale jutro za to leżing bo się dziś zmeczylam....:szydera:

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@awe59 też mam roboczy czwartek,Odkurzone ,zaraz pomyję podłogi bo majstry zadeptali ,SPA sobie zrobię,jakiś obiadek i na ploty jeszcze zdążę:)Wena wiosenna puckowa musi grasuje:):):)Ach,zeby tak w domu złapać tego wirusa:)Byłoby fajnie:)

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, foczka63 napisał:

@awe59 też mam roboczy czwartek,Odkurzone ,zaraz pomyję podłogi bo majstry zadeptali ,SPA sobie zrobię,jakiś obiadek i na ploty jeszcze zdążę:)Wena wiosenna puckowa musi grasuje:):):)Ach,zeby tak w domu złapać tego wirusa:)Byłoby fajnie:)

 

Kasia chyba wszystkich:szydera:, moja szefin już wysprzątała plac i ogród u nas i u siebie.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pauzę mam ...sama sobie ją dałam . Zakupy w większości wykonane , jutro tylko jakieś uzupełnienia ( świeże wędliny ) , ale dziś mogę podszykować na "pieczyste " . Jutro z rana na pierwszy rzut do piekarnika pójdą ciasta szt. 2 ... sernik i szarlotka z bezą i kruszonką . Szarlotka musi być , bo przecież u babci jest słodko i pachnie szarlotką ;)...Na drugi ogień pójdą w piekarnik mięsa - schab i karkówka .....dzisiaj je tylko zmaceruję . W międzyczasie walnie się sałatkę , zwykłą , jarzynową , bo goście ją uwielbiają ....Teraz słodka , bardzo słodka pauza , bo nie chciało mi się obiadu gotować , cukier gdzieś poszedł mi się chyba teges , więc braki powyższego uzupełniłam garstką kukułek ...całkiem sporą garstką ...Odechciało mi się obiadu . Jeszcze tylko popołudniowy szatan , odpocznę ciutkę i mogę dalej wpadać w wir pracy :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...