Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Blondi napisał:

No to dzisiaj był dzien rozpusty i szaleństw,  urodziny na ponad 30 ludzisk, zgłodnialych ludzisk, mój bigos poszedł w mig, Chili con carne w mig, sałatka w mig, kanapeczki i pełne talerze wędlin w mig, otworzylam 3 konserwy , kiełbaski pieczone, , sałaty , wszystko żeżarli,zachwalali pod niebiosa,,,co za gwar byl u nas, nie wspomnę ile poszlo alkoholu,ale ogarnęłam wszystko, wszystkich nakarmiłam po polsku i napoiłam po polsku:szydera: nie ma  tego czy tamtego, ma być jak Blondi chce,,,fajny dzień, wyżarli wszystko i tak mi się podoba,,ja się cieszę jak smakuje gosciom ,moja mama zawsze mówiła, nakarmić trzeba głodnego"":tak2:

 a ja na obiadek miałem mielone, wiekości 5 zł,maruś dostał 3,dziadek 1/2,babcia 1 i1/2,profesorek2,wszystko w/g rozpiski:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

jestem z bydgosczy a od 3 lat mieszkam pod miastem,pdp mam jednego dziadka z totalna demencją:d

I bardzo dobrze ,że pod miastem,,:szydera: Ty wiesz dlaczego:tak2: 

A z dziadkiem już sobie wyobrażam ile musisz się nagadać, naprzytakiwać itd, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

3 pieciozlotowki w 5 tygodni :szydera: niewiele.A nie da się tą demencję PDP oszukać? MoZe schaboszczak byłby lepszy

nie da sie ,korzenie rodziny są ze szkocji,ale stamdad ich wyje..li za skąpstwo ,wiec przeniesli się do holandii,znowu precz za skapstwo i osiedlili się w niemczech:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Melduje ,ze wrzucilam zdjecia ,drastyczne(uwaga!)w odwrotnej kolejnosci.

Nie minal jeszcze miesiac, slady po cieciu sa jeszcze troche widoczne.

Wrazliwych prosze o nie ogladanie.

oczy jak oczy ale grzywkę ktoś ci postrzepił:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...