Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

Naszukałam się firanek na amazonach , wishach , alienowych ekspresach :haha:i w końcu kupiłam na naszym polskim , porządnym Allegro , śliczne używane zasłonki do kuchni :d  https://allegro.pl/oferta/historic-portrait-komplet-zaslon-2szt118x195-7841570189?reco_id=637f2f98-33a9-11e9-8282-000af7f5ffe0&sid=f8bddad5d737919e6c726c989b66bdbe96499e13bc806f55bd0c404f69ac7020 a żeby nie było , że tylko używane kupuję , to dla równowagi zafundowałam sobie jeszcze do sypialni , nówki nieśmigane https://allegro.pl/oferta/zestaw-paneli-azurowych-firana-panel-azur-ekran-7829592380?snapshot=MjAxOS0wMi0xOFQxODowMzoxNS41NjdaO2J1eWVyOzM0NjkyZDhkOTRlNzI5MTJmYmU4ZjhlM2ExMmU2MzMyZDcxZTkzYWE1NGZmMzYwYzMyODliZTVlYTZmZTM4OWU%3D 

Przez to przeglądanie , mam jeszcze kilka rzeczy na oku :d więc od teraz zaczynam dzielnie ze sobą walczyć , cobym nie odpłynęła za bardzo 

Ale dlaczego masz walczyć ze sobą i być lepsza od innych? Ojraski trza wydawać! Inaczej świerzbia w paluchy i kortyzol sie podnosi z tego stresu:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Dodzisława napisał:

@Blondi No więc dlatego kupiłam tylko jeden szal i podpiełam, ale ze względu na cenę wzięłam szerokość 150, a w sumie powinnam 3 metry i wtedy jakiś wygląd by miała ta firanka. No cóż, zapłaciłam prawie 90 euro i kurła szału nima. Nauczka na przyszłość. Ale tak czy tak firanka jest przepiękna i pięknie, misternie haftowana, tylko ta cena.......... Coś wykombinuję, żeby jakiś wygląd jej stworzyć. Dla mnie firanka musi zdobić pokój, a nie wyglądać ,,z ulicy" jak to drzewiej a moze i do dziś panie kombinują. Mam w  tym oknie roletę plisowaną, bardzo ozdobną , więc jakoś takoś ;) mimo wszystko wygląda, tylko kurcze za taką kasę, to powinno być mistrzostwo świata, a nie jest :( 

:smutek:wiem coś na ten temat,,nie daleko szukać, byłam teraz w Pl i bardzo chcialam sobie nowe bryle kupic, 400zł dałam, okazuje się że prawie takie same już mam:szydera: wydałam kupę kasy na co? na powtórkę z rozrywki,,hahaha  ale nikomu nie mówię ,jaką gafę zrobiłam, nawet bryle są tej samej firmy:hura: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Bo jak Ci walnę :rozpacz: :grzmotnąć:

No , ale one naprawdę są śliczne https://www.loberon.de/Ostern/Hase-2er-Set-Racing-Rabbits.html

Ty mi tu tłuczkiem nie wywijaj! Do kotletów on jest a nie do katrupienia myszy:haha:

No a poza tym kup te zające, kup...Inaczej będziesz miała problemy ze snem i inne takie:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Ty mi tu tłuczkiem nie wywijaj! Do kotletów on jest a nie do katrupienia myszy:haha:

No a poza tym kup te zające, kup...Inaczej będziesz miała problemy ze snem i inne takie:szydera:

fioletka ale jesteś podpuszczalska:szydera: siastaczka kasą,,,jakie problemy ze snem? pomyśli @violka o sukienkach,,a nie o zającach ,:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...