Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Janeczka1963 napisał:

@violka Dzięki delikatnemu haftowi kurtyna ta niemal przypomina obraz. Dzięki powściągliwej barwie kurtyna nie dominuje w pomieszczeniu, ale jej klasę widać przede wszystkim, gdy delikatne promienie słoneczne wpadają przez szlachetny materiał. Kurtyna ma również obszar tunelu, przez który można włożyć odpowiednią karnisz.

Kolor:

krem

materiał:

100% len

Haft: 100% bawełny

Obchodzi instrukcjami:

Można prać w 30 °

wymiary:

H / B ok. 180/60 cm

cena za jeden, zobacz wymiary

Toś mnie podłamała , bo nie mogłam doczytać i łudziłam się , że być może za zestaw :(

Ale mimo to , dziękuję :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

słyszałam o tej firmie P.....el, ale jakoś ich oferta mnie nie zainteresowała:o

Janeczka ...wydaje mi się , że dziewczynom chodziło o Twoją ( i moją między innymi byłą ) firmę . Żartowały , że Nobla powinni dostać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

@Baśka powtarzająca się moja firma to pro.....ca24

 

Pr + nobel ...i dlatego tak wyszło . Niech dziewczyny sprostują ....najwyżej .

Tak , którą Ty masz na myśli też jest , ale w wydaniu dziewczyn to chyba był sarkazm :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Pr + nobel ...i dlatego tak wyszło . Niech dziewczyny sprostują ....najwyżej .

Tak , którą Ty masz na myśli też jest , ale w wydaniu dziewczyn to chyba był sarkazm :szydera:

Jest firma o takiej nazwie Pro...nobel i ma wiele wspólnego z Pr...24....gówniano płacą :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Afryka napisał:

@violka  @Janeczka1963, ja w kwestii pączków. Cóś Wam powiem... Wyście chyba dalej niż w Biedrze nie były i gówno wiecie w temacie pączków! :haha:... Toż to jakieś herezje wypisujecie... Pączki z Biedry najlepsze... Tfu >:( :grzmotnąć:

Żadne tfu,dobre są:)Generalnie wszystkie pączki sa mniamuśne ,oprócz naturalnie niemeickich ,nawet tych z cukierni:(

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Bo jest ładne ....czaisz ? ....Ty jesteś ładna i też nieraz ktoś do Ciebie się zwraca " moja droga Violu " ...Jeżuuuu...coś pomaluśku dzisiaj myślisz :szydera:

to się nazywa zmęczenie wiosenne,:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś z pdp w kościele, choć już kawał czasu nie próbowała aż tak daleko iść, jakies 500 m, ale tu też chodzenie tylko po skosie, równo ma tylko w mieszkaniu. Spóźniliśmy się na mszę pół godziny, bo w między czasie przeniesiono mszę z 10 na 9,30 .,  ja się ucieszyłam xd, choć nieładnie to z mojej strony, ale wyszlo dobrze: pół godziny do kościoła, pół godziny w kościele (pdp odpoczęła) i pół godziny z kościoła :d Sama jestem ciekawa czy po dzisiejszym wyczynie jeszcze zdobędzie się na taki wysiłek O.o, ale widać już dobrze się czuje jak nabrała az takiej odwagi  :d Zabrało nam to mniej czasu niż oczekiwałam, z obiadkiem już dobrze podszykowanym nie musiałam się śpieszyć bo niestety te wyjścia do kościoła bardzo mi dezorganizują kuchnię xd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@NNNdanuta tylko jej pogratulować odwagi na taki wyczyn, moja pdp jest zdrowa, mogłaby iść na mały spacer, a woli siedzieć cały dzień w domu na kanapie:)

Kierując się rozsądkiem ...to ja bym jej tego zabroniła (mojej pdp). Droga do kościoła trudna, przy samym kościele nawet kocie łby i to bardzo stromo, ja mam 155 i z 50 kg, a ona z185 i co najmniej 100 kg. Jak się wywali (a ma duże problemy z poruszaniem) to będę łapać jej głowę a na resztę nie będę zwracała uwagi :( I ona o tym wie, ale ma w sobie już taki dementyczny upór, więc pozwalam jej się skonfrontować z tym co chce, zresztą za przyzwoleniem jej córy  i teraz albo nabrała apetytu na częstsze wychodzenie, albo jej przeszło bo droga do i z kościoła naprawdę nie była dziś dla niej łatwa :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem,,:love:  bylam wczoraj na tej dyskotece  przebierańców, jako??? Pocahontas:szydera: nigdy więcej mi czarnych włosów ubierać, ani przepasek ,jeszcze sobie piórko wpięłam:hura:mało kto mnie rozpoznał, normalnie czarownica,albo wiedzma,,Nie!!! tal zle nie było,:szydera:,sukienka mini taka ,że myślałam ,że nie wyjdę, frędzle były jeszcze,,hahahha a tu żadnych leginsów nie mam pasujących do tej sukienki, no ale mam jeszcze nogi do wzięcia to i poszłam śmiało,a to wszystko na świeżym powietrzu, zadaszenie ,ale wiatr hula ,w kawiarni było gorąco,,ale wytańczyłam się po kokardę,, dzisiaj mówię dosc tańców narazie do czwartku,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...