Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja też już po obiadku...:oklaski: I czekać pozostało na koordynatorkę...chyba nie zapomniała o mnie? :szok: Nikt nie zadzwonił, nie poinformował o której mnie odbierze...:kopara: Może to ichnie zwyczaje...na przetrzymanie brać...>:( 

hihi moze jeszcze nie wiesz ze zostajesz na następny turnus....hihi.Pozdrowionka dla wszystkich.Jaki mądry człowiek wymyślił internet...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 1bozka napisał:

hihi moze jeszcze nie wiesz ze zostajesz na następny turnus....hihi.Pozdrowionka dla wszystkich.Jaki mądry człowiek wymyślił internet...

Nie lubię bardzo być w kwestii transportu zależna od agencji-jak sobie sama zamówię to wiem,że zamówiłam i się nie stresuję:)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, foczka63 napisał:

Nie lubię bardzo być w kwestii transportu zależna od agencji-jak sobie sama zamówię to wiem,że zamówiłam i się nie stresuję:)

Tu nie ma zmiłuj...bez względu na środek transportu, miejscem przyjazdu i wyjazdu jest Zurych. Takie wytyczne...No i nie uśmiecha mi się tłuczkiem dobę w pojeździe na kołach. Samolotkiem w 6 godzin jest w domku...:oklaski: Namówiła mnie wcześniej @Heidi na ten środek lokomocji i jestem zadowolona...:d Faktem jest, że kosztuje....ale kto bogatemu zabroni? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Tu nie ma zmiłuj...bez względu na środek transportu, miejscem przyjazdu i wyjazdu jest Zurych. Takie wytyczne...No i nie uśmiecha mi się tłuczkiem dobę w pojeździe na kołach. Samolotkiem w 6 godzin jest w domku...:oklaski: Namówiła mnie wcześniej @Heidi na ten środek lokomocji i jestem zadowolona...:d Faktem jest, że kosztuje....ale kto bogatemu zabroni? :haha:

 to musze jeszcze raz:wino:bo masz racje.No tak tłuczkiem hi hi to nie wyodrazam sobie tyle godzin.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Basiaim napisał:

To ta, co jej bagaż po świecie krąży? xdxdxd

 

A tak poważnie- tez wolę samolot, ale nie zawsze się opłaca (bagaż, dojazd na i z lotniska).

Podpisuję się obiema łapkami bo ja z tych leniwych jestem i wolę jak mnie pod dom dostarczą. Jakby mnie jeszcze wtaszczyli razem z bagażem na trzecie piętro w starym budownictwie to byłoby cudownie. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Basiaim napisał:

To ta, co jej bagaż po świecie krąży? xdxdxd

 

A tak poważnie- tez wolę samolot, ale nie zawsze się opłaca (bagaż, dojazd na i z lotniska).

Tak., tak , to ta sama @Heidi:cześć2: Bagażu do dziś nie mam. Tym razem jak zjadę ze zlecenia mój Krokodyl obiecał, że specjalnie polecimy do Kolonii po ten nieszczęsny  bagaż. Nikt nie może go odebrać tylko właściciel. Nie ma rady! Krokodylowi zawiążemy  kalesony i poleci chłopak pierwszy raz. Dotąd miał przyjemność lecieć tylko kukuryźnikiem całe 10 minut. :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 1bozka napisał:

 to musze jeszcze raz:wino:bo masz racje.No tak tłuczkiem hi hi to nie wyodrazam sobie tyle godzin.

dobrze, że na trzepak nie wsiadła:szydera::szydera:

A tak na poważnie, to nie wiadomo czy @Mirelka1965 zdąży w ogóle wsiąść do samolotu. 3-majmy za jej kreatywność kciuki, bo kłopoty są co nie miara. O kosztach nie wspomnęO.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

Tak., tak , to ta sama @Heidi:cześć2: Bagażu do dziś nie mam. Tym razem jak zjadę ze zlecenia mój Krokodyl obiecał, że specjalnie polecimy do Kolonii po ten nieszczęsny  bagaż. Nikt nie może go odebrać tylko właściciel. Nie ma rady! Krokodylowi zawiążemy  kalesony i poleci chłopak pierwszy raz. Dotąd miał przyjemność lecieć tylko kukuryźnikiem całe 10 minut. :szydera:

Rozumiem że się znalazł i czeka w Kolonii ? Jeszcze nie zlicytowali. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

dobrze, że na trzepak nie wsiadła:szydera::szydera:

A tak na poważnie, to nie wiadomo czy @Mirelka1965 zdąży w ogóle wsiąść do samolotu. 3-majmy za jej kreatywność kciuki, bo kłopoty są co nie miara. O kosztach nie wspomnęO.o

zapowiedzialam ze  gdyby cos moze przenocowac u mnie pod berlinem, maz mojej pdp ja odbierze z lotniska w tegel i jutro bedzie dalej ogarniac temat...zobaczymy..ale wie ze ma jakis wyjscie na wypadek gdyby cos nie klaplo

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

Wracając z Gran Canaria firma mnie i mój bagaż zlekceważyła. Rodzina PoP również. Do dziś nie śmie właściciel zaproponować mi następnego zlecenia. I dobrze, bo mam już jego agencję w koszu. 

a nie masz wrazenia ze obecna firma ktora kolezanke na to zlecenie skierowala zachowala sie podobnie??? a tyle o tej szwajcarskiej dokladnosci sie mowi...do bani to ...jaki kraj by ne byl agencje sa mile do czasu...grunt zeby kasa im na konta wplywala a opiekun niech radzi sobie sam a najlepiej dooopy niech nie zawraca

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...