Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Michasia 1959 napisał:

Witam .spokojnego dnia życzę.Zaczynamy 16dzien pracy.Pdp od wczoraj odłączona od kroplówek .Zwilzamy usta,przekręcamy i więcej nic nie możemy zrobić.Przez dom przewija się watacha ludzi łącznie ze spaniem.Nie rozumiem ich rozumowania,przyszła rehabilitantka pielęgniarka ją odprawiła a syn zdziwiony że mama nie ćwiczy . Od tygodnia nic nie jje a córka się pyta ile obiadziku dzisiaj zjadła.i dlaczego mama nie siada na wózek.nie wiem czy głupia? .buziaki pozdrawiam.

Głupia nie, normalna inaczej :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

I nie wiadomo czy śmiać się czy płakać :mur:. W każdym bądź razie rynce opadają na indolencję niemieckich dzieciątek, a niby takie wykształcone profesory w tej rodzinie. Trzymajcie się Dziewczyny. 

wykształcenie o niczym nie świadczy, są ludzie wykształceni a jednej wypowiedzi nie potrafią porządnie sklecić:grzmotnąć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Janeczka1963 napisał:

wykształcenie o niczym nie świadczy, są ludzie wykształceni a jednej wypowiedzi nie potrafią porządnie sklecić:grzmotnąć:

Cholera ja to wiem, ale do jakiejś minimalnej wiedzy o świecie to zobowiązuje. A czemu Ty mnie walisz po łbie, to tego nie rozumiem, tym profesorom by się taka terapia wstrząsowa przydała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janeczka1963 Dzisiaj mamy profesora docenta który wykłada na uniwerku w Marburgu nauki indyjskie.jest trzeci dzień a u mamy w pokoju był 2razy .no ciągle na telefonach ile kupki ile wody ile moczu obdzwaniać wszystkich a niech tam.ja robię swoje a siostrą gatki gotuję bo jeść to jedzą po chłopsku 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

Czy ktoś był u pdp w byłej DDR? Jak u nich jest? Czy różnią się bardzo?Chodzi mi o to, czy mają gest, czy skąpią jeszcze bardziej niż stare niemceO.o.

dostałam ofertę wyjazdu nad morze, niedaleko Rostoku.

@Dodzisławatam stacjonuje, ładnych parę wiosen. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

@Afryka to może i ja trafię na jakąś normalną babcię, żeby nie było takie skąpiradło jak obecna rodzinka, ja nie muszę dostawać extra kasy, żeby tylko jedzenie było normalne i owoce co dnia:(

Tego Ci nikt nie zagwarantuje, w każdym landzie są ludzie i ludziska. Mówią, że Szwabisze chytre, a ja miałam tam najlepszą sztelę. W kwestii jedzenia, to mnie się jeszcze nigdy nie trafiła bida i na to w życiu Warszawy bym się nie zgodziła, tydzień i arrivederci Roma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Czy ktoś był u pdp w byłej DDR? Jak u nich jest? Czy różnią się bardzo?Chodzi mi o to, czy mają gest, czy skąpią jeszcze bardziej niż stare niemceO.o.

dostałam ofertę wyjazdu nad morze, niedaleko Rostoku.

Ludzie wszędzie tacy sami, tak uważam. Różnie można trafić, ja byłam w tych rejonach, kilka lat temu, i nie bardzo dobrze to wspominam, dobrze że mąż przyjechał po mnie, bo blisko 400km,ale byłam w takim stanie, że jak zobaczyłam z daleka auto, to się rozbeczalam. Teraz to się z tego śmieje, ale wtedy nie było do śmiechu, a wszystko przez rumunke, bo nakradla rzeczy, a taka robota była, kosila nawet trawę :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magdzie napisał:

Ludzie wszędzie tacy sami, tak uważam. Różnie można trafić, ja byłam w tych rejonach, kilka lat temu, i nie bardzo dobrze to wspominam, dobrze że mąż przyjechał po mnie, bo blisko 400km,ale byłam w takim stanie, że jak zobaczyłam z daleka auto, to się rozbeczalam. Teraz to się z tego śmieje, ale wtedy nie było do śmiechu, a wszystko przez rumunke, bo nakradla rzeczy, a taka robota była, kosila nawet trawę :haha:

są prace za które na pewno się nie zabiorę, chyba ze mi ktoś extra zapłaci, w firmie w której obecnie pracuję mamy zakaz wykonywania jakichkolwiek prac na zewnątrz domu, prac w ogrodzie, mycia okien, ja mam tylko zajmować się moją pdp. Mogę z nudów pozamiatać chodnik, albo ogródek, jak mi ktoś osobno za to zapałaci

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

są prace za które na pewno się nie zabiorę, chyba ze mi ktoś extra zapłaci, w firmie w której obecnie pracuję mamy zakaz wykonywania jakichkolwiek prac na zewnątrz domu, prac w ogrodzie, mycia okien, ja mam tylko zajmować się moją pdp. Mogę z nudów pozamiatać chodnik, albo ogródek, jak mi ktoś osobno za to zapałaci

No i tak powinno być, tego się trzymajmy :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dodzisława mnie nie chodzi o gest, bo wynagrodzenie oferowane jest o połowę wyższe niż  mam teraz, więc nie chodzi o pieniądze, tylko żeby ludzie byli normalni. Stan pdp znam i nie ma tragedii, jest pokój z osobną łazienką i internet, więc mnie pasuje.:sos:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...