Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 11.02.2019 at 21:00, maras1 napisał:

jak zjeżdżałem przed świetami dostałem rafaello dla mie i żony po 3 sztuki,a w ogole cześć wszystkim:d

:d Super,  cis na słodko.  Ja z kolei domniemam, że dostałam od chytrej córki  chleb ryżowy na drogę wielki jak  podkładka pod talerze prosto z Ikei . Nie próbowałam zjeść,  bo może to kawalek blatu kuchennego zapakowany w papier po tymże chlebie:haha:.  Full wypas.  

Chrupiące bułki  na drogę kupiłam za swoja kasę;).  Miala życzenie,  żebym jeszcze wróciła.  Łokieć Kozakiewicza mi wystawał :trele:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Wracając do tych 50 centów to nie odczytałam wpisu Lucyny jako wychwalania "dobrego uczynku". Po prostu opisała swój dzień. Nie przesadzajmy bo niedługo człowiek będzie się bał napisać coś innego poza powitaniem i pożegnaniem. Naprawdę wolę opowieści albo cokolwiek, byle zawierało jakąś treść.

Bo wiesz M+J ...najlepiej raz dziennie napisać jakiegoś dobrze wyważonego w słowa posta i gitarra. Tyle , że może te napisane prostymi słowami sprawiają nam więcej frajdy , bo napisane są z serca ...co robimy , gdzie byliśmy , co widzieliśmy albo wygłupy jakieś i też jest fajnie . Przecież my proste dupomyjce jesteśmy to sobie piszemy co na języku.... to na klawiaturę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

:d Super,  cis na słodko.  Ja z kolei domniemam, że dostałam od chytrej córki  chleb ryżowy na drogę wielki jak  podkładka pod talerze prosto z Ikei . Nie próbowałam zjeść,  bo może to kawalek blatu kuchennego zapakowany w papier po tymże chlebie:haha:.  Full wypas.  

Chrupiące bułki  na drogę kupiłam za swoja kasę;).  Miala życzenie,  żebym jeszcze wróciła.  Łokieć Kozakiewicza mi wystawał :trele:

Ona miała życzenie, ale nie zapytała o zdanie domniemywam? Po Twoich przejściach z oną rozumiem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Idę prasować bo cały kosz....aż się wylewa  :szydera:

Ja też mam ale chęci brak :szydera:zawsze powtarzam, co masz zrobić dziś, zrób pojutrze, będziesz miała dwa dni wolnego, i tak od soboty, to zaraz tydzień będzie. Mogę podrzucić? Dziś już nie będę ofiarować szmacianki, no może suchy chleb.... dla konia :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Bo wiesz M+J ...najlepiej raz dziennie napisać jakiegoś dobrze wyważonego w słowa posta i gitarra. Tyle , że może te napisane prostymi słowami sprawiają nam więcej frajdy , bo napisane są z serca ...co robimy , gdzie byliśmy , co widzieliśmy albo wygłupy jakieś i też jest fajnie . Przecież my proste dupomyjce jesteśmy to sobie piszemy co na języku.... to na klawiaturę .

Mnie zdecydowanie tak. Lubię prostotę. Nie lubię prostactwa. Ani wywyzszania się. Taka już jestem i nic na to nie poradzę.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MeryKy napisał:

Miłego dzionka Ludziki!

Wczoraj natchniona przez Lacha poleciałam kurteczkę zakupić. Nie znalazłam takiej z zamkami na zderzaki ale kupiłam bo mnie ogarnęło jakieś wiosenne szaleństwo. Trochę zachodu było przy zakupie bo chciałam zapłacić kartą i jakoś mi nie poszło. Wyglądało jakbym pieniędzy nie miała. Poleciałam do bankomatu i po drodze mi się przypomniało, że przyblokowałam zakupy do 100 euro. Zaś do bankomatu kartę źle włożyłam aż serce mi zamarło, że mi kartę połknie.

W końcu udało mi się zostać właścicielką żarówkowej kurtki :hura:

S1ZOMBQH7tBqlZHsMBYgEaTHMXt_jxgeWVfwHgSe

Gdzie kupowalas? Ja tez mam problem z ,,przednim kapitalem"   Na C&A  stronie przemiezalam sie juz do kurtek,bo cena nicka,ale boje sie,ze sie nie dopne  na gorze. Musze jednak  w sklepie zakupic.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dowiedziałam przed chwilą dosłownie, że na 11:00 jedziemy z hrabiną do dentysty, a na obiad mam ziemniaki, szpinak i omlet, pół godziny wystarczy na gotowanie:tak2:

na śniadanie dostałam pączka, ale te pączki to się nie umywają do naszych polskich pąków, te ich berlinery są po prostu niedobre O.o

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...