Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, foczka63 napisał:

https://pl.tripadvisor.com/Attraction_Review-g642115-d7253398-Reviews-Teufelsburg-Felsberg_Saarland.html byłeś?

Masz pod nosem Rotenburg am Fulda,Kassel,Fuldę-jak masz auto to możesz całą okolicę zjechać:)

a jeszcze staufenberg z miasteczkiem hannowerchen munden taka slinczotka z piekna starowka..jest gdzie bywac lazic i jezdzic...sie tam bywalo i bywalo i cudne sliczne wspomnienia

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sroda sroda sroda...na rozruchu zlecenia dni niemal z predkoscia swiatla umykaja i juz dwa tydnie mniej...

spadam na tegel dzisiaj bo trza sie poruszac co nie co....zawezme swojego merola na pedaly troby mam wiec zakupy mi nie straszne 

wczoraj toranaga mial dzien byczenia sie wiec dzisiaj moja kolej

kawa smakuje wybornie i tak rozruch dla nas wszystkich wpadlo mnie takie cos w lapki1375558398_kmr1hh_600.jpg.80ef71457199e83d4f6c3653929b5fce.jpgzatem...wybornego dnia i humorku

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeń doooobry :oklaski: Jestem wyspana :oklaski: Fajurek za mną, kawusia w trakcie, klepanka przede mną :szydera: Nic mi się nie śniło, ale za to dobrze spało :haha:I nic więcej nie powiem, żeby nie zapeszyć :szydera: To jeszcze raz się przywitam i wszystkim złożę szczere życzenia kołaczące się w duszy mej...1294648433_dziedobryudany.jpg.9259dbf59494ab4dbbb2ef6db67439a7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Nie będę się rozpisywać . Wstałam , kawę piję , jeden cugas już wypalony / w ciepełku / drugi zaraz będzie zaliczany , bo przy kawie bez papierosa to jak ta wdowa w tramwaju na miejscu dla inwalidy ...

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dybry Milusińscy, przywlokłam się i  ja. Coś mnie wyrko ze swych objęć wypuścić nie chciało, ja tak jak Katerina zagłębiłam się za mocno w nawet niezły kryminałek i nawet nie wiadomo kiedy zrobiła się 1 w nocy, a mówią, że czytanie poszerza horyzonty :haha:, ja mam na razie mocno zawężony, ot wypić kawę, zajarać i obudzić się. :haha:

Jak to mówi przysłowie pracujących pszczółek, środa minie, tydzień zginie. Więc alleluja i do przodu! :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry   :d

Środa....dzień loda  :szydera: a u mnie dzień kąpielowy....I będzie się działo...:haha:

Miłego i spokojnego dnia    :cmok:

Podrzucę Ci mojego doktora . U mnie dzisiaj też duszowanie , które on uwielbia ....ja niekoniecznie lubię kogoś duszować  , ale muss i już . Łapię się na tym , że robię to jak automat ...myślę o niebieskich migdałach i zanim się obejrzę następuje ostatnia czynność , czyli codzienne golenie ....Aby do przodu Ewcia :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MeryKy napisał:

Takie wiosenne pastelowe kurteczki w tym roku modne. W pobliskim sklepie jeszcze bardziej żarówkowate.

Czy to  pasuje żeby 50+ na doope taką zarzuciła?

pikowana-kurtka-pastelowa-neonowa-wiosna

Meryjko w takim właśnie zielonym kolorze mierzyłam ostatnio, ale nie mogłam na górze się zapiąć.

Bardzo ładny kolorek. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :d Na noc zapowiadali jakieś + 2, ale w tej chwili mam 0 i szron na trawnikach .... Pdp od siódmej na nogach bo na 9-tą ma transport do stomatologa. Ja zaraz biorę się za pulpety bo mam plany na spotkanie się z nową koleżanką, a później mogę nie mieć czasu na przygotowanie obiadu.

Miłego dnia i buziaki :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...