Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja bywam w domu tak krótko że nawet nie zauważę a już wracam do pracy. :szydera:

Też tak miałam ostatnio przez dłuższy czas.

Ciężko wracało się do pracy, ale nie tak tragicznie.

Teraz urlop prawie 5-tygodniowy, w rozjazdach, wśród ludzi,  ciągle się coś działo i nagle bum! Do roboty.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza jazda i dzisiejszy dzień dały mi do wiwatu... Padnięta jakaś jestem, a na pauzie wolałam spotkać się z tutejszą koleżanką niż walnąć się do wyrka... Chyba w bety pójdę jeszcze przed 22-gą bo łamie mnie zmęczenie... Wam :cześć:, a później śpijcie dobrze :cześć:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec dnia...nareszcie...:oklaski: Za 24 godziny i 40 minut będę lądować na Rębiechowie...:hura: A teraz czas udać się do koja i wypocząć przed wyzwaniem, jakim będzie ostanie parę godzin na tej steli...:haha: A Chicia trochę zaplanowała...:szydera: Jutro ma urodziny, ja wyjeżdżam, zatem będziemy śniadaniać w restauracyji...:haha: Potem zakupki, potem obiadek, a na koniec ostatni rzut oka czy wszystko lśni....i w drogę...:oklaski:  2052484498_dobranocdziecko.jpg.2e7683c62be1950b286d7c95a734a337.jpg kochani...do jutra...:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Koniec dnia...nareszcie...:oklaski: Za 24 godziny i 40 minut będę lądować na Rębiechowie...:hura: A teraz czas udać się do koja i wypocząć przed wyzwaniem, jakim będzie ostanie parę godzin na tej steli...:haha: A Chicia trochę zaplanowała...:szydera: Jutro ma urodziny, ja wyjeżdżam, zatem będziemy śniadaniać w restauracyji...:haha: Potem zakupki, potem obiadek, a na koniec ostatni rzut oka czy wszystko lśni....i w drogę...:oklaski:  2052484498_dobranocdziecko.jpg.2e7683c62be1950b286d7c95a734a337.jpg kochani...do jutra...:cześć:

Do jutra :) Tylko przypadkiem przy śniadaniu szampana nie pij :szydera: bo jeszcze pomylisz samoloty i gdzieś za oceanem wylądujesz:tak2::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Koniec dnia...nareszcie...:oklaski: Za 24 godziny i 40 minut będę lądować na Rębiechowie...:hura: A teraz czas udać się do koja i wypocząć przed wyzwaniem, jakim będzie ostanie parę godzin na tej steli...:haha: A Chicia trochę zaplanowała...:szydera: Jutro ma urodziny, ja wyjeżdżam, zatem będziemy śniadaniać w restauracyji...:haha: Potem zakupki, potem obiadek, a na koniec ostatni rzut oka czy wszystko lśni....i w drogę...:oklaski:  2052484498_dobranocdziecko.jpg.2e7683c62be1950b286d7c95a734a337.jpg kochani...do jutra...:cześć:

widzac godzine twojego wpisu twierdze ze sie zasiedzialas..no ale rozumiem...napiec odliczantust reisefieber ci sie wlaczyl...zostalo ci tak niewiele:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Lucynka z Beatką zapraszają na kawę, chociaż moja w dużym kubku smakuje jak nie wiem co  ....grzech by było odmawiać ...jak tak ładnie proszą ....

A na poważnie ...obudził mnie mój PDP-ny , bo chciało mu się siku , którego nie zrobił ...Oberwało mu się ode mnie troszeczkę i wk...zdenerwowanym ( nie krzycząc ) głosem powiedziałam mu , że ja już mam po spaniu . Niewinnym głosem zapytał " dlaczego ? " .....odpowiedziałam : ano dlatego , że jak ja ledwie oko przymknę to pan będzie mnie wołał , bo chce pan siku ! " ....Noo...a że się z lekka wybudziłam to po drodze kawa zrobiona , żeby specjalnie na górę nie biec i nóg nie fatygować ... Teraz ...na cugasa do ogrodu czas wyjść ( jeden już wypalony ) i czekać na wezwanie .....Dobrze , że nie skończyłam pisać i nie wyszłam na cugasa .....Znam go już trochę ....już na górce byłam . Teraz trochę sobie pośpi ...i na siłę będzie wybudzany między 9 - 10 ..

Miłego dnia MRÓWECZKI ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońce już śmiało sobie poczyna, ja sączę drugą kawkę już po wszelkich zabiegach pielęgnacyjnych, a pdp jeszcze dosypia... :d Czas na tej stelli płynie spokojnie dlatego lubię tu poranki płynące leniwie i siebie w szlafroku, w którym czuję się przytulnie ... Śniadanko już czeka na moją pdp , jeszcze tylko bułeczka prosto z opiekacza, ale to za jakieś pół godziny ... Tu na wszystko mam czas i to lubię, zwłaszcza, że ponoć czas to pieniądz.... :d

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

taka torbe znalazlam..ale chyba jednak bym jej nie kupila...jak dla mnie taka troche ...brzydka?O.o

no i po co mam jeszcze jedna dooope wozic skoro mam swoja:szydera:

pobrane.jpg

Dzień dobry ludziki :d

Miłego dnia!

Lucyna z Beatką znalazła torebkę a ja pasującą do niej marchewkę :szydera:

36064796_467592347016256_553972109838542

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, awe59 napisał:

Dzien dobry,

Od jutra zaczynam porządkować bałagan, który tu stworzyłam.....znaczy się w kofer będę upychać rzeczy osobiste i zakupy....W piątek zmienniczka przyjeżdża a więc ordnung mus sein...:d

@Mirelka1965 szczęśliwej podróży.....:oklaski:

Miłego dnia dla wszystkich.

Apfel mus ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@geronimo to już dojechał czy jeszcze w drodze ? Mam nadzieję że się zamelduje jak już szczęśliwie dojedzie i cały będzie w skowronkach.:szydera:

@Mirelka1965 mogę też życzyć miłego lotu i bardzo zajętej obsługi by jej czasem bagażu nie zważyli. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...