Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, awe59 napisał:

Dzień dobry  :d

Nadal pizga ale jakby mniej i nie pada....:oklaski: gęsi przylatują z ciepłych krajów i dzioby drą po drodze....:d ptaki śpiewają....wiosna....panie....wiosna nadciąga......:oklaski:

Miłego dnia oraz całego tygodnia  :cmok:

Ewcia ja nie wiem gdzie wy z Meryjką wylądowałyście, że tyle wiosny wokół widzicie. U mnie nic nie ma, tylko mokry wiatr. A może by tak podesłały trochę ??

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja na żywo: ostatni posiłek.

7 tostów z masłem i miodem. GRUBO. Dopytuje się mnie co jadłem jak miałem kolonoskopię. Jak mówię że nic, nie wierzy. Prosi żebym sobie przypomniał.  

Robi mi się jej żal. Chyba jakiś bulionik jej ugotuję . Ja mam za miękkie serce żeby się mścić

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Ja mam na nią w..rwa za to, że kilka razy zjadła wieczorem to, co na drugi dzień miało być obiadem albo było dodatkiem do obiadu... w takich sytuacjach zawsze jej wstyd i coś tam bąka że cukier jej spadł. Dziś będzie pachnieć żarełkiem w całym domu

Nie dziwię Ci się , że masz wk..nerwa , bo też bym miała ....Nie tam , żebym wściekła była , bo jeść ( kanapki ) mam co i dobre jedzenie , ale w trakcie porządkowania kuchni ( naczynia po śniadaniu - zmywarka ) luknęłam z ciekawości do pojemnika z wędlinami : plastrów szyneczki brak ...salami zmniejszyło się o połowę ...szwarcwaldzka szynka też :szydera:..To nie chodzi o to , że ona podbiera , bo to jej dom , jej pieniądze , tylko o durne gadanie " bo ja tak bardzo mało jem !" ....Doktor w prezencie urodzinowym od syna otrzymał " spożywczą " paczkę . W niej oprócz jego ulubionych łakoci były słoiczki z mięsem w galarecie . Bardzo je lubi i przede wszystkim nie wysila się z gryzieniem , przeżuwaniem . Kuźwa ...w sobotę otworzyłam jeden ze słoiczków ( 300ml ) i dosłownie dwie takie " kosteczki tego mięsa razem z ...rozsmarowałam mu na kanapce - je tylko góra jedną - luknęłam na ten słoik a w nim : trzy kawałeczki mięsa i reszta zbesztana galareta :szydera: Elka taka trochę dziwna jest ...Kupuje mu cukierki , bo on jada je kilogramami , ale czasem zachce mu się czekolady kawałek , ciasta , czy ciastka jakiegoś i ....czarodziejska szafa np. dwa dni wcześniej świetnie zaopatrzona a tu zonk ...tylko doktorowe landrynkowe w szafie :szydera:...No takie Grzesiu są te nasze Elki - turkucie podjadki... jedne , ale w sumie dadzą się lubić ...nie są złe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie dziwię Ci się , że masz wk..nerwa , bo też bym miała ....Nie tam , żebym wściekła była , bo jeść ( kanapki ) mam co i dobre jedzenie , ale w trakcie porządkowania kuchni ( naczynia po śniadaniu - zmywarka ) luknęłam z ciekawości do pojemnika z wędlinami : plastrów szyneczki brak ...salami zmniejszyło się o połowę ...szwarcwaldzka szynka też :szydera:..To nie chodzi o to , że ona podbiera , bo to jej dom , jej pieniądze , tylko o durne gadanie " bo ja tak bardzo mało jem !" ....Doktor w prezencie urodzinowym od syna otrzymał " spożywczą " paczkę . W niej oprócz jego ulubionych łakoci były słoiczki z mięsem w galarecie . Bardzo je lubi i przede wszystkim nie wysila się z gryzieniem , przeżuwaniem . Kuźwa ...w sobotę otworzyłam jeden ze słoiczków ( 300ml ) i dosłownie dwie takie " kosteczki tego mięsa razem z ...rozsmarowałam mu na kanapce - je tylko góra jedną - luknęłam na ten słoik a w nim : trzy kawałeczki mięsa i reszta zbesztana galareta :szydera: Elka taka trochę dziwna jest ...Kupuje mu cukierki , bo on jada je kilogramami , ale czasem zachce mu się czekolady kawałek , ciasta , czy ciastka jakiegoś i ....czarodziejska szafa np. dwa dni wcześniej świetnie zaopatrzona a tu zonk ...tylko doktorowe landrynkowe w szafie :szydera:...No takie Grzesiu są te nasze Elki - turkucie podjadki... jedne , ale w sumie dadzą się lubić ...nie są złe ;)

No właśnie dają się lubić, i dlatego już zacząłem bulionik jej robić

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

No właśnie dają się lubić, i dlatego już zacząłem bulionik jej robić

I o to biega . Reszta to tylko drobnostki , które nas , opiekunów drażnią ...no , bo coś kuźwa musi nas drażnić , żeby można było sobie pomarudzić , ale ogólnie nie jest źle , czasem bardzo śmiesznie a wiadomo , że dobry humor to ....jakby ze trzy schabowe się zjadło :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo w ten mokry poniedziałek :).

Mokry, bo pada i mokry, bo chlupie we mnie prawie 3 litry wody ;). Za chwilę mam badanie i ok. 40 minut muszę wyleżeć bez możliwości udania się do toalety :(.

Oj, będzie konkretne ćwiczenie na zwieracze :D.

Wam zdrowia i suchości życzę. Za oknem i gdzie indziej też :D.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...