Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, foczka63 napisał:

Wyszłam na tarasik zakurzyc a tu błyska się i grzmi!?Normalnie szok!W lutym?????

Kasia. Mialam na pasku taka ikonke do tlumaczenia,albo czasami samo mnie pytalo czy tlumaczyc i cos nacislam,ze tego juz nie mam.

Wiesz moze ,gdzie mam tego szukac?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama sobie kawusię zrobiłam...a co...taka twarda jestem :haha:A teraz siorbię i czuję, jak błogość rozlewa się wraz z krwiobiegiem :haha:Wczorajszy dzionek był paskudny, nocka niespokojna przez to, co działo się na zewnątrz  :( A teraz radocha :oklaski:Nie pizga :oklaski:Nie leje :oklaski: I chociaż, rzec by się chciało  1230137740_dziedobryponiedziaekpiesekruchomy.gif.3771e5bebc954e37017e0d50eb009e0f.gif, to dusza ma odnotowała, że kolejny dzień bliżej do zjazdu powinien być powodem do euforii :szydera: Radujmy się...no ja będę i tego życzę wszystkim "odliczantusom" :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Andreaa napisał:

Kasia. Mialam na pasku taka ikonke do tlumaczenia,albo czasami samo mnie pytalo czy tlumaczyc i cos nacislam,ze tego juz nie mam.

Wiesz moze ,gdzie mam tego szukac?

Jak na telefonie to nie wiem:(Na lapku też nic takiego nie miałąm nigdy:(

Dzień dobry się z Państwem:):)

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Andreaa napisał:

Kasia. Mialam na pasku taka ikonke do tlumaczenia,albo czasami samo mnie pytalo czy tlumaczyc i cos nacislam,ze tego juz nie mam.

Wiesz moze ,gdzie mam tego szukac?

Musisz wejść w ustawienia przeglądarki i tam zaznaczyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Barbara48 napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo :całus:

Nocka podobnie jak u Mirelki, wiało, lało i ciągle się budziłam. 

Milego dnia. 

A ja wpadłam na pomysła i zostawiłam rolety niezasunięte. Przynajmniej nimi nie łomotało.

Spałam prawie 8 godzin ani razu się nie budząc :oklaski:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Wszędzie fiździ ..gwiździ ...deszcze leją ...u mnie też , ale jakoś tak radośnie ten wiatr do ucha mi śpiewa " już za parę dni ..za dni parę ...." i już mi lepiej ....Wchodzę w ostry zakręt i aby do nocy z czwartku na piątek , kiedy to przywitam nową zmienniczkę . Będziemy razem do soboty , do czasu mojego wyjazdu . Dziewczyna wie na czym polega tutaj praca , że zdarzają się " artystyczne " nocki , wie , co ma wtedy robić /czyt. telefon domowy w łapkę i sruuu...druknąć na numer Elki / ....Wie też , że tutaj w sumie takie upierdliwe bezrobocie , czyli bycie gdzieś w okolicy , żeby usłyszeć w razie czego wołanie doktora ....Nie jest z pierwszej łapanki , tylko kilka lat już w D. pracuje i wyczuwam , że nie da sobie na głowie komuś usiąść ....Sprawiła mi cholerną radość tym , że ....nie jada tego co doktor ...ona nie jada mięs i wędlin :szydera: Elka uprzedzona , że ma zakupić sery , warzywa , owoce ...chociaż na te ostatnie nie narzekam , bo zawsze na paterze są ...ale niech zapomni o warzywach z zamrażarki . Zmienniczka będzie dla samej siebie gotowała i czy to Elce pasuje , czy nie to nie moja broszka ....ale radocha już tak :szydera:Najlepsze co usłyszałam przedwczoraj to : " ojejejejej...tatuś jest makuma / napiszę fonetycznie, bo nie wiem jak to się pisze ...i sosna ! /pacjentem i ma dietę ..a jak coś zobaczy innego i będzie miał ochotę zjeść....ojejejejej ..co to będzie ! " ....Popatrzyłam na nią i spytałam tylko " twój tato ma dietę ??? " i wykonałam skrzywiony , ironiczny uśmiech ...Obłudo ludzka ...nie znasz granic ! :szydera:....A tak w ogóle to :

Miłego dnia i tygodnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MeryKy napisał:

A ja wpadłam na pomysła i zostawiłam rolety niezasunięte. Przynajmniej nimi nie łomotało.

Spałam prawie 8 godzin ani razu się nie budząc :oklaski:

U mnie nie ma rolet zewnętrznych, tylko na podwórku czymś waliło.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...