Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Andreaa napisał:

Jesli piszesz o tych pilkach tu na forum,to powiem ci,ze kilka  razy na dzien gram. 

Moj rekord to 223 . Ciezko pobic,jak 500-ki zaczynaja wchodzic :-)

Tobie gratuluje rekordu . Stoch dzis pierwszy-super :-)

Dzięki, raz mi tak pięknie poszło, teraz w najlepszym razie dochodzę do 200. Mówię o telefonie, bo na laptop nie mam czasu.

Też się cieszę, pięknie dziś skakał :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wlasnie sie nuda skonczyla na fajek ze mna nitk nie poszedl to se sama pociagnelam 

a teraz do roboty kochani do roboty..moja dniowka mnie mobilzuje  a was???

a...wczoraj po .....okolo.....9 tygodniach laskawie przeslano mi "poprawiona"/patrz nic nie zmienione ,  umowe ...nawet sie nie zrzaznilam ...a raczej pusty smiech mnie ogarnal....strasznie zajeci przeliczaniem prowizji musieli byc w tej agencji...

dobra..kurtyna milczenia i temat ende...

zatem milego wieczorku zycze 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że w charakterze pocieszyciela znudzonych, zaserwowałam sobie 145g czekoladek helweckich z nadzieniami różniastymi :oklaski: No i co, że to 900 kalorii? :szydera: Jutro przelecę się ze dwadzieścia razy po schodach, pójdę na zakupy po tych pagórkach zielonych, to i zgubię ciut, ciut...:haha:A teraz...chwilo trwaj...mniam...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Informuję, że w charakterze pocieszyciela znudzonych, zaserwowałam sobie 145g czekoladek helweckich z nadzieniami różniastymi :oklaski: No i co, że to 900 kalorii? :szydera: Jutro przelecę się ze dwadzieścia razy po schodach, pójdę na zakupy po tych pagórkach zielonych, to i zgubię ciut, ciut...:haha:A teraz...chwilo trwaj...mniam...:oklaski:

Jak dzisiejszy obiad ...ciasto ...zakasilam cukierkami to jeszcze mnie mydli i mydli ....A może ja zaciazyla ? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, foczka63 napisał:

@Maria Jolanta @Mirelka1965 A strychy i piwnice posprzątane,a ogród do wiosny przygotowany ,a pedicure PDP zrobione,a skarpety przedwojenne pocerowane-nie?????Do do roboty leniuchy,do roboty!:trele:

Ja jestem bardzo pracowita. Kasieńka cały czas to powtarza jak widzi że szydełkuję. :haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja jestem bardzo pracowita. Kasieńka cały czas to powtarza jak widzi że szydełkuję. :haha:

Phiii ...doktor też troszczy się o mnie ...jak w telefon teraz lukam , bo myśli , że ja jakąś pracę biurowa  wykonuję xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Andreaa napisał:

Musze sie pochwalic,ze bieznie dzisiaj z dziedeczkiem rozlowzylam i cwiczylam cale 10 minut.

Nasapalam sie ,az wstyd. Zero kondycji. Moze jutro pojdzie mi lepiej.

Kurcze,zeby sie tak chudlo-jak sie tyje ,czyli szybko ;)

Ja sobie obiecuję, że od jutra zacznę ćwiczyć, no ale dzisiaj jest dzisiaj a jutro dopiero będzie, więc nic z tego nie wychodzi, bo zawsze jutro dopiero będzie:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...