Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś Wam opowiem, Na Campingu jest ponad 1000 osób jak nie więcej, są grupy i grupki, ludziska tutaj przyjeżdzają od 15 lat co niektórzy,znają się , tworzą bandy i mafie, są grupy zazdrośników ,,ja jestem dalej obserwatorem ,,mnie żadna grupa nie rusza, bo potrafię i radzę sobie  z każdą  grupą, ale jak  się kłócą:szok: mnie to trochę śmieszy, mają swój wiek ,resztka życia i po co ta nienawiśc,,mam taki przyklad z wczoraj, poszliśmy do restauracji na inny camping obok, muzyka na żywo, ludzi full, było ponad 100 osób,miejsca trzeba było wczesniej sobie zarezerwować ,poszliśmy z innymi znajomymi, lokal zapełniony po brzegi i zero miejsca i przychodzi 4 znajomych i dla mnie nie ma problemu aby wziasc krzesla z tarasu i posadzić ich przy naszym stole,,,bo było miejsce ,tylko krzesła,,,:tak2: no !! ale reszta  towarzystwa ich nie lubi, a ja ich lubię ,no ale co ja jedna mogłam zrobić ,jak inni weterani są innego zdania,będa się dąsac i obrażac za byle co, po co ?  i na co? dzisiaj słysze od polki mojej sąsiadki ,że tutaj połowa campingu to zazdrośniki i pokłóceni i obrażeni:szydera: gdzie ja kuzwa trafiłam,,dobrze ,że wsiadamy w auto i jedziemy gdzie nas nawigacja zaciągnie,,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 9.02.2019 at 09:11, Janeczka1963 napisał:

Zazdrości nam, bo niczego nie umie, jakby była taka patriotka, to by ojraski dla kraju zarabiała, przecież my je u siebie wydajemy, więc jak najbardziej patriotycznie, zabieramy zachodowi, wydajemy u siebie:897_ok:

KOBITKO ...przeczytaj swoje DENNE WPISY !!!   Czego mam tobie zazdroscic ???  Jestescie jak te KRUKI -ktore czekaja na padline !!!!

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BabaJagusia napisał:

Nie znoszę męża tejże(współpracował i donosił...). Dla mnie autorytetem jest prof. Bralczyk! 

przeczytaj sobie o tej rzekomej współpracy a zwłaszcza kto go o to oskarżał.

https://lustronauki.wordpress.com/2009/09/11/jan-miodek/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BabaJagusia napisał:

Nie znoszę męża tejże(współpracował i donosił...). Dla mnie autorytetem jest prof. Bralczyk! 

Co prawda prof.Miodka znam dość słabo ( za to znam jego żonę ) i życzę każdemu by miał do czynienia tylko z takimi ludźmi.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, salazar napisał:

Dodzisławo, jaka Ty kreatywna jesteś przy niedzieli :D! Czyżby wczorajsze bąbelki tak pozytywnie na Ciebie działały ;)?

Nie bąbelki, tylko ten karczek :d :d :d . Jak dobrego mięska pojem, to mi się od razu horyzont poszerza i kreatywność wzrasta :d Salazar moja śliczna :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I znowu się zaczyna dzień ..piękny dzień ...tak sobie nucę " Dzieci Pireusu "....

A tak na marginesie : z pierzastych to raczej sępy nad padliną krążą :szydera:Kruk ..krukowi oka nie wykole :szydera:

 

Co ty teraz za herezję siejesz? :haha: Prawidłowa odpowiedż brzmi:....kruk, krukowi nie wykruka oka  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 w tamtych latach ludzie wyjeżdżając za żelazną kurtynę, podpisane lojalki mieli "w kieszeni". To był warunek. Inaczej nie otrzymywali paszportu. Pomijając to-facet denerwował mnie swoim sposobem bycia. Takim teatralnym, no i ten tembr głosu. No ale o gustach itd. :tak2:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BabaJagusia napisał:

@foczka63 w tamtych latach ludzie wyjeżdżając za żelazną kurtynę, podpisane lojalki mieli "w kieszeni". To był warunek. Inaczej nie otrzymywali paszportu. Pomijając to-facet denerwował mnie swoim sposobem bycia. Takim teatralnym, no i ten tembr głosu. No ale o gustach itd. :tak2:

Mnie też działał na nerwy . Przez ten wnerwiający ton , człowiek choćby nie wiem jak bardzo się starał , to skupić się nie mógł :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BabaJagusia napisał:

@foczka63 w tamtych latach ludzie wyjeżdżając za żelazną kurtynę, podpisane lojalki mieli "w kieszeni". To był warunek. Inaczej nie otrzymywali paszportu. Pomijając to-facet denerwował mnie swoim sposobem bycia. Takim teatralnym, no i ten tembr głosu. No ale o gustach itd. :tak2:

A wcale ze nie. Ja w tamtych czasach wyjeżdzałam za kurtynę i niczego mi podpisywać nie kazali, a paszport dawali. Może przez mój wdzięk osobisty. Natomiast moja koleżanka miała propozycję lojalki, a gdy odmówiła, to miała na 5 lat odmowe wydania paszportu. Tak więc nie wszyscy, nie wszyscy. Pikanterii dodaje fakt, że pracowała wówczas w zakładzie tak zwanym zmilitaryzowanym i o paszport starałam się w czasie zawieszenia stanu wojennego i zaraz po zniesieniu również. Nigdy nie miałam problemów, ani tym bardziej propozycji lojalnosciowych :d . 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

A wcale ze nie. Ja w tamtych czasach wyjeżdzałam za kurtynę i niczego mi podpisywać nie kazali, a paszport dawali. Może przez mój wdzięk osobisty. Natomiast moja koleżanka miała propozycję lojalki, a gdy odmówiła, to miała na 5 lat odmowe wydania paszportu. Tak więc nie wszyscy, nie wszyscy. Pikanterii dodaje fakt, że pracowała wówczas w zakładzie tak zwanym zmilitaryzowanym i o paszport starałam się w czasie zawieszenia stanu wojennego i zaraz po zniesieniu również. Nigdy nie miałam problemów, ani tym bardziej propozycji lojalnosciowych :d . 

Może miałaś szcęście? Przykład koleżanki potwierdza moją tezę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...