Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Afryka napisał:

Noo, fkuwiający był Dziad czasem do bólu zębów, miał swoje fobie i za uszami też, ale również ogromne poczucie humoru, może nie każdemu odpowiadające, ale to rzecz gustu i dystansu do siebie samego. 

Nie mowmy w czasie przeszlym , jak o zmarlych. Przeciez jest, a nawet sa i nadal walcza z wiatrakami:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

A ja ich lubiłam i lubię. Obydwoje. Można się było pośmiać. :d

Ja też . Można pośmiać się , porozmawiać na całkiem poważne tematy ... bo można . Napisałam dużo więcej , ale skasowałam ....swoje myślę i nie chodzi mi o mema , bo jest zabawny a znając poczucie humoru tych , o których mowa , wiem , że też pośmieją się , bo mają dystans do siebie :szydera:

P. S ....Na WA mam czworo znajomych z forum z tym , że ten jeden jest poza forum , ale kością w gardle widać , że nadal stoi ...poniektórym :szydera:Twój numer Aweniu gdzieś mi zaginął i jakbyś kiedyś mi przypomniała to bym se chętnie w kontakty tego numerka wciągnęła ...może by mi się udało . Messenger gdzieś mi zwiał , jednak przestało mi na nim zależeć , tylko dla jednej , jedynej osoby chętnie go po powrocie odtworzę ( córka mi to zrobi :-) ) , bo muszę ...normalnie muszę , bo babsko mnie opitala i opitala , że messengera nie mam . Kochane babsko ....jedne .

No ...to tak w skrocie o telefonach i kontaktach moich . Chętnie pogadałoby się , ale mój telefon jako taki milczy jak zaklęty :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awe59 napisał:

I za każdym razem w innym wcieleniu....qźwa....jak ten kot co miał siedem żyć....:szydera:

Co tam ...fajowo , wesoło było :szydera:

Jeżuuu...jak mnie mdli po tym niedzielnym obiedzie . Babka , bardzo dobra , ale po kiego grzyba cukierkami zagryzałam ? Głupich nie sieją ...sami się rodzą . Dobrze mi tak ....błłłłłeeeee :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zasłużyłam na Kulinarną Złotą Malinę :haha: Zapomniałam posolić mięso , warzywa z patelni były tak twarde , że aż jestem pełna podziwu dla Anielicy , gdyż wszystko pożarła . Całe szczęście , że ryż miałam w woreczku , bo pewnie bym go przypaliła . Na swoje usprawiedliwienie mam do doopy nockę i nerwy na Anielicę , bo  stoi nade mną w kuchni , w odległości 10 cm i ciągle powtarza jak ja to ładnie robię i wtedy jasna cholerka mnie bierze i zamiast skupić się na gotowaniu , to biegam do łazienki w celach odrobiny wytchnienia . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo, zaraz poczytam, co stworzyliście od rana, a na razie leniwie macham do Was z ulubionego niedzielnego mebla ;).

Pogoda taka, że wypadałoby zacząć realizować mocne, noworoczne postanowienia, ale ostatnio moją ulubioną niedzielną aktywnością jest gonienie rekordu w piłki (239 :)) @Andreaa oraz oglądanie skoków i innych, mniej lub bardziej dziwnych, sportów zimowych :D.

Udanego popołudnia i wieczoru :)

 

IMG_20190202_152500_HDR-1040x780.jpg

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Teraz w kinach leci "Cztery faktury i pogrzeb ", choć obsada i gra aktorska raczej na Złote Maliny niż Oscara. :szydera:

A to w kinach????Ja żem myślała ,że na Nowogrodzkiej,ha ha ha  Na tej zagramanicy to nawet net nieaktualny,kurła:(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Afryka napisał:

Teraz w kinach leci "Cztery faktury i pogrzeb ", choć obsada i gra aktorska raczej na Złote Maliny niż Oscara. :szydera:

https://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/klotnie-o-faktury-za-pogrzeb,263590.html?playlist_id=20333 to stare ale tak a pro po...

ta obecna wersja jest ze tak sie wyraze podrasowana....pisalam ze wybrac sie musze na seans...ale po prawdzie zeby obejrzec to i z domu nie trzeba wychodzic...fabula w necie do poczytania lub obejrzenia....ino cyrk jakich malo...nie ma takiej nagrody na jaka obsada zasluzyla tej malino to szkoda jest nawet jak zlota hi  hi hi 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, foczka63 napisał:

A to w kinach????Ja żem myślała ,że na Nowogrodzkiej,ha ha ha  Na tej zagramanicy to nawet net nieaktualny,kurła:(

a to nie wesz ze tam  olbrzymia sala kinowa i seans za seansem leci???

najlepsze seanse dla doroslych to w nocy sa...tylko ze to tzw filmy za zamknietymi drzwiami sa...potem mozesz poczytac o zmianach w "repertuarze"

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...