Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Milusińscy w tę jakże "uroczą" lutową niedzielę :d. Dobrze, że można się parapetu uchwycić na balkonie w trakcie palenia, leje, pizga, łeb chce urwać, co za... nać, papieros w trzy minuty wypalony, a to kuźwa nie zdrowo :haha:

Spokojnej niedzieli bez urywania głowy Mordecki. :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Wyspałam się , ale jestem jeszcze klapnięta .Rozruszać się muszę ...nic tak nie postawi do pionu jak kawa i deser do niej ...papieros . Pierwszy zaliczony w łazience ...drugi w deszczu i wietrze ....ale pod parasolem . Po trzecim już będę nadawała się do życia  :szydera: ...Niedziela , więc u mnie nic nowego : śniadanie będzie podawała Elka ...tradycyjna jajecznica ...później spoczniemy z doktorem każde w swoim fotelu ...i msze , msze , msze a na dobitkę krótko po 12-tej zawita księżulo i z uśmiechem na ustach powie mi " dżen dopryyy...śzczięśżć bosze " , czy jakoś tak fonetycznie na podób :szydera:Po jego wizycie przyjedzie z Kolonii druga z córek i przejmie za mnie szychtę ...do wieczora .Służba po południu ma wolne :szydera:

Miłej , spokojnej niedzieli :cmok:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :d

U mnie też pizga i pada....dobrze, ze mam zadaszenie na tarasie i nie muszę w jednej ręce trzymać parasola a w drugiej papierosa.....:d kubki smakowe już pobudzone boskim napojem, zaraz druga filiżankę wleję w siebie....I do roboty.

Miłej niedzieli   :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, MeryKy napisał:

Skąd takie info, że ta sama moderacja. Strach się bać....znowu bedziemy szukać nowego miejsca w sieci? :o

Sama zaczęłam się zastanawiać co dla mnie to oznacza... O.o, na razie jestem na etapie, ze jak przywiało nas tu razem tak wiele to oznacza, ze mamy jednak wewnętrzną własną sieć :d i ta sieć chyba jest ważniejsza :d, a co potem to potem O.o

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, NNNdanuta napisał:

Sama zaczęłam się zastanawiać co dla mnie to oznacza... O.o, na razie jestem na etapie, ze jak przywiało nas tu razem tak wiele to oznacza, ze mamy jednak wewnętrzną własną sieć :d i ta sieć chyba jest ważniejsza :d, a co potem to potem O.o

Racja, mamy swoją sieć i najwyżej utkamy jakąś nową pajęczynę.:)

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Spokojnie.

Ktoś rzuca bez sensu uwagę że to ta sama moderacja a Wy w to wierzycie ? Nie widać że tutaj jest inaczej ? Nasza moderatorka zawsze była ludzka i niechętnie interweniuje, w sumie tylko wtedy kiedy naprawdę musi.

Uspokoiłaś mnie :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lucyna.beata napisał:

kto idzie pod wiatr se pociagnac??

czestuje ...:papieros:

Nie szastaj tak tym częstowaniem Lucy , bo będziesz musiała kupować za ciężko zarobione ojrasy ...Znam to z autopsji ...Przyjechałam z zapasem na jakieś 5 tygodni , bo miałam być 4 ...Niestety na wtorek ..ten co nadejdzie już mam przygotowane cugaski za ojro . Przeliczyłam się ....oj jak to bardzo boli :szydera:...

Choooo...też zapalę , ale swojego ...nie będę opalać ciężko pracujących koleżanek :papieros:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MeryKy napisał:

Racja, mamy swoją sieć i najwyżej utkamy jakąś nową pajęczynę.:)

Nic nie trzeba tkać ...Meryjko :szydera:Wystraczy odnaleźć filmik w którym to " opiekunka Anna radzi " i tam ujrzymy fajną babeczkę a nie jakiegoś stworka ...paskudnego jak siedem grzechów głównych :szydera: Spokojnie :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

Vilolus coś mi się tu pokiermasilo i muszę Cię wkleić:cmok:

Teee....kulturalna ...inaczej ! ...Może by tak ze wszystkimi wypadałoby się przywitać a nie jakoś tak wybiórczo ? ...Ledwie na urlop pojadą a już chamieją ...co poniektóre :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...