Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, foczka63 napisał:

????Skąd takie wiadomości?

I dobry wieczór?Gdzie pańcia była jak jej nie było?

Dobry wieczór Kasiu ,

Gdzie pańcia była hmmm...? A pańcia była ano tam gdzie Ty pewnego listopadowego popołudnia nie ustałaś lądowania ( o telemarku nie wspomnę) po nieudanym wyjściu z progu. Rozglądałam się po centrum przy Katedrze, ale łatwiej wejść zimą na K2 niż spotkać K63 przy tańczących fontannach ...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dodzisława napisał:

Ale ty jesteś niedyskretna. Miesiąc miodowy przeżywała zapewne, jak to po slubie, co to juz dawno ogłoszony był przecież.

Mój bobrze demencjoza galopadus jak nic:(Zapomniałam,zapomniałam:(Kurła:(Na wesele nie prosili ,ale o tej podróży to mogliby by co poopowadać ,Nugatek????

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nugatka napisał:

Dobry wieczór Kasiu ,

Gdzie pańcia była hmmm...? A pańcia była ano tam gdzie Ty pewnego listopadowego popołudnia nie ustałaś lądowania ( o telemarku nie wspomnę) po nieudanym wyjściu z progu. Rozglądałam się po centrum przy Katedrze, ale łatwiej wejść zimą na K2 niż spotkać K63 przy tańczących fontannach ...

Ooooo,kochanienka to bład zrobiłaś,było się umówić jak człowiek ,przecież ja w samym Koszalinie nie mieszkam:(Jakbym wiedziałą i cynka dostała to byśmy sobie razem przy fontannach potańcowały:):):)A tak:(Doopa:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległości zaliczyła, także... Niemce w łóżkach, pingwiny na Madagaskarze, Chińczyki trzymają się mocno, a więc pora "reraksu" z książeczką (nie jest to książeczka do nabożeństwa) na kołderce i rączkami też. :haha:Dobranoc Gwiazdy i Gwiazdorzy. :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

A ja mam w domu tylko jakieś kieliszki do wina, nawet nie wiem jakie bo rzadko są używane. :haha:

a ja po trzy sztuki do wina do whisky i chyba do piwa..podobnie jak u ciebie se stoja ot tak dla dle deko...nawet do czyscochy sa tez trz tylko ..wycierane od czasu do czasu zeby alergenow na nich nie bylo:haha:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello z pamperslandii....pocztowki nie wysle bo jakas ladna w oko mi nie wpadla..:haha:nowy kraj na mapie europy sie pokazal..mamy demenclandie alzheimerolandie dooplandie i co jeszcze?

no to sie dzien dobry mowi:cześć2:...na plusie 7 stopni poki co zimy ani widu ani slychu..

ide zajarac, kawa sie parzy w kubecku moze sie ktos dosiadzie???

z bledami czy bez zycze dnia milego bo to w koncu niedziela jest..a gdyby nawet i poniedzialek to tez oby mily i spokojny byl dla naszej landii

jak to owsiak mawia SIEMA moi drodzy i z przytupem w rozowych okularkach idziemy zarabiac na nasze emeryturki i zakupy angebotowe 1526765810_votmxx_600.jpg.6eebbdc24cda8e024363a41397d80e5c.jpg:szydera:

zatem milego dnia

 

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trauma od rana :haha: Budzik nie zadzwonił :szydera: Wyładował się był telefonik i stąd ta katastrofa :szydera: Ale moja czujność rewolucjonistki mnie obudziła, czyli przespane 8 godzin pozwoliło otworzyć oczęta o właściwej porze :haha:Nie mam nic ciekawego do opowiedzenia, a zmyślać nie będę :haha: Przywitam się grzecznie znad hoboczka mego i poczytam to i owo, czyli klepanka zaległe :oklaski: 1150344268_dziedobryszkodadnia.gif.a5907896ada21f8897e7d068efe843c3.gif  powiedziała ja, Mirelka :szydera: I nich ten dzień będzie rzeczywiście dobry, w każdym tego słowa znaczeniu :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski:)Leje:(Ale ciepło:)

Ja nie wiem co to z tymi budzikami się robi-nie dzwonia france jedne a budzą:(Cuda jakie  czy cuś?

Miłęgo dnia i szybkiego?

ps .również nie mam uczulenia na kolor fioletowy,powiem więcej :on mnie do życia niezbędny jest jak powietrze:):):)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :d U mnie pizga, że całe ciepło od kawy wybyło ze mnie na tarasie :( , ale wczoraj na spacerze z pdp widziałam kwitnące przebiśniegi i krokusy oraz słyszałam powrót gęgaczy z ciepłych krajów :oklaski:zieleni się dookoła :d Na niedzielę nie mam plana, ale jak tak pizgać będzie to nie wyściubię nosa. Nie cierpię wiatru i nie darmo ktoś powiedział "głupi wiatr".

Z przyjemnych rzeczy powiem, że dostałam podwyżkę... I to bez upominania się :o :oklaski:Całe 40 euro na miesiąc ... :d Będę miała co dołożyć do fajek, których mi ciągle ubywa xd

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dzionka Ludziki!

Wczoraj zajęta byłam bo miałam dzień z telefonem. Nagadałam się do bólu z rodzinką.

Poczytałam zaległości z forum i  ogłaszam że zrobimy dwa spotkania jedno na Śląsku a drugie w Łodzi.

Basiaim ma wolne w pierwszej połowie kwietnia, więc spotkamy sie w Katowicach albo okolicy.

Musimy dograć terminy bo wiadomo, że jak zjeżdżamy do kraju to mamy mnóstwo ważnych spraw do załatwienia.

 

Pada sobie deszczyk równo, więc przy niedzieli posprzątam swoje salony bo nie będę wychodzić na zewnątrz.

Może też jakieś pranko machne. Oczywiście moje ciuchy...tak mnie naszło z rana.....:haha:

d7dbd130b62a088dc4d2d416d3d4841f.jpg

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Nugatka napisał:

Dobry wieczór całemu zrzutowi uchodźców z Elforado oraz tubylcom i miłościwie panującej tu i tam tej samej moderacji. Szczególnie pozdrawiamy tych wszystkich, którzy z racji wieku podeszłego nie są kosztem dla RzeczPISpolitej i nie łapią się już menopauzycznie na 500+ tylko przywożą euro w swych sakwach lub dobra wszelkie z pchlich targów do kraju przodków i trwonią na tańce, różańce,skarpetki i krewetki...

 :serce:

Skąd takie info, że ta sama moderacja. Strach się bać....znowu bedziemy szukać nowego miejsca w sieci? :o

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...