Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Dodzisława napisał:

Amerykański generał, stacjonujący w Afganistanie. Wdowiec z dzieckiem i zanim pozna kobite to juz kocha :d :d :d . Ostatnio czytałam, że kilka, kilkanascie kobiet, spragnionych czułych słowek, wysłało generałowi/generałom niezłą gotówkę. Jedna to nawet zbiedniała o 56 tyś zł z tegoż powodu :d . W internetach można znaleźć historię uwiedzionych internetowo przez amerykańskich generałów :d . Lepsze od najlepszej komedii. Ja takie wiadomosci nie tylko usuwam z marszu, ale i zgłaszam do administratora. Nie będzie taki generał amerykański oświadczał mi się z marszu. Taka szybka i łatwa to ja nie jestem :d :d :d . 

Ja tylko zablokowałam hakera :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dodzisława napisał:

@foczka63 No zjarałam, bo ja od 29 grudnia jestem, no to sama rozumiesz. Teraz musze płacić jak za kawior, no ale dzięki temu, albo przez to palę po prostu mniej, żeby srednia była 12 70 zł na dzien :d .

Ja tam sobie fajeczki kręcę i jeszcze mam wór zapasu:):):)I jak tanio :)1kg za jedyne 90zł:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemata :papieros:. Miałam się śmignąć, tak dla zdrowotności, do centrum handlowego, ale zakadubiło się okrutnie i chyba bedzie plusceć O.o, chyba, że ten francowaty wicher chmurecki rozguni... Ale to trzeba będzie wielgachną torbę wlec, wypełnić ją po brzegi, żeby mnie tyn Tomaszek kajsik nie wywioł. :haha:... No takie tam rozterki targanego wichrem dupomyjca. :szydera:. Dobra, najsampierw zrobię sobie kawę, później ewentualnie wyskoczę do Penny naprzeciwko kupię jakieś ziemniaki i sałatę, tylko czuję, że mnie to za sosnę pana nie uszczęśliwi. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dodzisława napisał:

Taki fragmencik, znaleziony w sieci :d 

.......Zastanawiacie się, jak taki romans może skończyć się utratą oszczędności? Najczęściej amerykański przystojniak w mundurze prosi o pieniądze. Opcja pierwsza: w formie pożyczki na leczenie chorego syna/córki. Opcja druga: pożyczka kilkudziesięciu tysięcy złotych na cło za złoto, które niby dostał w nagrodę za służbę. Opcja trzecia: zapłacić za urlop żołnierza. Jedna z oszukanych kobiet w Gdańsku bardzo chciała spotkać się ze swoim adoratorem. Ten poprosił ją o list do dowódcy. Miała napisać, jako żona. W odpowiedzi otrzymała zgodę na urlop żołnierza, ale pod warunkiem, że opłaci jego przylot i pobyt w Polsce. Straciła blisko 50 tys. zł. Kobiecie w Kielcach amerykański żołnierz miał przesłać paczkę. Ta niby została zatrzymana na granicy. Trzeba było wpłacić 8 tys zł, aby dotarła do odbiorcy. Jedna 60-latka była w podobnej sytuacji, przekazała 70. tys zł. Nie widziała więcej ani swoich pieniędzy, ani żołnierza. Oszust podający się za amerykańskiego żołnierza, wyłudził od kobiety z Krapkowic 20 tys. zł. 60-letnia brodniczanka przelała mężczyźnie 73 tys. zł... Od naszej Czytelniczki chciał 1250 euro na bilet do Polski. I to mimo postraszenia policją -zaznacza. Niestety. Naszą Czytelniczkę poprosił o pomoc. Chce ją odwiedzić, ale... nie ma pieniędzy. - Mój żołnierz już zażądał 1250 euro na bilet do Polski. Zapewnia, że mnie nie zdradzi i odda pieniądze. Straszenie policją, nie pomaga... - dodaje pani Monika. 

Czytaj więcej: https://gazetalubuska.pl/zolnierz-z-ameryki-podrywa-na-facebooku-niejedna-kobieta-stracila-juz-majatek-nie-wierz-w-ani-jedno-jego-slowo/ar/13345168

 

 

Żal. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dodzisława napisał:

Zatem oczywistą oczywistością jest, spotkanie przy kawce w kwietniowe przedpołudnie, popołudnie czy tez wieczór. :d Ja stawiam, bo Ty przyjezdna :d :d :d . .

To ja sie doloze do tego stawiania. Kwiecien mi odpowiada  :-)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mycha napisał:

Dzień dobry.

Wieje u mnie że strach wyjść na spacer. Chyba do podusi skręcę O.o bo nie wyspałam się. Tłukło się w nocy wszystko przez to wietrzysko a że mam czekoladę to sadełko na tym tylko zyska. 

Biere przykład z mądrej osoby i też skręcam ku podusi:):):)Pizga jakby i cuś popaduje,trza pod kocyk:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 1bozka napisał:

Teraz szybki mały ..no może duży shopping ,wieczorem umówiłam się na małe:szydera: winko i kręgle.Musze przeczytać instrukcję obsługi.A może ktoś cos kuma ja nie pamiętam ale  chyba się rzuca kręglami tymi:szydera::szydera::haha:

Ty jajcaro, rzuca się tą ciężką piłeczką z otworami na paluszki, tylko na pazurki uważaj :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Malutka ...już wstałaś ?! :szydera:

Zaspalam:szydera: Tu tak dobrze sie spi jak nie wiem co:haha:

Ale juz po obiadku,sznycel byl, marchewka z jablkiem, kalafior z maslem, ziemniak i sos od pieczeni,  bo babcia puree nie jada. A jak tam zupka? Pyszna?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Zaspalam:szydera: Tu tak dobrze sie spi jak nie wiem co:haha:

Ale juz po obiadku,sznycel byl, marchewka z jablkiem, kalafior z maslem, ziemniak i sos od pieczeni,  bo babcia puree nie jada. A jak tam zupka? Pyszna?:haha:

Przepyszna ...z zielonego groszku . Nawet jakieś okrojki paróweczek w niej były . Śmiało mogę powiedzieć , że doopę urywała .....będzie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Przepyszna ...z zielonego groszku . Nawet jakieś okrojki paróweczek w niej były . Śmiało mogę powiedzieć , że doopę urywała .....będzie :szydera:

Wypasiesz sie jak nic na tych wystrzalowych zupkach:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hawana napisał:

Wypasiesz sie jak nic na tych wystrzalowych zupkach:szydera:

Coś Ty . Dzisiaj zjadłam zupy na dnie talerza , bo wolne miałam w czwartek i skazana byłam na zjedzenie obiadu z moim ulubieńcem .Nie chciałam mu robić przykrości , bo by się niepokoił . Pauzę będę miała dopiero za ok. godzinę . Padnięta jakaś jestem . Doktor też już lekki opitol oberwał ...no bo tak ! ...Podaj to ...nogi na fotel ...nogi z fotela ....a pierdzielony jest po jego babce ...stara , dobra , niemiecka robota - ciężki jak nieboskie stworzenie . Opitoliłam , bo on wie , że w dniach duszowanych mam trochę biegania ...uczciwie  ojrasy zarabiam :szydera:...Nogi od biegania po schodach w doopę mi już włażą a doktor niespokojny , sam nie wie czego chce ...to mu się oberwało . Na razie spokój ....Ostatni wsad z suszarki za kilkanaście minut wyciągnę , poskładam , popakuję do szaf i dopiero luzik , czyli robota głupiego ....siedzenie , zejście na dół na cugasa i znów siedzenie , gdzieś niedaleko na kiwnięcie palca . Z córcią i małą Manią pogadałam ...już nie mogę doczekać się 22 , kiedy to przyfruną na urlop do Pl . Ja za tydzień o tej porze albo będę siedzieć jak na igłach w doktorowej chacie ...albo w busiku ....kierunek Polska ! :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MeryKy napisał:

To chyba jej nie mam w znajomych. Bo zaden general sie na mnie nie rzucił :haha:

Jak można akceptować  na FB zaproszenie od mężczyzny w mundurze amerykańskich wojsk lub podobnych ciapatych.Potem taki przegląda twoich znajomych i wirusy rozsyła lub inne oferty matrymonialne.I tak raz w tygodniu.Kobita w bardzo słusznym wieku nie wypominając.Stara a głupia.Ukradzione od Foczki : ostatnie podrygi konającej ostrygi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...