Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Może jest sama, nikt jej nie chce z jej poglądami, więc z desperacji tu weszła, żeby posłuch znaleźć,:trele:

Chyba forów dla "patriotów" nie brakuje w czeluściach internetu?Czego tu zaśmieca i bajzel nam robi.Opiekunka,ha ha ha ,dobre sobie:):):)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kris napisał:

Pewnie, angebot na czekolady Milka? Jeb 20 w różnych smakach.:) A to "tylko" 2 kilogramy....>:( Bo zagraniczne to lepsze... A ja swoją drogą zawsze przywożę niemieckie masło...

Mnie ostatnio taka jedna @ namówiła,... A już wiem Mirabelka jej było na imię i tyż wlekłam masełkum. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Chyba forów dla "patriotów" nie brakuje w czeluściach internetu?Czego tu zaśmieca i bajzel nam robi.Opiekunka,ha ha ha ,dobre sobie:):):)

Bo ona chce się nami opiekować, żebyśmy przypadkiem na złą drogę nie zeszli, wszyscy:zdrówko:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kris napisał:

xd

Młodzież teraz zdolna...:) Obeszliby zabezpieczenia...xd

U mnie w domu nie ma dzieci ,ale jak mamy coś słodkiego i się do wieczora uchowa to mój zamyka na klucz :):)Bo ja jestem w stanie zejśc na dół w nocy i zeżreć :):):)Wsio:):):)ha ha ha .Jak nie ma ,to nie ma i nie kusi.A jak jest to po cholerę ma na mnie patrzeć?:):):):)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

U mnie w domu nie ma dzieci ,ale jak mamy coś słodkiego i się do wieczora uchowa to mój zamyka na klucz :):)Bo ja jestem w stanie zejśc na dół w nocy i zeżreć :):):)Wsio:):):)ha ha ha .Jak nie ma ,to nie ma i nie kusi.A jak jest to po cholerę ma na mnie patrzeć?:):):):)

To masz tak jak ja, jak nie w domu,to spokój, ale jak jest, to się nie uchowa, tak długo krążę w pobliżu, aż w końcu nie wytrzymuję i zjem, jak ze mnie @ jest:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

U mnie w domu nie ma dzieci ,ale jak mamy coś słodkiego i się do wieczora uchowa to mój zamyka na klucz :):)Bo ja jestem w stanie zejśc na dół w nocy i zeżreć :):):)Wsio:):):)ha ha ha .Jak nie ma ,to nie ma i nie kusi.A jak jest to po cholerę ma na mnie patrzeć?:):):):)

A ja powiadam... wszystkim których ciągnie tak do słodyczy krzywa cukrowa i insulinowa się kłania.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kris napisał:

Pewnie, angebot na czekolady Milka? Jeb 20 w różnych smakach.:) A to "tylko" 2 kilogramy....>:( Bo zagraniczne to lepsze... A ja swoją drogą zawsze przywożę niemieckie masło...

Też wożę masło :haha: Bo jest lepsze i tańsze niż nasze :tak2: A te 2 kilogramy czekolady to u mnie starczają na moment :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Janeczka1963 napisał:

To masz tak jak ja, jak nie w domu,to spokój, ale jak jest, to się nie uchowa, tak długo krążę w pobliżu, aż w końcu nie wytrzymuję i zjem, jak ze mnie @ jest:szydera:

 

15 minut temu, foczka63 napisał:

U mnie w domu nie ma dzieci ,ale jak mamy coś słodkiego i się do wieczora uchowa to mój zamyka na klucz :):)Bo ja jestem w stanie zejśc na dół w nocy i zeżreć :):):)Wsio:):):)ha ha ha .Jak nie ma ,to nie ma i nie kusi.A jak jest to po cholerę ma na mnie patrzeć?:):):):)

Na wypadek "W" mam proszkową czekoladę do picia :haha: Parę łyżek i ....i już błogo się robi :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MeryKy napisał:

A kiedy ten turnusik się kończy? Może w kwietniu jakieś spotkanko machniemy na naszym czornym Śląsku? 

A może Panie Szanowne do miasta Łodzi przyjadą? Blisko, ładnie i biało :d :d :d . Też urlopik mam w kwietniu.

Kto w Łodzi nie był, ten świata nie zna :d :d :d .

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MeryKy napisał:

A ja powiadam... wszystkim których ciągnie tak do słodyczy krzywa cukrowa i insulinowa się kłania.

Eeeee tam....mam wyniki jak młódka :szydera: A jak cukru nie dostarczę, to odczuwam syndrom odstawienny :szydera: Chrom i cynk powinnam łykać, ale one takie smaczne nie są :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

A może Panie Szanowne do miasta Łodzi przyjadą? Blisko, ładnie i biało :d :d :d . Też urlopik mam w kwietniu.

Kto w Łodzi nie był, ten świata nie zna :d :d :d .

Byłam, zwiedziłam Łódzką manufakturę, pięknie przebudowane. Pracowałam w Łodzi jakiś czas.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...