Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, violka napisał:

Nooo :święty: Same księżniczki , klasa sama w sobie :szydera:image.png.6eed04cc032718343586c2005407199d.png

Przyznać się bez bicia, która ma takie zwały tłuszczu? :oklaski: I cellulit...i krótkie nogi...i silikony? :haha: No i bieliznę taką jakąś nie teges...:haha: O podkoszulce niegustownej to już nawet nie wspomnę...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Tiaaaa....i wzdymają i sensacje żołądkowe powodują...:haha:A @violka Anielicę ma przez ścianę i na parterze mieszka....szkodliwość czynu wielka...jeszcze ją zamkną w niemieckim pierdlu za szkody...:szydera:

W pierdlu za pierdzenie ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Po coś link wstawiała o burdach...to się udziela...:szydera:

Teraz można się z tego lekko śmiać ale tu wyglądało dosyć strasznie . Helikoptery  z wielkimi latarkami  latające w nocy nad miastem są dosyć przerażającym widokiem . Kilkanaście karetek pogotowia i tabuny policji . A ja spałam jak dziecko :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Tiaaaa....i wzdymają i sensacje żołądkowe powodują...:haha:A @violka Anielicę ma przez ścianę i na parterze mieszka....szkodliwość czynu wielka...jeszcze ją zamkną w niemieckim pierdlu za szkody...:szydera:

Uważaj .Wczoraj , będąc już w łóżku walnęłam gazetą wielką cme , która do światła lampki uczepila się jak rzep psiego ogona . Gdzieś ostatnim ( tak mi się zdawało ) tchnieniem zwiała spod narzędzia zbrodni ....Dziś rano zwłoki odnalazły się ....Nie zginęła od uderzenia gazetą ....zakończyła swój marny żywot pod ciężarem ( słodkim ) mojego ciała...Do tej pory aż się wzdrygam jak pomyślę , że ze zwłokami spałam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Uważaj .Wczoraj , będąc już w łóżku walnęłam gazetą wielką cme , która do światła lampki uczepila się jak rzep psiego ogona . Gdzieś ostatnim ( tak mi się zdawało ) tchnieniem zwiała spod narzędzia zbrodni ....Dziś rano zwłoki odnalazły się ....Nie zginęła od uderzenia gazetą ....zakończyła swój marny żywot pod ciężarem ( słodkim ) mojego ciała...Do tej pory aż się wzdrygam jak pomyślę , że ze zwłokami spałam .

Nekrofilka. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Uważaj .Wczoraj , będąc już w łóżku walnęłam gazetą wielką cme , która do światła lampki uczepila się jak rzep psiego ogona . Gdzieś ostatnim ( tak mi się zdawało ) tchnieniem zwiała spod narzędzia zbrodni ....Dziś rano zwłoki odnalazły się ....Nie zginęła od uderzenia gazetą ....zakończyła swój marny żywot pod ciężarem ( słodkim ) mojego ciała...Do tej pory aż się wzdrygam jak pomyślę , że ze zwłokami spałam .

A już myślałam , ze w Twoich galotach zakończyła swój krótki żywot :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Po co ci katedra, po ci kibelki....chodź tutaj...wszędzie mówią mi Madame...taki dwujęzyczny kulturalny naród...na ulicy, w sklepie....sikać nie muszę żeby to usłyszeć....:szydera:

A nawet Buongiorno, wie, wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...