Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, LACH napisał:

I co tam? Dalej nuda? Pamiętaj, że potrzeba matką wynalazku! W największej nudzie można wymyślić taką rozrywkę, że hej! Szczególnie na zabitej wsi niemieckiej. :hura::tak2::hura:

Nuda jak olera:( Wprawdzie zakolegowałam się z krówkami z sąsiedztwa,ale one jakieś takie mało rozrywkowe są :haha:. A tak na serio to doskwiera mi brak możliwości wyjścia w tygodniu.Wprawdzie pracy niewiele,dużo luzu ale :( cały czas z Pdp .Tylko wtorki mam luźne,bo jest w przedszkolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to znowu ja

Witam Was serdecznie przy pierwszej kawce.:kawa:

Jak byście chcieli to zapraszam, pełna kana stoi.

Jakoś spać nie mogłem, ale Wy sobie śpijcie

Miłego wstawania życzę, dobrego humoru i spokojnego dnia.

Dzisiaj jeszcze z Wami troszkę pobęde, a później w drogę:cześć2:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, geronimo napisał:

No, to znowu ja

Witam Was serdecznie przy pierwszej kawce.:kawa:

Jak byście chcieli to zapraszam, pełna kana stoi.

Jakoś spać nie mogłem, ale Wy sobie śpijcie

Miłego wstawania życzę, dobrego humoru i spokojnego dnia.

Dzisiaj jeszcze z Wami troszkę pobęde, a później w drogę:cześć2:

dziekuje za pyszna kawusie:cześć:....jak milo gdy ktos zrobi goracy kubek i to w poniedzialek.:)..czyli milo caly tydzien zaczynac sie bedzie :dobrze:

szerokosci zycze odstresowania....wypoczynku i laby na 102!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dobijam do siorbankowego towarzystwa...:cześć3: Już chłepczę z rozkoszą przedostatnią ,poranną, kawusię na tej stelli...:oklaski: I jest mi zajebiaszczo...:hura: A teraz moi kochani, nie opindalamy się w betach, tylko...608838874_dziedobryponiedziaek.png.2b9178026e99934bfeb9bc91a9f3d5d4.png...czyli pooooobudka...:oklaski: I miłego dzionka wszystkim życzę...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po niemieckiej stronie... Droga była długa, okropna a ja na przednim siedzeniu (obok kierowcy)  siedziałam na baczność, ściśnięta jak śledź. Teraz odprowadziłam zmienniczkę, czas przejść na inne tory. I dlatego wszystkim: miłego dzionka, byle do przodu i buziaki :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Jakiś czas temu ktoś już to wstawiał...nic specjalnego...życie...;)

nie wiem czy juz wczesniej tu byl tez program...wczoraj wpadl mi w rece wiec podpinam...moze ktos ....masz racje zycie..my swoje a rodziny i prawo niemieckie swoje...realia,,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, geronimo napisał:

No, to znowu ja

Witam Was serdecznie przy pierwszej kawce.:kawa:

Jak byście chcieli to zapraszam, pełna kana stoi.

Jakoś spać nie mogłem, ale Wy sobie śpijcie

Miłego wstawania życzę, dobrego humoru i spokojnego dnia.

Dzisiaj jeszcze z Wami troszkę pobęde, a później w drogę:cześć2:

Szczęśliwej i bezpiecznej podróży do domku życzę Geronimo.:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...