Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aniu ...chodzi też o tembr głosu i takie tam . Profesorowa zawsze przedstawiała mnie " to jest Barbara , moja opiekunka z Polski " ...no , ale jak to ona sama mówiła " ja byłam TYLKO nauczycielką , profesorem mój mąż "...Tutaj to inteligencja z dziada , pradziada ...i służba ma wiedzieć , gdzie jej miejsce ...przynajmniej przy kimś . Jak nikogo nie ma to równiachy jak jasny gwint ...o doopie Marynie można pogadać . Wystarczy , że maleńkie audytorium i już nosy zadarte do góry :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Ci się trafiło jaśniepaństwo, tfu... Walące w gacie, ale dochtorstwo całą gębą, sorry, doopą. >:(. I tu nie chodzi o to, że człowiek tak woli, tylko o pewną klasę i kulturę. 

I jeszcze podające sztuczne uzębienie w wyciągniętej dłoni ...podczas posiłków . Celem umycia i podklejenia :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Afryka napisał:

I po wizytacji, następna zapowiedziana za dwa tygodnie. O losie, mój losie, oj ja nieszczęsna :haha:... Trza będzie przeżyć i ząbki poszczerzyć, jak bonie dydy, mnie z tym kretyńskim uśmiechem pochowają. :szydera:

A ja nie umiem się szczerzyć na zawołanie i z mojej twarzy można czytać jak z książki. Jak przychodzi ktoś kogo nie lubię to " albo mnie głowa boli", albo wzbijam się na wyżyny pracowitości i idę prasować na ten przykład. Bo przykładać się muszę, prasuje tylko pościel i ścierki

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie została zaproszona . Na krzywy ryj służba nie będzie się wpychała , ponieważ kulturę wrodzoną posiada :szydera:

I wolna wole bywania w dobrym towarzystwie:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, aniao napisał:

A ja nie umiem się szczerzyć na zawołanie i z mojej twarzy można czytać jak z książki. Jak przychodzi ktoś kogo nie lubię to " albo mnie głowa boli", albo wzbijam się na wyżyny pracowitości i idę prasować na ten przykład. Bo przykładać się muszę, prasuje tylko pościel i ścierki

Ale ja go nawet lubię, choć to za dużo powiedziane. To "Helmut "z dużym poczuciem humoru, taktowany, ale lubię go przez 3 godziny, :haha:... A muszę go tolerować przez 20 godzin i może stąd ten nerwowy uśmiech :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Kasieńka za nic nie może zapamiętać niczego ale dzisiaj upiekłam ciasto i na tym tle jest zakręcona. Gorące już chciała kroić i co chwila o nie dopytuje.:haha: A łasuchem w sumie nie jest.

Cofnęła się do czasów dzieciństwa :haha: A nie życzy sobie miski do wylizania? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś spędziłąm podwójnie przyjemny dzień,a to z okazji wolnego dnia oraz odwiedzin dwóch koleżanek opiekunek-spacerowej Basi mojej i Małgosi,która ma przerwę dopiero od 14.30 i nigdy z nami się spotkać nie może,oraz nie spaceruje bo ma oba biodra zaprotezowane.Posiedziały my,pokłapały,wesoło było:)Bardzo sympatyczne dziewczyny,Gosia w dodatku mieszka rzut beretem ode mnie w PL:)

Poza tym to cały dzień mgła i mżawka ,ale się b ciepło zrobiło:)Ponoć w nastepnym tyg ma być ok 14 gradusków:):)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta  powiem tak: z jednej strony myślę sobie -patrząc na tych "zamotanych" ludzi,że starość jest do doopy. Jest mi ich żal. Z drugiej strony-jest to ciężkie zlecenie i powinno być dobrze płatne. A z trzeciej strony-dementykom chyba jest "łatwiej" bo zapominają się bać przyszłości! Z czwartej i najważniejszej strony-odpowiednio dobrane leki.Amen.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BabaJagusia napisał:

Słoneczne dzień dobry.Od rana wydzwaniam  w poszukiwaniu miejsca pracy.I….czy ja mam napisane na czole idiotka?!

W ofertach wypisane są jakieś bzdety a gdy zadaję konkretne pytania pt.:czy jest wstawanie nocne albo jaka jest tygodniowa kwota na zakupy to:słyszę bla,bla bla nie na temat:słabo:

Kurde-to do poskarżyjek.       Sorki.         Słońca w serduchach:cmok:

                      Trzymajcie za mnie kciuki abym znalazła przyzwoite miejsce.Amen.

 

Mam dobrą ofertę za 1600 €. Ja już tu nie wracam możesz zająć moje miejsce:d .  Nocny sen masz przerywany, ale za to w dzień moższ sie wyspać do woli. A.. no i jeszcze poczujesz smak "świeżych" dostaw "świeżych" warzyw i owoców. O linię zadbasz, bo tylko czarny odmrażany chleb będziesz konsumować, apetyt odchodzi, więc na przyrost boczków nie wpłynie.  Kreatywność swoją podbijesz. A... no i będziesz w wielkim mieście, tyle tylko, że spacerowe trasy, to te same kółka, będziesz je robić przez czas zlecenia. Nie ma możliwości zagubienia się :papieros:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To ja ci powiem :haha: Bo nie słucha, co jej koleżanki radzą :szydera:

Nadchodzi wielka zmiana :d, wielkimi krokami, ubrana w Schwarz Farbe:oklaski:. Tylko parę klocków w PL jeszcze poukładami.... bójcie się co zrobię  :szydera:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...