Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, maras1 napisał:

tak bym nie zrobił,nie lubię oszukiwać,jestem jaki jestem ,albo mnie takiego bierzecie albo nie:d

Bierzemy i to wszystkie . Taki puchar przechodni ...jakby :szydera:

Nie , już nie robię jaj . Łeb mnie ćmi ...idę na cugaska , może pomoże .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, 1bozka napisał:

@Joy ile tego złota jeszcze potrzebujesz hihi wiem,wiem milczenie jest złotem :szydera: ale może jeszcze coś lubisz na tam przykład:szydera::szydera::haha:

Pieniądze :szydera:Ale bez wzajemności :( Jak tylko nos z domu wystawię to zaraz się ulatniają jak kamfora:szydera:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim bywalcom serdeczne :wdowcom rozwodnikom itd i tym co w rodzinach szczesliwie ojraski na cele szczytne zarabiaja ....ci w pojedynke tez zapewne szczytne cele maja :haha:i ojro pomnazja 

dzisiaj czwartkowo wiec wodeczke trzeba pomalu mrozic zeby na jutro na zas juz byla

nie wiem jeszcze co za oknem bo ciemno ale wskazuje ze plus 2 ....

poki co...kawa papierosek ..kto chetny??

mam na tapecie vege "plagi breslau'" kto moze mnie coz rzec odnosnie tego dziela..warto czy nie warto?

tak wiem mamy inny watek ale przy okazji  sie zapytam

 

no to jeszcze guggy.gif

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucyna.beatadzien dobry!

Miakam plonna nadzieje,ze bede pierwsza,

Co prawda wstalam 3.40.

Ale musialam powoli otrzasnac sie ze snu.

Jestem chora.

Mam zapalenie oskrzeli ,,fest,, jak stwierdzila lekarz.

Czuje sie,jakby mnie kto pogryzl i wyplul.Za 5 dni lece do pracki, a tu kicha.

Mysle,ze szybki prysznic i natychmiastowe latanie po zimnie mnie dobilo.

Dostalam antybiotyk, jakies wziewki i syropy,

Dobrze ,ze na wlasna reke nie probowalam sie leczyc Gripexem, bo okazuje sie,ze nie wolno mi brac ,,pseudo efedryny,,czy jakos tak,

Jest zaj@#$% cie.

chcialam wysprzatac chalupe na glanz,a tu musze krazyc miedzy moja dzielnica a siostry, a sily mam czegos marne,

Pracujacym zycze spokojnego dnia,

To juz czwartek

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, sayonara 52 napisał:

@lucyna.beatadzien dobry!

Miakam plonna nadzieje,ze bede pierwsza,

Co prawda wstalam 3.40.

Ale musialam powoli otrzasnac sie ze snu.

Jestem chora.

Mam zapalenie oskrzeli ,,fest,, jak stwierdzila lekarz.

Czuje sie,jakby mnie kto pogryzl i wyplul.Za 5 dni lece do pracki, a tu kicha.

Mysle,ze szybki prysznic i natychmiastowe latanie po zimnie mnie dobilo.

Dostalam antybiotyk, jakies wziewki i syropy,

Dobrze ,ze na wlasna reke nie probowalam sie leczyc Gripexem, bo okazuje sie,ze nie wolno mi brac ,,pseudo efedryny,,czy jakos tak,

Jest zaj@#$% cie.

chcialam wysprzatac chalupe na glanz,a tu musze krazyc miedzy moja dzielnica a siostry, a sily mam czegos marne,

Pracujacym zycze spokojnego dnia,

To juz czwartek

wspolczuje kolezance i lacze sie z toba w bolu...sprobuj pomimo medykamentow lykac tak na zas czystek i oczywiscie imbir miod cytryna...dla podkrecenia mozesz dodac cynamon albo....szczypte chili...popali rure ale i zdezynfekuje...

mnie poki co sie nie ima wirusolandia ale ci co mnie tu przylaza to nosami siapaja wiec ganiam ich w maseczkach jak juz musza ale pogonilabym cale to towarzstwo juz od progu 

moglabys pomyslec o saunie parowej najlepiej ale najpozniej dwa dni przed wyjazdem 

czymamkciuki

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokulałam się i ja :oklaski: Ale gadać mi się nie chce, bo jakieś durnoty mnie się śniły i zmęczona jestem...czyli drzemka popołudniowa jest wskazana dla regeneracji :haha:Siorbię ci ja sobie kawusię moją i popatruję ile mam zaległości do nadrobienia :haha: Płodni jesteście mimo PESEL'u...ho...ho...ho :szydera: A skoro zapas inteligentnych przemyśleń dokonałam, to teraz czas na pytanie i na odkrywcze myśli, czyli...955858579_dziedobryzajcczwartek.jpg.47caa96392bf3fdaae20206c4fe07d6c.jpg Życzę więc miłego czwarteczku wszystkim młodym, zdrowym i bogatym :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...