Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

Wiem, tylko czasem samotność mnie dobija, ale  jestem na najlepszej drodze do poprawy:święty:

Tak masz myśleć ,,pozytywnie,,a samotnosc jest straszna ,wiem coś o tym, dasz radę, można się wszystkiego nauczyć, nawet czas robi swoje i nauczy jak się można cieszyć w samotnosci,,ale ja Ci życzę zapoznania -poznania fajnego faceta, wtedy powiesz ,,precz ode mnie smutku"

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Tak masz myśleć ,,pozytywnie,,a samotnosc jest straszna ,wiem coś o tym, dasz radę, można się wszystkiego nauczyć, nawet czas robi swoje i nauczy jak się można cieszyć w samotnosci,,ale ja Ci życzę zapoznania -poznania fajnego faceta, wtedy powiesz ,,precz ode mnie smutku"

szukam bogatego, starego, żeby szybko się przekręcił i zostawił mi w spadku majątek, a wtedy poszukam sobie młodszego:oklaski:

Oczywiście dla żartu to dopisałam, 

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Tak, jestem rozwiedziona wdowa, cóż zrobić:słabo:

Rozglądać się czujnie:)Podpowiem ,ze najlepszy kandydat to rozwodnik:)Ten nigdy byłej nie chwali.Kawaler to najczęściej maminsynek,wdowiec zawsze pierogi nieboszczki będzie wspominał ...Za to rozwodnik.....cudeńko bo to i wyposzczone kuchni i seksu:):):)Ci mówię,a wiem co mówię:)Nie żeby zaraz nową piekarnię kupować ,ale bułeczek pojeść czemu nie:):):)Naturalnie ,jeśli smaczne:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Rozglądać się czujnie:)Podpowiem ,ze najlepszy kandydat to rozwodnik:)Ten nigdy byłej nie chwali.Kawaler to najczęściej maminsynek,wdowiec zawsze pierogi nieboszczki będzie wspominał ...Za to rozwodnik.....cudeńko bo to i wyposzczone kuchni i seksu:):):)Ci mówię,a wiem co mówię:)Nie żeby zaraz nową piekarnię kupować ,ale bułeczek pojeść czemu nie:):):)Naturalnie ,jeśli smaczne:)

foczka brawo:oklaski: mamisynek ,,,mi się tak podoba, a jak jeszcze z mamusią mieszka razem,,katastrofa z masakrą,,:przekleństwa:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janeczka1963 Kochana moja, w grudniu na wyjeździe wycieczkowo-wczasowym, poznałam małżenstwo z Holandii. Ona , Polka, przesliczna, zgrabna, szczupła, pięknie ubrana i bardzo miła lat 62, on bardzo miły dziadeczek lat 85-Holender. Wyszła za mąż za niego mając lat 42, a on wówczas 65 letni , chorował na raka prostaty. Nie wiadomo było czy wyzdrowieje. Wyzdrowiał, ale........ Jak ich zobaczyłam pierwszy raz na oczy na plazy, to pomyslałam, że to opiekunka przyjechała z podopiecznym. Ona jak nimfa, on jak zywy trup. Małżenstwo nigdy nie zostało skonsumowane, no bo rak jego  prostaty pozbawił ich tej możliwości. Ona uciekła w świat marzeń, poezji, yogi i malarstwa, on głównie odpoczywa i tyle, że wyjeżdzają sobie na fajne urlopy. Na safari nie pojechali, bo Loui mógły juz nie wrócic zywy z takiej wycieczki. Będzie z nim do konca, bo po pierwsze, jest uczciwą i empatyczną osobą, a po drugie powiedziała, że on jej dał dobre zycie i nie mogłaby go zostawić po prostu. Teraz popatrzmy, młoda kobieta, niewiele ponad 40 lat , pewnie w duchu mysląca, że cóż tam, rak , długo nie potrwa i takie tam, a tu 20 lat mija i Loui póki co na tamten świat wcale się nie wybiera. Tak więc z tymi dużo  starszymi mężami, nie zawsze tak się układa jak się planuje.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, foczka63 napisał:

Rozglądać się czujnie:)Podpowiem ,ze najlepszy kandydat to rozwodnik:)Ten nigdy byłej nie chwali.Kawaler to najczęściej maminsynek,wdowiec zawsze pierogi nieboszczki będzie wspominał ...Za to rozwodnik.....cudeńko bo to i wyposzczone kuchni i seksu:):):)Ci mówię,a wiem co mówię:)Nie żeby zaraz nową piekarnię kupować ,ale bułeczek pojeść czemu nie:):):)Naturalnie ,jeśli smaczne:)

moje byłe są  fajne do dzisiaj i mam znimi swietny kontakt,czego nie wybacza mi moja żona =obecna:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...