Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, maras1 napisał:

mimo afer sądzę ,że po mniej kradła,mniej było chamów,nie byliśmy ośmieszani za granicą,mnie co jakis czas syn pdp pyta -czy w polsce tak naprawde jest?

Mnie tez pytają,niestety:(Aż wstyd w ogóle odpowiadać.Tu wyjątkowo dużo mówią w TV o tym co się w PL dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 zwolnij troszkę,,czytam jak Ty zapindalasz ,,tu i tam, pies i sklepy , no wiem,że chcesz jeszcze figurę miec ,,ale Ciebie też podziwiam, jesteś zacięta, jak postanowisz tak zrobisz, brawo dla Ciebie :cmok: tak patrzę w lustro ,,co bym mogła sobie upiększyć, ale na patrzeniu się kończy, nigdy nic nie robiłam i chyba nie będę robić,,ale takie odważniaczki jak Ty podobają mi się, abys tylko swojej buzki nie spieprzyła czyms tam za bardzo,,NO!:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maras1 napisał:

mimo afer sądzę ,że po mniej kradła,mniej było chamów,nie byliśmy ośmieszani za granicą,mnie co jakis czas syn pdp pyta -czy w polsce tak naprawde jest?

tak. i dla tego że były lata 2005-2007 pisu i afery platformy obie partie są dla mnie po za jakimkolwiek kryterium wyboru. z Elką lubimy się tu przekomarzać dowalamy sobie takie drobne złośliwości. kiedy Elka przegrywa, to zazwyczaj pyta: a jak tam wasz Tupolew? nadal w Rosji? 

kurtyna

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

tak. i dla tego że były lata 2005-2007 pisu i afery platformy obie partie są dla mnie po za jakimkolwiek kryterium wyboru. z Elką lubimy się tu przekomarzać dowalamy sobie takie drobne złośliwości. kiedy Elka przegrywa, to zazwyczaj pyta: a jak tam wasz Tupolew? nadal w Rosji? 

kurtyna

też czasami pytam np.jak tam goście merkel?-kto? emigranci:dzwykli niemcy oprócz lewych i zielonych za nimi nie przepadają,bo wszyscy na nich płacą a wielu niemców żyje poniżej granicy socjalnej

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

@sayonara 52 zwolnij troszkę,,czytam jak Ty zapindalasz ,,tu i tam, pies i sklepy , no wiem,że chcesz jeszcze figurę miec ,,ale Ciebie też podziwiam, jesteś zacięta, jak postanowisz tak zrobisz, brawo dla Ciebie :cmok: tak patrzę w lustro ,,co bym mogła sobie upiększyć, ale na patrzeniu się kończy, nigdy nic nie robiłam i chyba nie będę robić,,ale takie odważniaczki jak Ty podobają mi się, abys tylko swojej buzki nie spieprzyła czyms tam za bardzo,,NO!:szydera:

może nie musisz nic upiększac?:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Haha nie chcę wchodzić  Wam w trójkącik :szydera:ale ja bardzo chętnie:szydera::wino:

Ale skarbie nischt zu tragisch,,,to jest spotkanie towarzyskie,,wstęp wolny :wino:,,kto jeszcze ? bardzo chętnie :wino:,, czym nas więcej jest więcej tematów,,teges i oweges:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Ale skarbie nischt zu tragisch,,,to jest spotkanie towarzyskie,,wstęp wolny :wino:,,kto jeszcze ? bardzo chętnie :wino:,, czym nas więcej jest więcej tematów,,teges i oweges:haha:

dzięki za uznanie ale w moim wieku 2 góra 3 dziewczyny na raz:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Nie chichraj mi tu ,,tylko pisz co dzisiaj wyrabiałaś za cyrki, ,że Ciebie nie było??:szok: ciekawskie jajeczko jestem, ale tak tylko troszkę,,najważniejsze ,że jestes tutaj i to się liczy,,

Ja mogę tylko na uszko powiedzieć co robilam:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...