Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Blondi napisał:

Oj zaraz Kanary,,jestem wsród PDP na Campingu,,:szydera: to jest prawda ,,Castellon -Walencja -Hiszpania,

tak dzisiaj pizdzi,mało głowy nie urwie, wyjeżdzając rowerem był spokój, 15 km w jedną stronę też ok! a potem wichura ,,sama na siebie byłam zla ,że taką sobie wycieczkę wiatrową zorganizowałam,,ale 30 km zaliczone,,z wiatrem wróciliśmy do domu i niech ja tego rowera na oczy nie oglądam, jeszcze przed samym naszym placem bateria  w rowerze się wyczerpała ,daj boże ,że 5 m przed domem, bo inaczej :przekleństwa::grzmotnąć:

Widzialas twierdze antypapieza w Peniscoli? Jak nie, to jedz. Warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc teraz w Pl ,jadąc do domu ,zajechaliśmy do Muszkietera,bo no właśnie, kiełbasy naszej mi sie chciało, a że to już po 20 godz, to tylko market, ale tam wyłożone piękne kiełbachy,,opisane wędzone u nas i produkowane na miejscu itd, itd, wzięłam dwa duże pętka, ale jeszcze wzięłam kiełbaski tylko wędzone ,chyba piwne się nazywały, wiecie co? ta pyszna kiełbasa z łojem ,ja wyczuję od razu smród tego łoju i koniec podniecania kiełbasą,,weg, dobrze ,że piwne jeszcze mialam ,to te były przepyszne, 

Tutaj na rynku jeden facet ma auto i pyszne kiełbaski z wyglądu, jak malowane, brązowiutkie i zgrabniutkie, wydawałoby się ,że są smaczne,ale tak nie jest, wszystkie ochyda, a ma chyba z 15 rodzaji ,,ci przechodze to mnie korci kupic ale to korcenie znam, a potem wyrzucam:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

U Papy Luny byłam już dwa razy,,miasteczko mam całe opanowane,jego twierdzę też,,lubię to miejsce Peniscola,,,:tak2:

Uhm:tak2: Polecam tez zwiedzanie Walencji na rowerze(mozna wypozyczyc). Z przewodnikiem oczywiscie. Przewodnik bierze 50 euro na godzine, w 3 godziny zrobi wszystko. Warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Blondi napisał:

Oj zaraz Kanary,,jestem wsród PDP na Campingu,,:szydera: to jest prawda ,,Castellon -Walencja -Hiszpania,

tak dzisiaj pizdzi,mało głowy nie urwie, wyjeżdzając rowerem był spokój, 15 km w jedną stronę też ok! a potem wichura ,,sama na siebie byłam zla ,że taką sobie wycieczkę wiatrową zorganizowałam,,ale 30 km zaliczone,,z wiatrem wróciliśmy do domu i niech ja tego rowera na oczy nie oglądam, jeszcze przed samym naszym placem bateria  w rowerze się wyczerpała ,daj boże ,że 5 m przed domem, bo inaczej :przekleństwa::grzmotnąć:

To masz elektryczny rower?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Magdzie napisał:

@Barbara48!!!! Udusze Cię @jedna. :kopara:

Wiesz co? Jesteś okrutna bardzo, tak mnie torturowac :mur::mur:

Madziu, no co ci mam powiedzieć?

Obawiałam sie bardziej o siebie że stanę na poboczu i zacznę degustację, tak pachniało z siatki :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Barbara48 napisał:

To masz elektryczny rower?

Tak ! Ibike ,,kiedyś   @Serenity pytała o taki rower, wspomaga ta bateria, nie jest tak ,że siedzisz jak matrona i jedziesz,:490_bike:,musisz pedałować,ale te pedałowanie to przyjemnośc, szybko jedziesz i bez dużego wysiłku,,a nóżki pracują,, lubię ten rower, 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walencja czeka na mnie, ale my mamy nie daleko do Walencji,,pojedziemy na cały dzień i obwiezie mnie Słodziak wszędzie, jeszcze jest taka opcja,że wezmiemy sobie Bungalow na Campingu, w takim domku jest wszystko, na parę dni w Walencji a potem wrócimy do siebie,ale jeszcze mamy full czasu, Ja tu już tyle widziałam, że nieraz mam dośc tych murów oglądać,:szydera: ale zawsze jak gdzieś jestem to wszystko mnie ciekawi,,:szok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Barbara48 napisał:

Madziu, no co ci mam powiedzieć?

Obawiałam sie bardziej o siebie że stanę na poboczu i zacznę degustację, tak pachniało z siatki :szydera:

Nie zrobiłas degustacji? ja zawsze na ulicy zrobię ,,jak coś tak pachnie,,,wyciągnę kabanosa i wsuwam,:hura:trochę nie wychowana jestem, ale na luzie,,kto komu zabroni głód zaspokoić,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Blondi napisał:

Apetycznie wyglądają,, :p dawać jeszcze raz to auto ,,ja też chcę,,poszukam sobie koło siebie w De,,niech wszyscy co to Słodziak robi prezenty wędlin z Pl , idą sobie kupić z auta, do jasnej ciasnej,,

https://www.gollys.de/gollymobil

received_2005182282911891.jpeg

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Za @Blondinie trafisz . Ona to taki forumowy tramp. Zamiast rzetelnie tyłki podcierać to nic , tylko szlaje i szlaje  się po tym świecie  :szydera:

Winny jest świat,,czemu taki duży? :hura: ja już się napracowałam chyba, narazie,,a jak wrócę do pracy to na salony:love::hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...