Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, anna5826 napisał:

Wroc i zacytuj jej wpis .... bo to bardzo delikatny wpis na jej ublizanie !!!!

Mozna  bronic swoich przekonan w bardziej cywilizowany sposob,ale to co napisalas do Kasi,to bylo przegiecie. Znam Kasie osobiscie i to   jeden z pierszych ludzi,ktorzy by ci reke pomocna w podali.

Zreszta co ja ci bede tlumaczyc.

 

Pozdrow kuzyna Waszczykowskiego z San Escobar kolo ,,zydowka"  :oklaski:

Edytowane przez Andreaa
  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opiekunkowo cieplutko :całus:pomimo zimy, dalej biało u mnie. 

 

@Mirelka1965  szerokości na drodze :serce:.

 Jednak wolę taki stan pogody   niż nieustający deszcz.

Dziś mam wychodne, najpierw do banku podjadę a potem po polski wurst, mam nadzieję że znajdę ten bus o którym pisała @MeryKy.

Miłego dnia dla wszystkich życzę :love:

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LACH napisał:

Dzień dobry pachnące kawą, kakałem°, rumiankiem, fenchelem czy Anatolem dla Lobby kotowego.:cmok:

Tylko dobro ustawi ten piątunio jak należy i da go godnie przeżyć.:)

Nowojorczycy szukają miejsc, w których mogą się ogrzać.

Ja szukam miejsc, w których nie ustanie wiara w dobrych ludzi. :cześć2:

Po przeczytaniu Twoich postów zaraz cieplej sie robi na serduchu :cmok:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry:cześć:Dla niektórych niezbyt dobry.Pod moim domem rano dwa samochody zaparkowały w rowie.I już nie wyjadą.Na szczęście nikomu nic się nie stało. Droga jest czarna ale jest ślisko i  te moje małe górki podkarpackie wygladaja przyjaźnie ale ile szkody zrobiły.  Hmmmmm......a może to znów drogowcy zaspali tzn.napewno>:(

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Basiunia ...szukajcie a znajdziecie ...proście a będzie wam dane :szydera:

 

Już obcykałam na mapie, tylko to jest gdzies miedzy blokami, ale znajdę bo mi się bardzo chce pasztetowej, mam nadzieje ze beda miec :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Mamy już luty , więc czas podkuć buty . Moje już podkute czekają na chwile wolności :oklaski: Dzisiaj jest ten szczęśliwy dzień i będę mogła poczuć wreszcie wiatr w żaglach , bez oddechu Anielicy za plecami :d Obym tylko nie odpłynęła za bardzo , gdyż wieczorem muszę się zameldować w robocie 

Miłego dzionka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Mamy już luty , więc czas podkuć buty . Moje już podkute czekają na chwile wolności :oklaski: Dzisiaj jest ten szczęśliwy dzień i będę mogła poczuć wreszcie wiatr w żaglach , bez oddechu Anielicy za plecami :d Obym tylko nie odpłynęła za bardzo , gdyż wieczorem muszę się zameldować w robocie 

Miłego dzionka .

Nie zatrać się tylko w tej wolności Violuś i wróć....:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Nie zatrać się tylko w tej wolności Violuś i wróć....:szydera:

Będę się starać z całych sił :d Jak zgubię motywacje do powrotu , to zahaczę o mój ulubiony sklep , zawieszę wzrok na czymś ślicznym , zajrzę do portfela i biegusiem pobiegnę do mojej Anielicy w celu poprawienia stanu konta :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, violka napisał:

Będę się starać z całych sił :d Jak zgubię motywacje do powrotu , to zahaczę o mój ulubiony sklep , zawieszę wzrok na czymś ślicznym , zajrzę do portfela i biegusiem pobiegnę do mojej Anielicy w celu poprawienia stanu konta :szydera:

Niech nam te Anielice....Kasieńki i inne Princessy żyją jak najdłużej.....:oklaski: bo dzięki nim spełniamy swoje zachcianki :d

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :d

Dzisiaj z pełną premedytacją i odpowiedzialnością zaspałam i... dobrze mi z tym, Muminka to wodule nie ruszyło, zresztą ją rusza ewentualnie abort co parę dni :haha:. No tak to jest jak się po nocach oddaje literaturze nie najwyższych lotów, ot takiej łatwej, lekkiej i przyjemnej, aby się trochę odmóżdżyć, odpocząć od trosk świata doczesnego. :d

Miluśkiego piątku Mordecki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek. Sniegu jak nie było, tak nie ma. W sumie to chyba dobrze :d . Dziś mam dzień bez gotowania, albowiem sąsiadka zapowiedziała się wieczorem telefonicznie, z garnkiem pysznej zupki. Kobieta gotuje pysznie, trzeba przyznać. Poza tym stelomierz zerka na mnie optymistycznym oczkiem, co bardzo mnie cieszy i wprowadza w cudowny nastrój. Luty szybko zleci, bo to krótki miesiąc i zacznie się wielkie odliczanie :d . Miłego dnia dla Was, miłej i bezpiecznej podrózy dla podróżujących, miłych chwil dla odpoczywających , no i w ogóle wsiewo haroszewo dla wsiech:serce:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...