Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Chciałam sie tylko przywitać ale niepotrzebnie poczytałam kilka stron wstecz. I od razu sie uruchomilam. Ta mania wyzszosci u antysemitow jest porażająca po prostu a mowa nienawisci powoduje ból zębów.

Buziaki dla tych z co mysla abstrakcyjnie. Tesknie za wami:cmok:

Ja realistka...ale może załapię się na jednego buziola? :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

@anna5826 po raz pierwszy będę mocno niemiła. Spadaj stąd. Nie ma w Tobie żadnego dobra, wiecznie narzekasz, piszesz bzdury i odzywasz się tylko po to by pomalować świat na czarno. 

Nie jesteś tu mile widziana. 

Uwielbiam Cię :)

 

Nie chciałam się wyrywać, bo rzadko na forum bywam, ale gdybym się odezwała, to podobnymi słowami.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Często autkiem jeżdżę, fakt. Teraz autobusem mknę i lapka mam w podręcznym. Zdarzyło się busikiem, to w bagażu głównym był pięknie majtasami opatulony :haha:Jak widać, dostosowuję troskę o sprzęt w zależności od warunków podróży :haha:I marudź nam dalej...my "wimy i rozumimy" :haha:

Sprawa sama się rozwiązała.

 

Idę w majtasy laptopa pakować.

Na tablecie nie mogłam się na dwóch innych forach zalogować.

Jadę do De wypocząć, a nie się denerwować ;)

Laptop więc też jedzie ;) 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Basiaim napisał:

Sprawa sama się rozwiązała.

 

Idę w majtasy laptopa pakować.

Na tablecie nie mogłam się na dwóch innych forach zalogować.

Jadę do De wypocząć, a nie się denerwować ;)

Laptop więc też jedzie ;) 

Ja wiozłam swojego lapka w walizce między ciuchami, przejechał  całą drogę i nic mu się nie stało.:oklaski:

Bez laptopa nie ruszam się z domu.:szydera:

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Basiaim napisał:

Sprawa sama się rozwiązała.

 

Idę w majtasy laptopa pakować.

Na tablecie nie mogłam się na dwóch innych forach zalogować.

Jadę do De wypocząć, a nie się denerwować ;)

Laptop więc też jedzie ;) 

Laptop jeżdzi przede wszystkim.Oglądam filmy.Tablet jest do celów mniejszych.Tel.jeszcze mam wiadomo,ale w perspektywie kupię sobie tel .z dużym wyświetlaczem i już tableta ciągać nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Teresadd napisał:

Laptop jeżdzi przede wszystkim.Oglądam filmy.Tablet jest do celów mniejszych.Tel.jeszcze mam wiadomo,ale w perspektywie kupię sobie tel .z dużym wyświetlaczem i już tableta ciągać nie będę.

Ja tablet miałam raz w ręce. Jak kupiłam wnusi na prezent. :haha:Ale telefon mam z dużym wyświetlaczem bo inaczej nie wejdę na forum. Musiałabym w lupę zainwestować. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Teresadd napisał:

Laptop jeżdzi przede wszystkim.Oglądam filmy.Tablet jest do celów mniejszych.Tel.jeszcze mam wiadomo,ale w perspektywie kupię sobie tel .z dużym wyświetlaczem i już tableta ciągać nie będę.

Żaden telefon nie ma dużego ekranu jak tablet. Największy to 5,7 cała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Żaden telefon nie ma dużego ekranu jak tablet. Największy to 5,7 cała.

Kurczę ,ten który mam ( tablet) nawet dokładnie nie wiem ile ma cali.Chyba tak koło 10.Tel.około 5.No zobaczymy pod koniec roku ,czy aby lupy potrzebować nie będę do obsługi telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja tablet miałam raz w ręce. Jak kupiłam wnusi na prezent. :haha:Ale telefon mam z dużym wyświetlaczem bo inaczej nie wejdę na forum. Musiałabym w lupę zainwestować. 

Duży...czyli jak mój...a bez pikli czytalnych i tak się nie da :szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Grzegorz B napisał:

ACHTUNG ACHTUNG. Mam zapytanie do tak zacnego grona. Prywatne, więc nie wiem czy się godzi, ale co tam, zapytam. Znacie jakieś skuteczne metody domowe na dolegliwości związane z pęcherzykiem żółciowym? No tak mi dowalił ostatnio, że myślałem że jajo zniosę. W marcu będę w PL przez tydzień, to w farmakologię się zaopatrzę. Ale może jakieś alternatywne i S K U T E C Z N E sposoby są tutaj, żebym nie musiał po niemieckich praxisasach się tułać i jakoś ten luty tu przepracować. Zasadniczo wiem co mi szkodzi. Będę unikał. Ale czasem nie sposób. Bo jak zrobiłem ostatnio sosik śmietanowo - grzybowy to przecież musiałem zjeść.... a potem cierpiałem

Mariendistel czyli ostropest plamisty.

Tu w Reformhausie maja ziarenka. Zmielic i 1 do 2 lyzeczek popijac wodą.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Masz  sylimarol  i No-spę ? O ile nie masz to wpuść mi namiary na siebie w kopertkę . Jutro Ci wyślę .Znam ten ból :-(

Przed laty mój kolega stosował : dużo przegotowanej , bardzo ciepłej wody i cytryny plastrami jadał . Podobno mu to pomagało . Ja ślinię się już na widok przekrojonej cytryny .

W ostropescie jest wlasnie sylimaryna. 

Takie tabletki mozna kupic w DM czy nawet Rossmanie

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...