Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ....

Popsułam sobie  humor a obudziłam się w wyśmienitym ...prawie ...bo tylko budzik mnie wk..zdenerwował . Owszem , raz wstawałam do doktora ....potrzebę miał ...po zejściu do siebie usnęłam szybko ...Teraz kawa , jeszcze jakieś dwa , trzy cugaski i dopiero na górę pójdę ....Wypoczęłam , wyspałam się ...no , ale wczoraj też dość szybko , bo krótko po 22-ej poszłam w bety i zasnęłam ....nie wiem nawet kiedy ...Co tam rozkminiać . Śniegu napadało , krajobraz przez to ładniejszy ....aby do soboty ta cudna biel zniknęła , bo w sobotę lubię połazić , czas mi na to pozwala... a ślizgać to już niekoniecznie lubię ....pod te strone ...tylko mogę sobie pośpiewać " że srebro i złoto ...to nic ...chodzi o to , by młodym być ...więcej nic " tralalalala...

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się nie sądzę ,ze to pomyłka....

Takich" Rybaków i patriotów" wystarczyłoby nago zamknąć w komorze gazowej Auswitz i puścić suchy lód...W minutę połowa by się zesrałą ze strachu a druga zeszłą na zawał.

Szkoda,że się @anna5826  nie zapytała   przebywających na tych obchodach żyjących jeszcze więźniów obozu ,jak im podoba się demonstracja i okrzyki "Rybaka i patriotów"Ich nikt fałszowanej historii nie musiał uczyć ,oni są żywą ,,prawdziwą historią tamtych potwornych czasów.

Dla @anna5826  3km robi bardzo ważną różnicę ,bo do @anna5826 do dziś widać nie dociera ,ze tam zginęli po prostu LUDZIE. 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MeryKy napisał:

Widać że wypisuje specjalnie. Takich ludzi w internecie multum i nie ma co się przejmować. Internet pełny tego.

Być może jest to zamierzone. Ale takie "poglądy" można na innym portalu, na innej stronie wstawiać. Zwłaszcza tam, gdzie inni mają podobne zdanie. Jednak mierzi mnie, że na kawusiowym wątku jątrzy i sieje się to, czego tu nie chcemy. Jesteśmy tu w celach rehabilitacyjno-rekreacyjnym. I jest to, w moim przekonaniu, co najmniej niesmaczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...