Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Pierwszy raz widzę takie cuda. Raz w miesiącu przychodzi paczka z agencji niemieckiej. A w niej rękawiczki jednorazowe, jednorazowe fartuchy, podkłady do łóżka i płyn dezynfekcyjny. Na razie tego nie potrzebuję ale chowam do szafy bo kiedyś się przyda. 

Miałam tak na poprzednim zleceniu...podkłady do niczego ale reszta ok...i płaci za to kasa chorych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Gdzie wszystkich wymiotło? :szok: Pod kołdry się pochowali, czy co? :szydera:

Pewnie tak :haha:....Ja jakaś padnięta dzisiaj jestem . Teraz , przed chwilą zameldowała się " zamiejscowa córka " , że jeszcze wyskoczy na miasto i punkt 13-ta będzie z powrotem , żeby zastąpić mnie na wolnym ....Spoglądam tylko na zegar i nie mogę doczekać się wolności . Doktor dzisiaj jakiś bardziej niż zwykle upierdliwy ....podaj to ...popraw tamto ....i tak w kółko . Z lekka opitol zebrał , bo mu się należało . Nie obraził się ...nawet przepraszam powiedział ...Jemu jakby tak pozwolił to by prędziutko na głowę wlazł . Jestem szkolona przez Elkę i tego się trzymam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pewnie tak :haha:....Ja jakaś padnięta dzisiaj jestem . Teraz , przed chwilą zameldowała się " zamiejscowa córka " , że jeszcze wyskoczy na miasto i punkt 13-ta będzie z powrotem , żeby zastąpić mnie na wolnym ....Spoglądam tylko na zegar i nie mogę doczekać się wolności . Doktor dzisiaj jakiś bardziej niż zwykle upierdliwy ....podaj to ...popraw tamto ....i tak w kółko . Z lekka opitol zebrał , bo mu się należało . Nie obraził się ...nawet przepraszam powiedział ...Jemu jakby tak pozwolił to by prędziutko na głowę wlazł . Jestem szkolona przez Elkę i tego się trzymam ....

Chicia drzemie dzień cały....a mnie nosi...na walizki się gapię...:haha: Co zrobić z popołudniem...podrzemać czy poleźć gdzieś? :haha: Normalnie jak nie ja....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Barbara48 napisał:

Kochani ja zmykam pod prysznic bo mam wychodne, miłego popołudnia również Wam życzę :love:.

Do wieczorka, pa :całus:

Prysznic......mhm.....prawdziwe wychodne,ha ha ha A nie tam włóczenie się po sklepach:)hi hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami :cmok: Przez chłopa w domu zapomniałam się przywitać a teraz znowu znikam bo marudzi jak przed okresem więc wezmę go na zakupy , żeby miał przynajmniej powód do marudzenia :szydera:

Miłego dzionka Wam życzę a wyprysznicowanym paniom owocnego randkowania :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nieeee......jak już, to kotka z Reisefieber...:haha:

Bo nie umiesz się szykować do wyjazdu. Pakuj się na ostatnią chwilę, porządki rób przed wyjazdem a zobaczysz jak szybko czas śmignie. Jeszcze będziesz się bała że nie zdążysz do wyjazdu. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Bo nie umiesz się szykować do wyjazdu. Pakuj się na ostatnią chwilę, porządki rób przed wyjazdem a zobaczysz jak szybko czas śmignie. Jeszcze będziesz się bała że nie zdążysz do wyjazdu. :haha:

Święte słowa :szydera:....a tak w ogóle to @Mirelka1965 niech się szybko wysypia , bo ja na godzinkę wychodzę ....Jak wrócę to ma być już na stanowisku pracy....czyt. opierdalaszki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i zaraz lecę na grilla ,,,bierzemy 8 litrów wina-hahahha słodziak myśli ,że się rzucą na jego rarytas -hahaha a mnie głowa boli po wczorajszym próbowaniu,,,ale chyba ten ból od pogody,,bo zimno jest,,ubieram się cieplutko ,,zrobiłam sos czosnkowy na jogurcie ,,pycha ,,,zazziki,,ja już czosnkiem pachnę,,gdzieś jedziemy ale gdzie? to ja nigdy nie wiem,,,ale grill będzie,,

ja spakowana też ,,na Pl,,jutro wypad po  sniadaniu ,,Wszystkim pięknego popołudnia:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Coś mi się widzi , że Blondaskowego Słodziaka to nikt ...żadna nie pozna

Pozna ,,pozna ,,już koleżanki moje w Pl czekają na nas aby poznac slodziaka,,jedno co powiedział ? że polki są ładne,,moje koleżanki też ładne,,a co on myśli,,,że polki to jakieś paszczury? no!! 

Też jestem zdania ,,że facet powinien mieć to coś,,,i  słodziak  ma to coś,,a że jeszcze ma figurę super i piękny uśmiech i opalony pięknie,,to też dodaje mu uroku,,plus dla niego,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, foczka63 napisał:

ten z piętra wyżej?Nooooo,mister Ciastek,do popatrzenia li tylko   :):)     hih ih hi

Blondaskowy Słodziak-nogi my widzieli na focie ,ale czy to aby jego?wiadomo to.....młode te nogi jakieś,ha ha ha 

 

 

Nogi ,,nogi ,,nie pomylić z moimi ,,hhaha  :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...