Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, maras1 napisał:

dla ciebie może łeee ,ale dla mnie nie ,nigdy nie łamię swojego słowa nawet jeśli powiedeziałem pochopnie lub pijany

Jak pijany,to mozesz nie pamietac hahahha........ i co? Mozna ci wszystko wmowic,ze cos tam obiecales?

Zartuje. Ty sie pewnie nie upijasz,zeby nie pamietac :-) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alina 1 napisał:

 Co mam Ci na to odpowiedzieć ? Ja ciągle nie mogę się do czytnika przekonać. No uwielbiam szelest przewracanych kartek i zapach farby drukarskiej. Pracowałam kiedyś w drukarni i może dlatego nie mogę się przekonać do elektronicznej wersji książek. Poza tym mieszkam na parterze, tylko miejsca mi mało.:d

No to ostatnie stwierdzenie jest tym najważniejszym.Warto zakupić na próbę.Zawsze można wrócić do papierowej wersji i przez to mniejszej ilości miejsca na inne "dobra".W domu zawsze czytam tradycyjne książki,czytnik mam tylko na wyjazdy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Andreaa napisał:

Czytam twoje posty  i za cholewcie nie wiem czy ty pracujesz czy nie. hahhahhahaaa..........

Niby  caly czas  w rozjazdach jestes,ale nie wiem czy   jezdzisz do pracy i odwrotnie,czy w celach urlopowych. 

 Kobieta zagadka  ! :-)))))

Żadna zagadka, teraz mam przerwę w pracy , teraz mam urlop, który mi już wychodzi uszami i oczami, bo ja nie nauczona urlopowania,,nauczona roboty ,no ale tak wyszło,  Czekam na jakiś chyba cud,,,kto albo co mnie wyrwie z tego urlopu,,z jednej strony jest cudownie, ale bez pracy ? nie po mojemu, A ,że jestem na tym forum ,też tak wyszło,byłam jestem i będę,niezależnie co jeszcze w życiu będę robiła, kto to wie:szok: ale pracę opiekunki lubię i tyle ,,miejsca wioskowe mialam, trochę spokoju dobrze też zrobiło, ale wolę gwar ,,

teraz już wszystko wiesz,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Andreaa napisał:

Jak pijany,to mozesz nie pamietac hahahha........ i co? Mozna ci wszystko wmowic,ze cos tam obiecales?

Zartuje. Ty sie pewnie nie upijasz,zeby nie pamietac :-) 

nigdy nie spijam sie aby nie pamietac,więc nie można mi nic wmówić,i proszę nie traktujcie jak mężczyzn ,które znacie  bo jestem inny:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

Bo to prawda!! Coburg różni się, ale tam miasto dba o każdego obywatela,Słodziak mi dużo naopowiadał o tym miasteczku, o życiu , o podatkach i o pomocy dla najbiedniejszych,,  sama byłam już tam kilka razy,,bogate miasto i tyle,,zorganizować taki Festiwal Samby ,,to już wyczyn, a taki festiwal jest w rok w rok,,

Szkoda, że nie jestem młodsza. Naprawdę, tak mi się tutaj podoba, że mogłabym zamieszkać na stałe. Po raz pierwszy w życiu znalazłam miejsce na które mogłabym zamienić mój kochany Poznań.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, maras1 napisał:

dla ciebie może łeee ,ale dla mnie nie ,nigdy nie łamię swojego słowa nawet jeśli powiedeziałem pochopnie lub pijany

Moja powyższa "wypowiedź" ma drugie dno ale za dużo pisania "co autorka miała na myśli".No bo ja tu gadu,gadu,kliku,kliku a to środek nocy się zrobił. Spokojnej nocy i kolorowych snów:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Żadna zagadka, teraz mam przerwę w pracy , teraz mam urlop, który mi już wychodzi uszami i oczami, bo ja nie nauczona urlopowania,,nauczona roboty ,no ale tak wyszło,  Czekam na jakiś chyba cud,,,kto albo co mnie wyrwie z tego urlopu,,z jednej strony jest cudownie, ale bez pracy ? nie po mojemu, A ,że jestem na tym forum ,też tak wyszło,byłam jestem i będę,niezależnie co jeszcze w życiu będę robiła, kto to wie:szok: ale pracę opiekunki lubię i tyle ,,miejsca wioskowe mialam, trochę spokoju dobrze też zrobiło, ale wolę gwar ,,

teraz już wszystko wiesz,,

Dzieki :-)

Nie czytalam od samego poczatku. Myslalm,ze masz taka Stelle fajna,gdzie mozna wychodzic do restauracji .

Co do tego urlopowania,to ja tez nie moge wysiedziec. 2 lata temu na Majorce bylam. Wszystko pod nos poddane,zwiedzanie ,morze,no fajnie. Powiem ci,ze drugiego tygodnia bym nie wytrzymala.

Juz bylo tego dobrobytu dla mnie za duzo. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...