Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, violka napisał:

Raczej cena za jedną sztukę , składającą się z podstawki i filiżanki O.o Gdyby to było za dwie , to pewnie dwa dni bym nad nimi myślała :haha:

Espresso Set 2-tlg. groß in verschiedenen Farben-zestaw do espresso 2 szt w różnych kolorach tak pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magdzie napisał:

Ale jakie one grzeczne :haha:nie kłócą się, zabawek nie wyrywaja, jakieś takie inne, niemieckie może dlatego, dostaną kawałek ciasta i są mega zadowoleni. 

Cwiczyli przez lata, wiec doszli do perfekcji:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lucyna.beata napisał:

chyba nie witalam sie dzisiaj i przepraszam za tak karygodne zachowanie

witam witam witam sie

ciagle jeszcze nie dojechalam na miejsce ale mysle tak sobie ze to chyba fakt urlopu szoguna i tego ze jestemy z dziewczyna we dwie...kota nie ma myszy szaleja..mamy takie rozprezenie w kwestii posilkow  sprzatania itd.....oczywiscie dzidzia nadal na pierwszym miejscu ale reszta...jak sie chce , pizamowo ganiamy do 9ej i od 17 ej znow biegamy  w portasach w gwiazdki  czyli luziczek

 

No to witaj nam:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, violka napisał:

Wystarczy , ze Anielica  obserwowała mnie przez kilka dni , nieustannie :grzmotnąć: Śniła mi się po nocach , że stoi nade mną i nadal obserwuje O.o jak jeszcze Ty pojawisz się w moich koszmarach sennych , to zapalenie opon mózgowych będzie małym pryszczem w porównaniu do psychozy w którą wpadnę :haha:

Nie życzę ci  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, hawana napisał:

Ale moze jak sie skusilas, to przyjemnie bylo;)

Jeszcze jak przyjemnie :D

Jutro będę oglądać, przymierzać i się napawać, choć tylko dwie rzeczy dziś (z naciskiem na dziś ;)) kupiłam :D.

Więcej nie będę pisać, bo Tobie dziś nawet ziemniaki się z jednym kojarzą :D

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, violka napisał:

Zgadza się :tak: niestety :(

U Niemców to typowe. Podają ceny w cały świat :d, z kierunkiem na dobro własne . Juz nie jeden raz się o tym przekonałam, dlatego zawsze dokładnie czytam co najmniej 2 razy :d , a czasami to sie jeszcze dopytuję , zeby potem przy kasie zonka nie było :d . Ale za to jak to brzmi cudownie, że to dwie rzeczy są  a nie jedna. To, że jedna bez drugiej nie istnieje jakby, to juz sprawa marginalna :d . Cwajtajlige set ;) to zawsze i wszędzie w De, jest dwuczesciowy komplet :d sztuk jeden :d . Wspomnę tutaj mój zakup lampy, kiedy to konstrukcja i abażur były zapakowane w odrębne pudełka. Pytam kobity, czy to jest cena za całość, kobita rzecze ,,JA, NATURLICH" Udaję się zatem do kasy , ze szczesciem zdobywcy w oczach i kasjerka wręcza mi kwitancje na kwotę 2 razy większą niż powinna. Pytam zatem grzecznie, o co kamman? No to ona po kierownika, ja do kierownika, że cena zawyzona i takie tam. Kierownik rację mi przyznał i dokonał zwrotu nadpłaty rencamy :d  onej kasjerki. Trzeba być czujnym jak owsik w tych niemieckich sklepach :d .

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...