Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, violka napisał:

Ty się nawet nie wygłupiaj :grzmotnąć: Ja tylko się zastanawiałam co piecze zakochany facet :love: 

Mój znajomy zakochany facet piecze ciasteczka i przyrządza pyszne sałaty oraz mięsiwa. REszta znajomych mi zakochanych facetów zaprasza swoje kobiety do dobrych restauracji :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Mhm , szczegolnie jak kuchnia po tych seksownych zmaganiach, wygląda jak po ataku atomowym :d 

W jego kuchni mi to wcale nie przeszkadza:)I musi byc troche dziko;)

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Ja tez, ja tez:oklaski:Najseksowniejsze jest to, ze gotuje dla mnie:oklaski:

Mhmmm....on Ci czarną polewkę raz za razem a Ty ni cholery kapująca nie jesteś . Męczy się biedak ...na zakup kaczej krwi nie wyrabia a ta się raduje , że taki seksowny jest strasznie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dodzisława napisał:

No cóż.........z domatorkami to ja w szranki stawać nie będę :d. Kocham dobre knajpy :d w sensie kolacji :d 

Sniadanie do łózka mile widziane, ale tylko śniadanie :d 

Ja bym sie wcale nie obraziła gdyby gotował coś dla mnie w swojej pięciogwiazdkowej  restauracji :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dodzisława napisał:

No cóż.........z domatorkami to ja w szranki stawać nie będę :d. Kocham dobre knajpy :d w sensie kolacji :d 

Sniadanie do łózka mile widziane, ale tylko śniadanie :d 

A ja tylko chcę kawę,,,kawę i to mam ,,,i to chcę,,u nas jest to tak, kto pierwszy wstanie to robi kawusię i przynosi w bety,,ale sniadania nie miałam i nie chcę,,,ja muszę zapalić fajkę ,,a nie się obżerać,,,jestem z innego kontynentu,,,obżeram się jak wstanę na nogi i wszystko obrobię,,siebie całą ,,makijaż i inne toalety,,

ja też kocham knajpy ,,uwielbiam dobre knajpy,restauracje,,,,ubrać się pięknie i defiladowac,,,czemu na mnie tak ludzie patrzą?  czemu jestem inna? jestem jak wszyscy ale jednak nie!!!czemu dzieciom sie tak podobam,,,bo się dzieciom podobam,,to wiem!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Blondi napisał:

A ja tylko chcę kawę,,,kawę i to mam ,,,i to chcę,,u nas jest to tak, kto pierwszy wstanie to robi kawusię i przynosi w bety,,ale sniadania nie miałam i nie chcę,,,ja muszę zapalić fajkę ,,a nie się obżerać,,,jestem z innego kontynentu,,,obżeram się jak wstanę na nogi i wszystko obrobię,,siebie całą ,,makijaż i inne toalety,,

ja też kocham knajpy ,,uwielbiam dobre knajpy,restauracje,,,,ubrać się pięknie i defiladowac,,,czemu na mnie tak ludzie patrzą?  czemu jestem inna? jestem jak wszyscy ale jednak nie!!!czemu dzieciom sie tak podobam,,,bo się dzieciom podobam,,to wiem!!! 

Blondi moja droga ,ja tu właśnie doczytałąm,że Ty ode mnie rzut beretem ,jesli jestes w FnM oczywiście?Dlaczego bedąc tak blisko jeszcze się nie spotkałysmy to ja nie wiem....Co pani na to pani Blondi?Spotkanko?:)Oczekuję propozycji:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Blondi napisał:

A ja tylko chcę kawę,,,kawę i to mam ,,,i to chcę,,u nas jest to tak, kto pierwszy wstanie to robi kawusię i przynosi w bety,,ale sniadania nie miałam i nie chcę,,,ja muszę zapalić fajkę ,,a nie się obżerać,,,jestem z innego kontynentu,,,obżeram się jak wstanę na nogi i wszystko obrobię,,siebie całą ,,makijaż i inne toalety,,

ja też kocham knajpy ,,uwielbiam dobre knajpy,restauracje,,,,ubrać się pięknie i defiladowac,,,czemu na mnie tak ludzie patrzą?  czemu jestem inna? jestem jak wszyscy ale jednak nie!!!czemu dzieciom sie tak podobam,,,bo się dzieciom podobam,,to wiem!!! 

Bardzo niezdrowo jest palic na czczo . Bardzo niezdrowo. Obżerać się też jest niezdrowo :d Kawa, jajeczko na miękko, tościk , sok ze świeżych pomarańczy, to jest to co tygryski lubia najbardziej. Na kontynecie na ktorym ja zyję :d 

Edytowane przez Dodzisława
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Blondi moja droga ,ja tu właśnie doczytałąm,że Ty ode mnie rzut beretem ,jesli jestes w FnM oczywiście?Dlaczego bedąc tak blisko jeszcze się nie spotkałysmy to ja nie wiem....Co pani na to pani Blondi?Spotkanko?:)Oczekuję propozycji:)

Hallo ,,moja @foczka63 jak blisko, co czytasz ,,jestem na Bajerach ,,,Frankenwald,,,no to czytam wszędzie ,,,,,spotkam się zawsze ,,ja kocham ludzi,,jazda szybko bo mam tylko jeden dzien ,,,bo nach Polen fahren,,do moich wnuczek,,,a co to za skrót? FnM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Bardzo niezdrowo jest palic na czczo . Bardzo niezdrowo. Obżerać się też jest niezdrowo :d Kawa, jajeczko na miękko, tościk , sok ze świeżych pomarańczy, to jest to co tygryski lubia najbardziej. Na kontynecie na ktorym ja zyję :d 

Nie na czczo,,,woda z cytryną leci,,,moja kochana lekarko,,,a potem caffe ,,jajeczko na miękko zawsze  codziennie,,zgadza się ,,ale kawę wypije i wtedy fajeczka i tak ma być i będzie ,,,nie zmienie tego ,,trudno,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Nie na czczo,,,woda z cytryną leci,,,moja kochana lekarko,,,a potem caffe ,,jajeczko na miękko zawsze  codziennie,,zgadza się ,,ale kawę wypije i wtedy fajeczka i tak ma być i będzie ,,,nie zmienie tego ,,trudno,,,

Prawidłowo :d Kawa bez fajeczki, to jak panna młoda bez narzeczonego :d Musowo jedno i drugie :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...