Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Joy napisał:

Mój obiekt na projekcie jak to @Baśka powtarzająca się wczoraj ładnie określiła został już położony :) Mogę i ja już przytulić jaśka:d 

Dobrej wyspanej nocy Wam :) 

Mój obiekt na projekcie idzie spać o 18-stej.

Ja też muszę ? :haha:

Jednak po namyśle stwierdzam że Jaśka albo innego faceta chętnie przytulę. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, violka napisał:

Nie marudz :haha: U mnie też pada . W robocie  nie pobiegam , bo jestem w 3 pokojowym mieszkanku i nawet schodów nie ma . Mój jedyny ruch , to ucieczka w tej ciasnocie przed babcią :haha: a wygląda to tak , że ona za mną do kuchni , to ja do łazienki , ona stoi pod łazienką do ja idę do siebie , włazi za mną do pokoju , to ja znowu do łazienki :szydera: 

@violkaa kilometry leca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawać ludziska!!! 

Dzień dobry wszystkim. Wczoraj pokleilam się plastrami typu kinos coś tam, zagrzalam sobie wody gorącej do gumy i spałam jak niemowlę, ból przeszedł, One chyba mają coś w sobie, że nie raz już mi pomogły, albo świadomość pracuje, że jak je masz, to pomagają, sama nie wiem, najważniejsze że bólu nie czuję. 

Miłego dnia życzę, choć u mnie nie pada, a leje :(

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :d O jakiej wiośnie się tu mówi ... u mnie zasypało wszystko na biało i zasypuje dalej... Jeno szuranie sprzętu odśnieżającego słuchać z okolicy :szydera:

Miłego dzionka ludziska i :cmok:

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Obudziłem się bez żadnych konsekwencji czasu życia. Nic nie łamie, mędzi i strzyka! Czyżby to się nazywało rajem.:szydera:
Byt ziemski uświadomił mi zapach kawy. No! Takiej, to i w raju brak. Zmysły pracują. :hura:
Tygodnia bezproblemowego dla wszystkich. :cmok:

 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Nie zaspałam , nie śpię już od dobrej godziny , tylko siedziałam sobie w jadalni i kawkę spijałam . U mnie na dolinach , po wyjściu z łazienki , kiedy dotknęłam kontaktu u siebie w pokoju to coś zrobiło se głośne " fuuuuuuhhhhh " i nastała ciemność ....strasznie nastrojowo , romantycznie było ...Nie było wyjścia jak po omacku przyodziać się , telefon w łapkę i na górę ...na kawę .

Odczekałam aż Elka od siebie z najwyższego piętra zejdzie ...zeszłyśmy do piwnic , pokazała mi , gdzie prądy mają swoją skrytkę i prąd już do mnie popłynął ...jest . Żaróweczki z górnego oświetlenia wykręciła , żeby wiedzieć jakie ma kupić . Teraz siedzę sobie przy lampkach nocnych ...i nawet jest miło ...musi fajny tydzień będzie :szydera:

Miłego dnia i tygodnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...