Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry dziewczynki i chłopczyki:oklaski: ja bylam w Benicarlo na dużej imprezie z żarciem, pięknie przygotowali, nie bylam glodna ale jak zobaczylam te krewetki to od razu język do doopy poleciał, od razu głód mnie zaatakował, więc poszły talerzyki w ruch,, oj smaczne było to co sobie wybrałam, wstawiłam fotki do galerii zdjęc, ludzików tak dużo,że dopchac się nie można było do tych wspaniałości, ludzie kupowali i pakowali do pudełek plastikowych zabrać do domu:szydera: potem lecieli z talerzykiem kupic następne specjały,,super wszystko przygotowali,,organizacja na medal, pogoda też piękna,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, awe59 napisał:

U mnie znowu pada....I jak tu ruszyć się z tego domu ? No nie ma jak....:d muszę iść po babkę, która jest w odwiedzinach u koleżanki....trzy domy dalej i to cały mój spacer....chyba na więziennym spacerniaku maja wiecej ruchu...:d

Nie marudz :haha: U mnie też pada . W robocie  nie pobiegam , bo jestem w 3 pokojowym mieszkanku i nawet schodów nie ma . Mój jedyny ruch , to ucieczka w tej ciasnocie przed babcią :haha: a wygląda to tak , że ona za mną do kuchni , to ja do łazienki , ona stoi pod łazienką do ja idę do siebie , włazi za mną do pokoju , to ja znowu do łazienki :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Nie marudz :haha: U mnie też pada . W robocie  nie pobiegam , bo jestem w 3 pokojowym mieszkanku i nawet schodów nie ma . Mój jedyny ruch , to ucieczka w tej ciasnocie przed babcią :haha: a wygląda to tak , że ona za mną do kuchni , to ja do łazienki , ona stoi pod łazienką do ja idę do siebie , włazi za mną do pokoju , to ja znowu do łazienki :szydera: 

Ło matko....zajoba mozna dostac :szydera: 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Nie marudz :haha: U mnie też pada . W robocie  nie pobiegam , bo jestem w 3 pokojowym mieszkanku i nawet schodów nie ma . Mój jedyny ruch , to ucieczka w tej ciasnocie przed babcią :haha: a wygląda to tak , że ona za mną do kuchni , to ja do łazienki , ona stoi pod łazienką do ja idę do siebie , włazi za mną do pokoju , to ja znowu do łazienki :szydera: 

:szok: ale się umęczycie tymi ucieczkami,zakołowac się można, że babcinka nie może się czymś zając sama,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezuchy u mnie trwaja. 

Przyjechal syn z zona. Wiedzialam ,ze zona pochodzi z Italii,bo mi pdp-na wczesniej powiedziala.

Przywitala sie,postawila ciasto ,usiadlysmy, a ona mowi,ze w Pl 2 metry sniegu,ze bardzo zimno.

Odpowiedzialam,ze pewnie o gorach polskich slyszala,bo  ogolnie nie jest tak zle.

A ona dalej spytala,czy  w Polsce jest tyle biednych ludzi?

Dokladnie jest tyle biednych co i  w Italii ________ odpowiedzialam.!

Chyba ja zamurowalo,bo juz nie rozmawiala ze mna ,tylko opowiadala jakies pierdoly dotyczace jej zycia.

Myslala,ze zablysnie ,ale nie ze mna te numery ......... ;););)

 

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

I to jakiego zajoba, kręcka jeszcze, kołomyja w głowie, nie jest lekko,,ja współczuję dla @violka taki dzień umęczy równo,nic innego jak tylko myk na :659_smoking: 5 min, spokoju,,,

Podczas jednej fajki , 5 razy odpowiadam , że zaraz przyjdę :szydera:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

@Andreaa :tak: ,, Pl to bogaty kraj, a opiekunki to bogaczki,,:haha:

Ona juz Niemka  przeciez jest. Tak reaguja ludzie,przybyli kiedys tam do De,ktorzy tu zakotwiczyli i na innych obcokrajowcow z gory patrza, tak jakby ci ludzie lepsi byli,bo juz ,,zniemczeni".

Smiechu warte. 

Pewnie minusa zlapalam,ale mnie to lotto. Dla niej nie pracuje  ,wiec moze mnie  .......(wiecie co mi moze!) :-)

Ale jej wyraz twarzy na moja odpowiedz______1000000000000000000ojraskow warty:)

Edytowane przez Andreaa
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Noooo O.o

Testuję swoją wytrzymałość :haha: ale profilaktycznie na żadne zakupy  nie wybieram się w tym stanie , coby nie okazało się , że więcej wydałam niż zarobiłam :szydera:

Masz rację ...wstrzymaj się z bólami . Wczoraj wyszłam na zakupy , więc wiem o czym mówisz :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@violka już wiem,czemu jesteś tak pilnowana,,bo jesteś za ładna,,babcia nie chce Ciebie z oczu stracić,,oszpecić się musisz,,żartowałam,,,ale jak niemiecki sobie podszkolisz,,:tak2:

Szkole ten niemiecki jak diabli O.o co chwilkę odpowiadam ..... Ich komme gleich :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, violka napisał:

Nie marudz :haha: U mnie też pada . W robocie  nie pobiegam , bo jestem w 3 pokojowym mieszkanku i nawet schodów nie ma . Mój jedyny ruch , to ucieczka w tej ciasnocie przed babcią :haha: a wygląda to tak , że ona za mną do kuchni , to ja do łazienki , ona stoi pod łazienką do ja idę do siebie , włazi za mną do pokoju , to ja znowu do łazienki :szydera: 

To ty Violka prywatnego cienia posiadasz  :-) 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Ale moja introwertyczna część , dostaje jobla od tego cienia O.o Jedyny cień jaki potrafię strawić cały dzień obok siebie , to ten na czterech łapach :love:

Ile ty tam jeszcze ,, musisz" siedziec??? 

Edytowane przez Andreaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Co kupiłaś ? Gadaj mi tu , jak na spowiedzi :d

No co  ...Jakieś spodnie dla dziewczyn ( 10  i 11 lat ) ...i tylko same potrzebosie w Dm-ie ...kremy i jakieś żele , balsamy ...i kuźwa prawie 80 poszło . A tych wychodnych sobót jeszcze kilka będzie .....Mam alergię na ciuchy dla siebie , na ich kupowanie . Wystarczył remont ...wypakowywanie z szaf ...i pakowanie do nich . Nawet nie chce mi się patrzeć na wyprzedaże :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No co  ...Jakieś spodnie dla dziewczyn ( 10  i 11 lat ) ...i tylko same potrzebosie w Dm-ie ...kremy i jakieś żele , balsamy ...i kuźwa prawie 80 poszło . A tych wychodnych sobót jeszcze kilka będzie .....Mam alergię na ciuchy dla siebie , na ich kupowanie . Wystarczył remont ...wypakowywanie z szaf ...i pakowanie do nich . Nawet nie chce mi się patrzeć na wyprzedaże :szydera:

A ja właśnie przeglądam prospekty z Aldika i już robię przyczajkę na żaróweczki :haha: Tylko nie rozumiem jeszcze dlaczego one są tak drogie . Musze sobie wygooglowac co to za cudo .https://www.aldi-sued.de/de/angebote/angebote-ab-mo-281/detailseite-kw05-mo28012019/ps/p/smart-light-tint-erweiterung-white-color-28012019/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...