Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, maras1 napisał:

jak jest tak żle to rzucaj tą robotę pracy jestr pip,jedz na inna stellę

Bylam tylko na pelny bity m-ac ...juz jest stala opiekunka i dzis zrobila awanture ...rozplakala sie bo chleba nie kupiono .... Uciekla do swojego pokoju .... A tak mialo byc dobrze ...ba nawet tuz przed jej przyjazdem mieso kupiono i po kryjomu dzielono ...  Usmiechalam sie glupowato ...bo rach pancia na Karocy zwinela ...bym nie zobaczyla ile to kosztowalo ...;;;)))  Pusty smiech mnie dzis ogarnal...Ja juz w domku ... zaraz spoznione ciasto bede piekla SWIATECZNE i ZAPRASZAM ... starczy dla WSZYSTKICH i kawa bedzie jaka bedziecie chcieli ;;;))))   Smiac sie czy plakac z tej SYTUACJI !!!  ??? Minimum socjalne 8,20 z ktorego nie musimy sie rozliczac !!!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,ze sie po nocach szwedam po forum ale nie wiem gdzie mam to pytanie zadac wiec stwierdzilam,ze jak jutro wstaniecie to moze ktora z was cos wymysli i napisze pijac kawusie.:kawa:

Ostatnio jak robilam pazurki siedziala obok dosc dostojna matrona ,ktora nie mogla sie nachwalic na temat pracy jako opiekunka w domu seniora.....byly wg. niej same zalety....

moje pytanie: czy ktos cos wie jak to wyglada w praktyce rzeczywiscie???  :nie_widzę::nie_słyszę::nie_mówię:

juz tez ide spac bo nie wypada jako nowej tak sie panoszyc po nocach....

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, anna5826 napisał:

Bylam tylko na pelny bity m-ac ...juz jest stala opiekunka i dzis zrobila awanture ...rozplakala sie bo chleba nie kupiono .... Uciekla do swojego pokoju .... A tak mialo byc dobrze ...ba nawet tuz przed jej przyjazdem mieso kupiono i po kryjomu dzielono ...  Usmiechalam sie glupowato ...bo rach pancia na Karocy zwinela ...bym nie zobaczyla ile to kosztowalo ...;;;)))  Pusty smiech mnie dzis ogarnal...Ja juz w domku ... zaraz spoznione ciasto bede piekla SWIATECZNE i ZAPRASZAM ... starczy dla WSZYSTKICH i kawa bedzie jaka bedziecie chcieli ;;;))))   Smiac sie czy plakac z tej SYTUACJI !!!  ??? Minimum socjalne 8,20 z ktorego nie musimy sie rozliczac !!!!

głowa do góry nie dać się szwabom jesteś z polski  nie z wietnamu mie daj sie  ,bo kurw,,,a przyjade i zrobię porządem

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, anna5826 napisał:

Bylam tylko na pelny bity m-ac ...juz jest stala opiekunka i dzis zrobila awanture ...rozplakala sie bo chleba nie kupiono .... Uciekla do swojego pokoju .... A tak mialo byc dobrze ...ba nawet tuz przed jej przyjazdem mieso kupiono i po kryjomu dzielono ...  Usmiechalam sie glupowato ...bo rach pancia na Karocy zwinela ...bym nie zobaczyla ile to kosztowalo ...;;;)))  Pusty smiech mnie dzis ogarnal...Ja juz w domku ... zaraz spoznione ciasto bede piekla SWIATECZNE i ZAPRASZAM ... starczy dla WSZYSTKICH i kawa bedzie jaka bedziecie chcieli ;;;))))   Smiac sie czy plakac z tej SYTUACJI !!!  ??? Minimum socjalne 8,20 z ktorego nie musimy sie rozliczac !!!!

głowa do góry nie dać się szwabom jesteś z polski  nie z wietnamu mie daj sie  ,bo kurw,,,a przyjade i zrobię porządem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, anna5826 napisał:

Bylam tylko na pelny bity m-ac ...juz jest stala opiekunka i dzis zrobila awanture ...rozplakala sie bo chleba nie kupiono .... Uciekla do swojego pokoju .... A tak mialo byc dobrze ...ba nawet tuz przed jej przyjazdem mieso kupiono i po kryjomu dzielono ...  Usmiechalam sie glupowato ...bo rach pancia na Karocy zwinela ...bym nie zobaczyla ile to kosztowalo ...;;;)))  Pusty smiech mnie dzis ogarnal...Ja juz w domku ... zaraz spoznione ciasto bede piekla SWIATECZNE i ZAPRASZAM ... starczy dla WSZYSTKICH i kawa bedzie jaka bedziecie chcieli ;;;))))   Smiac sie czy plakac z tej SYTUACJI !!!  ??? Minimum socjalne 8,20 z ktorego nie musimy sie rozliczac !!!!

nie można pokazać ,że cię rusza co onii robią ,tym masz swooje wymaganiai i muszą się dostosować

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maras1 napisał:

głowa do góry nie dać się szwabom jesteś z polski  nie z wietnamu mie daj sie  ,bo kurw,,,a przyjade i zrobię porządem

Maras ja juz w POLSCE ..dotarlam do domku ... Zadnej lezki mojej tam nie zobaczyli .... Dokupowalam za swoje i nawet schabowy na moim talerzu na kolacje ...prawie na caly talerz ;;;)))  . Ksiazke to NIE ale biuletyn pokaznych rozmiarow mogla bym napisac z mojego miesiecznego tam pobytu ... Wspanialy Swiateczny Obiad = 2 kromki chleba z bialym serkiem + herbata ...mozna i tak ale wyjsc na pauze tam tez nie bylo ... Zawroty glowy ,,,szybkie schudniecie - musialam zawalczyc o pauze i wyjsc na zakupy .... Kolejne doswiadczenie ...kolejny dom zaliczony ...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Beatenka napisał:

Przepraszam,ze sie po nocach szwedam po forum ale nie wiem gdzie mam to pytanie zadac wiec stwierdzilam,ze jak jutro wstaniecie to moze ktora z was cos wymysli i napisze pijac kawusie.:kawa:

Ostatnio jak robilam pazurki siedziala obok dosc dostojna matrona ,ktora nie mogla sie nachwalic na temat pracy jako opiekunka w domu seniora.....byly wg. niej same zalety....

moje pytanie: czy ktos cos wie jak to wyglada w praktyce rzeczywiscie???  :nie_widzę::nie_słyszę::nie_mówię:

juz tez ide spac bo nie wypada jako nowej tak sie panoszyc po nocach....

Znajoma pracowala nie u niemcow ...mowila ze bylo w miare w prywatnym Domu ...trzeba bylo sie spieszyc by sie odrobic ale na wolnym na miescie normalnie bywala ... Druga pracuje w Panstwowym na godz na stawce miesiecznej ...Zrobi swoje godz ...dyzur i do domu ...ma tez nocki tak cos jak w POLSKIM Szpitalu ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maras1 napisał:

walić to aniu,ważne ,że jesteś w domu i że schudłaś -bo wszystkie kobiety to lubią-:dnie dawac się i iśc do przodu,powodzenia:d

Wlasnie niewielkie boczki mi sie pojawily jesienia ..ktorych nie moglam sie pozbyc a tu tydzien wystarczyl i musze to utrzymac ... pilnowac sie teraz w domu ... :oklaski:gimnastyka wskazana ..i zadnego stresu tam nie bylo...bo traktowalam to wrecz jako zabawe ....coz za wymyslny dzis obiad bedzie ...jakie plany ???? .... bo bywaly pewne rytualy ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

@foczka63nie wszyscy śpią . Niektórzy to już nawet fusy kawy wyssali :haha:...Coś nie mogłam spać dzisiejszej nocy . Budziłam się , kręciłam , kilka krzyżówek rozwiązałam . Nic to ...jak będę padnięta to na wolnej półdniówce odeśpię ...albo ...podczas seryjnych mszy .

Miłej , spokojnej niedzieli :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...