Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie miaucz . Nie jesteś jedyna w takiej sytuacji . Wiem , że Ci smutno , ale wyluzuj . Miłość to chwilowe motyle , przyjaźń ważniejsza . Fajnie posiedzieć obok siebie i nawet pomilczeć , ale nie zawsze tak jest i z tym trzeba się pogodzić  :tak2:....

Prawie bym się zgodziła , ale jednak miłość ma tą wyższość , że te durne motyle , tak bardzo szumią w głowie , że człowiek nie potrafi usłyszeć własnych myśli i  ciągle jest na haju :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Malina 1 napisał:

A mogła mu tarę załatwić,ja bym tak mogła jedynie pomóc,ja jestem jednak zła kobieta,ale jak ktoś sobie robi kuku na własne życzenie to sentymentów bym nie miała,Dusza człowiek? ja bym to inaczej określiła

d**a nie dusza ? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

Prawie bym się zgodziła , ale jednak miłość ma tą wyższość , że te durne motyle , tak bardzo szumią w głowie , że człowiek nie potrafi usłyszeć własnych myśli i  ciągle jest na haju :haha:

No i sosna :szydera:...Ale co zrobisz jak nikt się nie trafia ? Ty wiesz , że dzisiaj na mieście jeden taki oglądał się ? ...Tak się oglądał za mną , że jak zawadził kółkami od rollatora o krawężnik to mało co a salto potrójne by wywinął . No ...tacy jeszcze się za mną oglądają . Dla nich jeszcze jako tako atrakcyjna jestem :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie przyjmował wędki , tylko gotową rybę ....można i tak . Janeczko ...szczerze piszesz ( aż za szczerze ...chyba ), więc jeszcze tylko powiedz jedno , dlaczego robiłaś z siebie Matkę Teresę ? Skąd wiesz , że gdybyś go nie utrzymywała nie podjąłby się pracy ? Nie osądzam Cię ...niech mnie ręka boska broni , żebym to robiła , ale wydaje mi się , że trochę sama go zepsułaś , bo jakby nie miał co do gęby włożyć to może w końcu wziąłby się za jakąś robotę . Nie bierz sobie do serca tych ,moich wypocin , bo było , minęło i szluss ...tylko tak sobie rozmyślam .

Nie miał co do gęby włożyć i poszedł do opieki społecznej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MeryKy napisał:

Ja po czterech miesiącach zajarzyłam że blisko mnie podjeżdża Golly's w każdy piątek.

Nakupiłam kiełbachy i czuję się jak za czasów dzieciństwa. Śląskie receptury mają. Wszystko świeżutkie i pyszne.

A do tego mają inne rzeczy sery, ogórki gazety. I można tu spotkać Polaków i sprzedawca też  po polsku nadaje..

Zaraz na duszy lepiej :hura:

Meryjko jak napisalas o tym obwoznym sklepie z wedlinami zaraz sprawdziłam w necie. 

Okazało sie ze u mnie w 5 punktach stoja o roznych godzinach.

Najblizszy 1.5 km ode mnie, zaraz w piatek tam startuję, dziekuje :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Rozumiem Ciebie ...masz wielkie serce . Kończmy Janeczko ten temat , bo nie miejsce tutaj . Fajnie , że z nami jesteś :cmok:

Też się cieszę. dla to przeszłość, czyli zamknięta karta mojego życia. Przeszła do historii. Teraz się cieszę życiem, trochę skomplikowanym, ale jednak.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

Mówisz tak, bo nigdy nie byłaś w takiej sytuacji, Nie życzę Ci tego,ale jeśli kiedyś byś była, to zmieniłabyś zdanie. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Ja nie zmieniam poglądów z zachodem słońca,mam takie przykłady u sąsiadów,on leży i pilotuje,a ona w Anglii na zmywaku przyjedzie pozapłaca długi odda,lodówkę zapełni a on potem chodzi sprzedaje,mięso,kurczaki,i nad takim kimś trzeba się litować i jaka to sytuacja? utrzymywanie nieudacznika .Pewnie że nie byłam w takiej sytuacji i całe szczęście,ale ja nieroba bym nie utrzymywała

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Malina 1 napisał:

Ja nie zmieniam poglądów z zachodem słońca,mam takie przykłady u sąsiadów,on leży i pilotuje,a ona w Anglii na zmywaku przyjedzie pozapłaca długi odda,lodówkę zapełni a on potem chodzi sprzedaje,mięso,kurczaki,i nad takim kimś trzeba się litować i jaka to sytuacja? utrzymywanie nieudacznika .Pewnie że nie byłam w takiej sytuacji i całe szczęście,ale ja nieroba bym nie utrzymywała

Ja do tego doszłam trochę za późno, ale lepiej późno niż wcale.:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dziadeczek to taki fajny jest. On tu wszystko robi,ale nie wchodzimy sobie  w droge.

Dzisiaj chcialam do Rewe sie przejsc. Powiedzial,ze mnie podwiezie i pokaze krotka droge. 

No to pojechalam. Zaparkowal  na parkingu  przed wejsciem do sklepu i poszedl sobie do banku.

Zrobilam zakupy  w Rewe,wychodze a tu ani samochodu,ani dziadeczka nie ma.

kurcze...... myslalam,ze sie dogadalismy bez slow,ze spotkamy sie kolo auta. 

Czekam ,a tu nikogo. Dobra....! Spielam sie,zeby z buta do domu isc. Balam sie tylko ,ze zabladze.

Wyszlam na prosta a tu dziadeczek wychodzi z piekarni z buleczkami i ciastem i mowi,ze auto przeparkowal.

Ulzylo mi ;)))

Teraz znowu z zakupow wrocil. Kiedy my to zjemy wszystko to nie wiem.

ps.

Dzis byla inna sasiadka mnie ogladac ;););)

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Barbara48 napisał:

Meryjko jak napisalas o tym obwoznym sklepie z wedlinami zaraz sprawdziłam w necie. 

Okazało sie ze u mnie w 5 punktach stoja o roznych godzinach.

Najblizszy 1.5 km ode mnie, zaraz w piatek tam startuję, dziekuje :cmok:

A prącie bardzo :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Miłości mi potrzeba, żeby mnie ktoś przytulił od czasu do czasu.:d

Janeczka zapitalaj na portal randkowy ,,nie musisz się z nikim wiązac, ale zostaniesz doceniona chodz przyjemnymi komplementami, poczujesz się piękna ,,,przytulona na odległosc ale i to może pomóc ,,no ja sama też nigdy nie będę,nie nadaję się do samotności , samotnośc mnie dobija,, wiesz ,że najlepszym lekarstwem na faceta jest drugi facet ,,,

Wiesz co? czytając Ciebie ,ja Ciebie rozumię, mimo rozwodu pozostaje w nas jakies uczucie, chcemy aby ta druga osoba tez żyła normalnie itd, ale tak nieraz nie jest, nie można przekreślić od razu tak sobie 30 lat czy 35 lat wspólnego życia, jakaś cząstka dawnej miłości  w nas pozostaje,,najgorsza jest ta nasza dobroć,,moja już się skończyła, 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No i sosna :szydera:...Ale co zrobisz jak nikt się nie trafia ? Ty wiesz , że dzisiaj na mieście jeden taki oglądał się ? ...Tak się oglądał za mną , że jak zawadził kółkami od rollatora o krawężnik to mało co a salto potrójne by wywinął . No ...tacy jeszcze się za mną oglądają . Dla nich jeszcze jako tako atrakcyjna jestem :szydera:

Ale Ty durnowata jesteś :szydera: Uważaj coby Cię te motyle nie dopadły szybciej niż myślisz :haha: Takie sceptyczne anielice , najszybciej wpadają w sidła amora :d Ten z loratorkiem pewnie był jeszcze " młodziakiem " na fleku , któremu przydarzyło się kuku . Następnym razem dobrze się przypatrz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...