Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

Ja nic złego nie robię. Ona jest głucha jak pień, więc nawet nie słyszy jak się śmiejemy.:grzmotnąć:

To nie chodzi o to czy Ty coś złego robisz, ale o to co ona myśli, że robisz xd a one mają swój dziwny (niemiecki) rozum  i się nim kierują xd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Zgadza się, ale to już ostatni kurs z nimi i spadam z tej firmy, niech szukają innych naiwnych:cześć:

Dziękuję za troskę, ale dzisiaj o wiele lepiej się czuję i już mam zupełnie inne myśli. Odzyskałam chęć ż:oklaski:ycia, dzięki Wam moi kochani.

No:)I tak ma zostać,a za "starą doopę" to zdążę Ci jeszcze uszu natrzeć bo ja ten sam rocznik,ha ha ha 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

No:)I tak ma zostać,a za "starą doopę" to zdążę Ci jeszcze uszu natrzeć bo ja ten sam rocznik,ha ha ha 

Ja nie miałam nic złego namyśli. To moja kochana córeczka powiedziała, że w tym wieku to się jest już starym.

Miło mi powitać mój rocznik. Ja jestem z końcówki grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Zadałaś ciekawe pytanie. Sama chciałabym wiedzieć co by powiedziała.

Lektorka być może nigdy w D nie była,a na pewno nie jako opiekunka,he he .Wiedzę ma nt obyczajów tzw,sufitową:)

Tu jest ekspres i pije jak PDP z niego,w domu rozpuszczalną.PDP je miód i dźem z czarna bułką ,ja od jakiegoś czasu płatki jaglane i orkiszowe z jogurtem.Szyneczki i niesłodkie inności na kolację.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogole dzien dobry z mroznej PL,dzis -9C

Wlasnie udalo mi sie uruchomic swiezo nabyty aparat do mierzenia cisnienia,

Juz myslalam,ze pizgne rekawem tegoz, bo jak sie wzial nadal, jak scisnal,aj aj

.Wczoraj u lekarki mialam 170/96/

Dzis mam 156/90.

Kompletnie sie na tym nie znam,ale zapisuje.

Wzielam pierwsz tabletke zapisana, i bylo mi niedobrze,

Wczoraj wieczorem odwiedzila mnie mlodsza wnusia, dostalam bizuterie z filcu,laureke na dzien babci.

Natomiast prezenty ,,od Mikolaja, wow!

Zestaw Agent Provocateur,,(wow)wielki sloj kremu Dermika, ksiazka noblistyKazuo Ishiguro,,Nokturny,,

T shirt z flamingirm, i sweter,

Swieca zapachowa, cudna, i pierniczki,

Bogaty i koffany Mikolaj, nie zapomnial o tesciowej na wygnaniu.:serce:

Jak ,dostawac prezenty ,ale lubie tez obdarowywac,

Pewnie dlatego musze kupowac bilet z opcja ,,bagaz,, 20 kg ,plus podreczny 10 kg:love:

Moje oczy podobno wygladaja rewelacyjnie,

Lekarka rodzinna stwierdzila,

Sama tez juz wziela namiary,

Choc uwazam,ze jest piekna kobieta(52 lata, a wyglada na 40)i nic jej nie wisi

.Natomiast zaczely odklejac sie plasterki!!!!!Dobrze ,ze kupilam odpowiednie, ktore klei sie na szwy,

Boje sie jak cholera, ze odpadne i puszcza mi szwy, bo lekarz nie wiazal supelkow na koncach nici,aby nie bylo blizn.

wlosy mam brudne,ale jak umyc?

Chyba poprosze fryzjerke o umycie, bo sama zrobie sobie kuku.

Musze drapiac sie,zaczekac do srody,

Dzis siostra zabiera mnie do siebie,bedziemy smiac sie(choc to mam utrudnione)wyglupiac, i ogladac komedie.

winko jest wskazane, .

Wczoraj karmilam wrony za oknem,

Uwielbiam je!

Chodza kolyszac sie na boki, pary dziela sie jedzonkiem.

Przylecialo mnostwo gadatliwych kawek,

Te sa smiale, bezczelne.

Wlasnie ugotowalam gar kaszy, okrasilam tluszczem i jak wystygnie -ptactwo  dostanie papu.

Wszystkim pracujacym bezstresowej soboty,

A tu link do cudnego filmiku o misiu,ktory obudzil sie,

,,Grzesiu, czemu ty nie spisz,, :)))

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NNNdanuta napisał:

To nie chodzi o to czy Ty coś złego robisz, ale o to co ona myśli, że robisz xd a one mają swój dziwny (niemiecki) rozum  i się nim kierują xd

One mają coś z głową, a moja to faktycznie jest chora psychicznie. Cały dzień narzeka na kopfschmercen i bauchschmercen, a ś:dmiga jak młoda kozica.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Ja nic złego nie robię. Ona jest głucha jak pień, więc nawet nie słyszy jak się śmiejemy.:grzmotnąć:

Ale na baczności trza się mieć.Na pierwszymwyjeździe miałm PDP z Alzheimerem,wściekle o męża zazdrosną.Na dzień dobry mnie uprzedził ,że jak  wchodze do niej, to mam mieć pod szyję bluzę zapiętą bo jak widzi dekolt to drapie....

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Jeżeli jest tu ktoś , kto posiada nadmiar cierpliwości , to bardzo prosiłabym o podzielenie się , choć odrobinką , bo moja już się wyczerpała , a to dopiero początek zlecenia O.o

Trzymajcie się dzielnie , jako i ja czynię . Miłego dzionka 

Trzymaj się kobieto, tutaj wszyscy Ci pomogą, mnie pomogli bardzo, a jestem tu zaledwie od wczoraj i jeszcze nie za bardzo potrafię się posługiwać forum i robię błędy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

A ja lubię niemieckie śniadanka i quarkiem i dżemem albo miodkiem. I do tego bułeczki bo z chlebkiem to już nie smakuje. I koniecznie je kawa, najlepiej z ekspresu. 

Ja nie mam nic przeciwko marmoladzie na śniadanie, ale inne rzeczy mnie denerwują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

Trzymaj się kobieto, tutaj wszyscy Ci pomogą, mnie pomogli bardzo, a jestem tu zaledwie od wczoraj i jeszcze nie za bardzo potrafię się posługiwać forum i robię błędy.

Dzięki Dobra Kobieto :cmok: Pewnie , że się trzymamy , bo jak nie my , to kto :d 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Ale na baczności trza się mieć.Na pierwszymwyjeździe miałm PDP z Alzheimerem,wściekle o męża zazdrosną.Na dzień dobry mnie uprzedził ,że jak  wchodze do niej, to mam mieć pod szyję bluzę zapiętą bo jak widzi dekolt to drapie....

Gdybym chciała szukać chłopa, to na pewno nie w wieku mojego taty, dziadek jest nawet o rok starszy od mojego ojca. Na razie nie szukam nikogo, chcę być sama. Tak mi dobrze.:oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Ja nie miałam nic złego namyśli. To moja kochana córeczka powiedziała, że w tym wieku to się jest już starym.

Miło mi powitać mój rocznik. Ja jestem z końcówki grudnia.

Starym się jest od 75 wzyż max:)Córcię poinformuj ,że ma nieaktualne info,ha ha ha 

Ja z października:)

Wiem,ze nie miałaś,hi hi hi:)Ale nigdy,przenigdy tak o sobie mysleć na poważnie nie wolno bo od samego takiego myslenia człowiek się starzeje:)Nu nu nu

Mnie np bawi,że kluby seniora są od 60+:)U mnie w gminie jest i tylko czekamy żeby się zapisać:)60+ jaki to senior?!Żarty:) 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

Gdybym chciała szukać chłopa, to na pewno nie w wieku mojego taty, dziadek jest nawet o rok starszy od mojego ojca. Na razie nie szukam nikogo, chcę być sama. Tak mi dobrze.:oklaski:

Nie w tym rzecz.One  po prostu w swojej chorej głowie rają sobie ,że opiekunka nic  tylko dyba na jej męża:)Jakby innych atrakcji na świecie nie było tylko stary pierdzący niemiecki dziadek:):):):)

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Jeżeli jest tu ktoś , kto posiada nadmiar cierpliwości , to bardzo prosiłabym o podzielenie się , choć odrobinką , bo moja już się wyczerpała , a to dopiero początek zlecenia O.o

Trzymajcie się dzielnie , jako i ja czynię . Miłego dzionka 

Byłabym się podzieliła ale musi mi wystarczyć na trzy miesiące więc muszę oszczędzać. :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Starym się jest od 75 wzyż max:)Córcię poinformuj ,że ma nieaktualne info,ha ha ha 

Ja z października:)

Wiem,ze nie miałaś,hi hi hi:)Ale nigdy,przenigdy tak o sobie mysleć na poważnie nie wolno bo od samego takiego myslenia człowiek się starzeje:)Nu nu nu

Mnie np bawi,że kluby seniora są od 60+:)U mnie w gminie jest i tylko czekamy żeby się zapisać:)60+ jaki to senior?!Żarty:) 

Może kiedyś sobie poszukam faceta, ale na razie nie chcę. Jestem rozwiedziona wdowa, od dwóch lat. Kto mądry to się domyśli o czym mówię.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, violka napisał:

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Jeżeli jest tu ktoś , kto posiada nadmiar cierpliwości , to bardzo prosiłabym o podzielenie się , choć odrobinką , bo moja już się wyczerpała , a to dopiero początek zlecenia O.o

Trzymajcie się dzielnie , jako i ja czynię . Miłego dzionka 

Nie podzielę się :haha: Mam dzisiaj dzień na "nie" :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...